PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فلش كامپيوتر گاز omvl

محمد دهقان
5th May 2011, 10:28
فلش كامپيوتر گاز omvl

دو تا برنامه است كه يكيش سالمه چون ماشين دم دست نداشتم هر دوتاش رو آپلود كردم
33589

shine1
22nd August 2011, 23:23
سلام مهندس جان ic مربوطه به اي سيو گاز omvl پژو 405 با مشخصات 25lc160l مربوط به كدام شركت سازنده ميباشد؟

ramina
19th September 2011, 02:00
سلام مهندس جان ic مربوطه به اي سيو گاز omvl پژو 405 با مشخصات 25lc160l مربوط به كدام شركت سازنده ميباشد؟
دوست گرامی در پستی دیگر روش رفع عیب چشمک زدن چراغ تبدیل گاز ای سی یو lc02 را توضیح داده بودید ضمن تشکر از ان پست مفید ،در صورت امکان مشخص نمایید که ایا همچین روشی برای ای سی یو sax500 که با ایراد شایع خطای ولتاژ که سبب میشود خودرو به طور مرتب پس از طی مسافتی از روی گاز خارج شده وبا برداشتن بست باتری مجددا به روی گاز میرود واین ایراد به طور مکرر اتفاق می افتد وجود دارد؟

shine1
19th September 2011, 23:25
با سلام به شما دوست گرامي جناب رامين بنده خطاي ولتاژ سيستم در ايسيو ساكس 500 را با تعويض باطري حل نمودم.شما هم اگر يك باطري تست در مغازه داريد اول يك تست بزنيد.

sajadnasirpor
22nd April 2012, 10:28
فلش كامپيوتر گاز omvl

دو تا برنامه است كه يكيش سالمه چون ماشين دم دست نداشتم هر دوتاش رو آپلود كردم
33589

سلام دوست من یه ایسیو دارم که عکسش رو آپلود کردم رو گاز نمیره و ماشین رو روشن نمیکنه آیا با پروگرام کردن آی سی مربوطه مشکل حل میشه یا نه با تشکر