PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه فعا ل کردن تیونر دیجیتال در ال سی دی و ال ایدی الجی

SONY 3D
1st May 2011, 19:09
نحوه فعا ل کردن تیونر دیجیتال در ال سی دی و ال ایدی الجی

از روی کنترل دکمه adi را می زنیم بعد پسورد وارد می کنیم در مرحله بعد گزینه 5 یا همان کشور را انتخاب می کنیم سپس عدد 12را به 16 تبدیل می کنیم و ok میزنیم .

koko1388
21st June 2011, 21:06
باسلام

من ال ای دی32 اینچ 5500 ال جی دارم .میخوام دیجیتال اونو فعال کنم.
ازروی فرموده شما میخوام عمل کنم ولیکن دکمه ای که شما گفتید رو پیدا نمی کنم .
اگه میشه راهنمایی بیشتر بکنید.
ویااینکه چطوری میتونم این کارو انجام بدم
ممنون ومنتظر راهنمایی شما

غدیر
21st June 2011, 23:35
سلام
تا چند روز آینده در مورد این کار مطالب آماده وقرار خواهم داد. فعلا منتظر باشید.

ناون
12th August 2011, 16:56
باسلام

من ال ای دی32 اینچ 5500 ال جی دارم .میخوام دیجیتال اونو فعال کنم.
ازروی فرموده شما میخوام عمل کنم ولیکن دکمه ای که شما گفتید رو پیدا نمی کنم .
اگه میشه راهنمایی بیشتر بکنید.
ویااینکه چطوری میتونم این کارو انجام بدم
ممنون ومنتظر راهنمایی شما
منم ÷یدا نمی کنم ال ای دی مدل وی 3500

SONY 3D
12th August 2011, 17:14
با سلام

نحوه فعال کردن تیونر دیجیتال در ال سیدی وال یدی ال جی
از روی ریمومت سرویس دکمه adjرا میزنیم بعد پسورد (pasword 0413) وارد میکنیم. در مرحله بعد گزینه 5 یا همون کشور را انتخاب میکنیم سپس عدد 12 را به 16 تبدیل میکنیم وokمیزنیم
زبان وتنظیم خانگی را میزنم حالا تلوزیون شما دیجیتال میشود

اگر در مناطق شما سیگنال دیجیتال نیست بهتره این کار را انجام ندهید در سریهای جدید تولید 2010 واز 37 به بالا میتوان این کار را انجام داد

سیستم دیجیتال فقط از مدل 460 به بالا وجود دارد
بعد از فعال کردن این سیستم روی گزینه سرچ دیجیتال رفته اولین گزینه را 37 انتخاب میکنیم بعد سرچ را میزنیم کانالها از یک تا هشت چیده میشوند.
کانالهای رایو هم اضافه می شود

ناون
12th August 2011, 17:15

از روی کنترل دکمه adi را می زنیم بعد پسورد وارد می کنیم در مرحله بعد گزینه 5 یا همان کشور را انتخاب می کنیم سپس عدد 12را به 16 تبدیل می کنیم و ok میزنیم .

دکمه مورد نظرتون رو کنتر ل ال ای دی 3500نیست میشه راهنمائی کنید پسورد چیه

ARIYA
13th August 2011, 04:47
دکمه مورد نظرتون رو کنتر ل ال ای دی 3500نیست میشه راهنمائی کنید پسورد چیه

درود
در مدلهای جدید نیاز به کنترل سرویس است و با کنترل خود دستگاه امکان ورود
به منو سرویس ومنوی فعال کردن تیونر دیجیتال وجود ندارد

M.Salehi
17th August 2011, 14:11

با سلام جناب امیر حسین گروس خسته نباشید
به نظر بنده ایا امکانش هست عکسی از کنترل و دکمه مربوطه adj را روی آن مشخص کنید چون کنترلهای ال سیدی و الیدیها تا حدودی شبیه است
البته یه نظر هست هر جور صلاح دانستید

ARIYA
18th August 2011, 06:18
با سلام جناب امیر حسین گروس خسته نباشید
به نظر بنده ایا امکانش هست عکسی از کنترل و دکمه مربوطه adj را روی آن مشخص کنید چون کنترلهای ال سیدی و الیدیها تا حدودی شبیه است
البته یه نظر هست هر جور صلاح دانستید

