PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در گوشی سامسونگ F488E ناتوان از تماس گرفتن

KOUROSH 5
29th April 2011, 04:07
با سلام خدمت اسایتد محترم:
گوشی سامسونگ 2 سیم کارت چینی دارم از نوع صفحه لمسی که در اثر دستکاری یکی از دوستانم در ( منو) نمی دانم کدام قسمت را دستکاری کرده که اکنون وقتی که شماره گیری میکنم صدای بوق را در گوشی شنیده میشود ولیکن به محض اینکه طرف مقابل گوشی را برمی دارد و گاهی هم زنگ نخورده برای شخص مقابل روی صفحه دیس پلی فرمان نا توان از اتصال نوشته میشود. توضیح اینکه اگر به گوشی زنگ بخورد هم زنگ مشکلی ندارد و هم اینکه صحبت کردن ممنون میشوم از دوستان در این مورد راهنمایم
مدل گوشی :SGH-F488E عکس گوشی

33352

33353

33354

ARIYA
29th April 2011, 06:36
گوشی سامسونگ 2 سیم کارت چینی دارم از نوع صفحه لمسی که در اثر دستکاری یکی از دوستانم در ( منو) نمی دانم کدام قسمت را دستکاری کرده که اکنون وقتی که شماره گیری میکنم صدای بوق را در گوشی شنیده میشود ولیکن به محض اینکه طرف مقابل گوشی را برمی دارد و گاهی هم زنگ نخورده برای شخص مقابل روی صفحه دیس پلی فرمان نا توان از اتصال نوشته میشود. توضیح اینکه اگر به گوشی زنگ بخورد هم زنگ مشکلی ندارد و هم اینکه صحبت کردن ممنون میشوم از دوستان در این مورد راهنمایم

33352

33353

33354

درود
در مورد این مدل اشنایی ندارم اما در گوشیها در قسمت تماسها یا تنظیمات امنیتی امکان فعال کردن
محدودیتهای تماس وجود دارد که باید انها را غیر فعال یا به حالت پیش فرض برگرداند تا امکان تماس فعال شود

علي اصلاني
29th April 2011, 11:47

33352

33353

33354

ريست كارخانه اي كنيد تا همه تنظيمات درست بشه و دستكاري هاي انجام شده به حالت قبل برگرده.

KOUROSH 5
30th April 2011, 03:04
با سلام و عرض ادب خدمت اساتید عزیز: جناب آقایان احسان پور - اصلانی
طبق فرمایشات شما جناب احسان پور گزینه های مربوطه را غیرفعال کردم ولیکن
عیب همچنان باقیست. و همچنین طبق فرموده های شما جناب اصلانی به قسمت گزینه
ریست کارخانه ای هم مراجه کردم و ضمن درخواست کد یا رمز من رمز 1122 را
وارد نموده و قبول کرد و بعد از انجام ریست و خاموش شدن چند ثانیه ای سپس روشن
گردید ولیکن عیب بر طرف نگردید و جای سیمکارت را از 2 به 1 تغییر دادم ولی فرقی
نکرد و از آنجایی که گوشی خودم میباشد دچار مشکل زیادی شده ام که اینهم از خیر
رساندن برخی از دوستان ... البته بلا نسبت شما و تمام کیان ستیهاست
مجددآ ممنون میشوم از دوستان راهنماییم فرماید با تشکر

ARIYA
30th April 2011, 06:33
با سلام و عرض ادب خدمت اساتید عزیز: جناب آقایان احسان پور - اصلانی
طبق فرمایشات شما جناب احسان پور گزینه های مربوطه را غیرفعال کردم ولیکن
عیب همچنان باقیست. و همچنین طبق فرموده های شما جناب اصلانی به قسمت گزینه
ریست کارخانه ای هم مراجه کردم و ضمن درخواست کد یا رمز من رمز 1122 را
وارد نموده و قبول کرد و بعد از انجام ریست و خاموش شدن چند ثانیه ای سپس روشن
گردید ولیکن عیب بر طرف نگردید و جای سیمکارت را از 2 به 1 تغییر دادم ولی فرقی
نکرد و از آنجایی که گوشی خودم میباشد دچار مشکل زیادی شده ام که اینهم از خیر
رساندن برخی از دوستان ... البته بلا نسبت شما و تمام کیان ستیهاست
مجددآ ممنون میشوم از دوستان راهنماییم فرماید با تشکر

درود
کورش جان اگر مشکل از تنظیمات بود باید با ریست دستگاه برطرف میشد مگر اینکه درریست چند حالت وجود داشته باشد که باید
حالت کلی را انتخاب کنید البته توجه کنید که تمام اطلاعات داخل حافظه گوشی مانند مخاطب ها و اس ام اس ها پاک خواهد شد

mahmanel
30th April 2011, 10:00
دوست عزیز سلام
در منوی CALL SETTINGاز قسمت جنرال مدت زمان مکالمه قابل تنظیم میباشد دستی امتحان کنید احتمالا حل میشود