PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد تعمیرات ایسیو ماشین

sajadnasirpor
3rd May 2011, 11:07
کسی میدونه که تعمیرات ایسیو کامل کدوم شرکت خوبه من میخوام آموزش ببینم اینم شماره تلفنم با تشکر****4204149

مهدی چیت بند
4th May 2011, 01:33
دوست عزیز اگر پول زیادی داری بده به من :0034:

و الا با عضویت در این آموزشگاه آنلاین بی نظیر که جواب هر سوالی توش یافت میشه چرا وقتتو و پولتو به کسی بدی که کپی مطالب همین سایتو برات طوطی وار تدریس میکنه
بهترین کار اینه که شما از بخش های اموزشی و آشنایی با الکترونیک سایت برای قدمهای اول استفاده کنی و بخش خودرو هم که به شکرانه وجود اساتید باتجربه و با اخلاق کاملا بروز و آپدیته
بازهم تصمیم نهایی با شماست :dani:

carelectronic
1st September 2011, 22:01
زیادم اطلاعات سایتتون اونجوری ینستا به بقیه بخندی
آقای چیت بند خودتم فکر کنم طوطی وار یاد گرفتی

yazd.diag
1st September 2011, 23:08
زیادم اطلاعات سایتتون اونجوری ینستا به بقیه بخندی
آقای چیت بند خودتم فکر کنم طوطی وار یاد گرفتی

سلام

جناب آقای carelectronic

شما فکر می کنید خیلی اطلاعات فنی بالایی دارید اگر بخواهید من توضیحات بیشتری از کار شما به دوستان می دهم تا شما و امثال شما را دیگران بهتر بشناسند .
:offtopic:

اگر می خواهید آقای چیت بند یا سایت را مسخره کنید همون بهتر است عضو سایت نباشید .

به هر حال موفق باشید

حميد ذوالعلا
1st September 2011, 23:44
من واقعا تاسف ميخورم كه اين حرفه بدست چه كساني افتاده!!!!!!!

علي اصلاني
2nd September 2011, 00:37
کسی میدونه که تعمیرات ایسیو کامل کدوم شرکت خوبه من میخوام آموزش ببینم اینم شماره تلفنم با تشکر****4204149

حداقل یه نیم نگاهی به اطلاعات سایت می انداختید بعد این درخواست رو ارسال می کردید.
با کمی دقت در بخشهای ایجاد شده و مدیریت اونها کاملا مشخص هست که برای تهیه و تنظیم این بخش ها زحمت کشیده شده و مانند خیلی از سایت ها کپی برداری نیست.
این مطالب رو گفتم نه به خاطر اینکه سرپرست بخش هستم بلکه وظیفه خودم میدونم از اصالت سایت حفاظت کنم