درود
دوست گرامی منو سرویس در مدلهای قدیم همانند تلویزیونها با گرفتن همزمان menu یا ok ظاهر میشود
و در مدلهای جدید فقط توسط کنترل سرویس ظاهر میشود . عکس یک نمونه کنترل سرویس برای مثال قرار داده شد
40298

tanhaye_d34
10th December 2012, 07:17
ن با گوشی n73-n95 -n96 بروی ال سی دی ld460 امتحان کردم تمام مراحل خوب انجام دادم وقتی گوشی را جلوی ال سی دی میگیرم رفرش میزنم به اینترنت وصل نمیشه در ضمن اسا با گوشی n96 هم میشه یا نه.

arshia_sat
8th August 2013, 10:24
با سلام من یک تلویزیون ال سی LG 42LC2RR دارم میخواستم تیونر دیجیتال را فعال کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

amir_amiri
3rd September 2013, 20:48
با سلام و خسته نباشید
آقا این کنترل سرویس که فرمودید رو از کجا میشه تهیه کرد اصلا تو بازار آزاد پیدا میشه یا فقط نمایندگی ها دارن

galalsat
4th September 2013, 01:43
با سلام و خسته نباشید
آقا این کنترل سرویس که فرمودید رو از کجا میشه تهیه کرد اصلا تو بازار آزاد پیدا میشه یا فقط نمایندگی ها دارن
خدمت شما ----کیان ست (http://kiansat.kim/attachment.php?attachmentid=69951&d=1369639743) منبع طريقه ساختن کنترل سرویس الجی به همراه نقشه و فایل سرویس جهت فعال كردن ديجيتال (http://kiansat.kim/showthread.php?t=68009)

بابابرقی
28th November 2015, 20:29
سلام

ال سی دی الجی مدل 42pq70br و یکی دیگر la32c4z5e15hd تیونر دیجیتال دارد یا نه

لطفا راهنمایی کنید

بابابرقی
12th June 2016, 21:34
سلام
ال سی دی الجی مدل 32LK310 تیونر دیجیتال دارد یا نه؟اگر داد چگونه فعال میشود؟
باتشکر

hamidali.bz12
13th June 2016, 02:01
با سلام من یک تلویزیون ال سی LG 42LC2RR دارم میخواستم تیونر دیجیتال را فعال کنم لطفا راهنمایی بفرمایید
دانلود Smart IR Remote - AnyMote 4.1.5 برنامه کنترل از راه دور وسایل الکترونیکی برای اندروید (http://getandroid.ir/download/apps/productive/1414-smart-ir-remote-anymote.html)
بایستی انجام بده فقط بزار یید روی 16 تمام دیجیتال فعال شد 100 د 100 مدلای 2010 فول اچ دی همشون تیونر دیجیتال دارن حتی تی وی های 4k هم میشه براحتی هم منوش فارسی و هم دیجیتالش گفته باشم این فقط در مورد تی وی های ال ایدی 2010 به بالا جوابگوست اگر وارد نیستید خواهشن دست نگیرید بعد از اینکه در منو مخفی به عدد 16 تعغیر دادید اتوماتیک مینویسه زیرش ایران همین موفق باشید بازم میگم وارد نیستید انجام ندید با تشکر بسیار .
این نرم افزار رو دانلود برای کسایی که موبایل سامسونگ گالگسی اس4 وگالکسی اس 5 و 6 دارند میشه اینجوری گفت برای گوشیهای که مادون قرمز دار از لینک بالا نرم افزار رو دان و روی گوشی تلفنشون نصب بسیار سادست مختصه تمامه الجیهای ال ایدی 2011 به بالاست فقط الجی بعد از نصب 2 تا کد داره یا 4 تا صفر یا 1234 هست از این 2تا خارج نیستش برا تی وی های الجی خواهشن برا کسایی که دستکاری نکنن با 4 تا کلید دیجیتال تی وی شون فعال میشه گوشی رو روبروی چشم الکترونیکی تی وی الجی گرفته و 4 تا صفر یا 1234 وار منو مخفی میشید تنها کاری که

SOBHAN86
28th September 2016, 14:03
درود.ال جی مدل32ln5110..توی سرویس مد گزینه ایی که عدد 12 را به 16 برای فعال کردن دیجیتال وجود ندارد وفقط کشور هند..چین واسیا وجود دارد .لطفا راهنمایی کنید چگونه دیجیتاشو فعال کنم...با سپاس