PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیربالا اومدن سیستم

mostafa2010
23rd April 2011, 09:37
سلام خسته نباشید
من فتوشاپ 4 روروی سیستمم نصب کردم سرعت سیستم عجیب اومده پایین وخیلی دیر بالا میاد خیلی اعصاب خورد کن شده صدای کامپیوتر هم مدتی است که مشکل پیدا کرده قطع ووصل میشه هربرنامه ای که باز میکنم صدا خرخر میکنه بعضی اواقات کش میده لطفا بفرمایید چیکار باید بکنم ؟

ویه زحمت دیگه لطفا" روش ساده آپ دیت بایوس کامپیوترو بزارین برام
ویه سوال اگه بایوس رو آپ دیت کنم باید مجدد ویندوز نصب کنم ؟
ممنون

mostafa2010
26th April 2011, 11:50
لطفا" جواب بدهید ...

M_Repair
26th April 2011, 15:30
سلام خسته نباشید
من فتوشاپ 4 روروی سیستمم نصب کردم سرعت سیستم عجیب اومده پایین وخیلی دیر بالا میاد خیلی اعصاب خورد کن شده صدای کامپیوتر هم مدتی است که مشکل پیدا کرده قطع ووصل میشه هربرنامه ای که باز میکنم صدا خرخر میکنه بعضی اواقات کش میده لطفا بفرمایید چیکار باید بکنم ؟

ویه زحمت دیگه لطفا" روش ساده آپ دیت بایوس کامپیوترو بزارین برام
ویه سوال اگه بایوس رو آپ دیت کنم باید مجدد ویندوز نصب کنم ؟
ممنون

باسلام

دوست عزیزشمااول استارت آپ کامپیوترتون روکمی ویرایش کنید.طوریکه سیستم بالا میادبخاطرنرم افزارزیاددیرلودنشه.

برای صدای خرخر.شمااول ازهمه اسپیکرتون روچک کنید امکان دارد ترانزیستورهای صوت به شماره های 2030براثرولوم زیادآسیب دیده باشند.بااسپیکردیگری تست کنیدوهمینطورمیتونید اسپیکرروتست کنید ازپورت تلویزیون یادی وی دی میتونید استفاده کنید.

درمورد بایوستون نام ومدل مادربردالزامیست.دوست عزیزبرای نصب مجددویندوزنیازی نیست.

میتونید ازلینک زیرهم کمک بگیرید.

دلــيل کــاهــش وکـــندی ســرعت کـــامپــیوتــر - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=22413)

mostafa2010
27th April 2011, 14:53
باسلام

دوست عزیزشمااول استارت آپ کامپیوترتون روکمی ویرایش کنید.طوریکه سیستم بالا میادبخاطرنرم افزارزیاددیرلودنشه.

برای صدای خرخر.شمااول ازهمه اسپیکرتون روچک کنید امکان دارد ترانزیستورهای صوت به شماره های 2030براثرولوم زیادآسیب دیده باشند.بااسپیکردیگری تست کنیدوهمینطورمیتونید اسپیکرروتست کنید ازپورت تلویزیون یادی وی دی میتونید استفاده کنید.

درمورد بایوستون نام ومدل مادربردالزامیست.دوست عزیزبرای نصب مجددویندوزنیازی نیست.

میتونید ازلینک زیرهم کمک بگیرید.

دلــيل کــاهــش وکـــندی ســرعت کـــامپــیوتــر - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=22413)

سلام
ممنونم

مدل مادربردم الایت گروپ P4M800 هست
ممنونم

M_Repair
27th April 2011, 17:45
سلام
ممنونم

مدل مادربردم الایت گروپ P4M800 هست
ممنونم

باسلام

دوست عزیزتوصیه میکنم اگرتاحالا اینکاروانجام نداده اید ازاین کارپرهیزکنید چون کارحساسی میباشد.امکان داردبایوستون بپره ومشکلات خودش روداره و...برای آبدیت معمولا سی دی مربوط به مادربردداخلش نرم افزار ابدیت هستش که بانصب وطی مراحل که درکاتالوگ تعریف شده مراحل روبایدطی کرد.