PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد مودم zyxel p-660hw t1 v3

yaghihaghi
12th May 2011, 01:43
سلام

من تا یکی دو روز پیش از مودم دی لینک معمولی استفاده می کردم و مشکلی باهاش نداشتم تا اینکه یه مودم zyxel گرفتم تنظیماتو انجام دادم و به نظر همه چیش اوکی شده، ولی تعداد کمی سایتو باز میکنه مثلا گوگلو باز می کنه ولی همین سایتو باز نمی کنه! یاهو رو هم باز نمیکنه می خوام بگم مشکل از ف ی ل ت ر بودن سایت ها نیست.

کسی می دونه مشکل کار از کجاست؟

اینم بگم وقتی با وی پی ان وصل می شم مشکلی نیست!!

yaghihaghi
12th May 2011, 09:58
********up*************

KIAN FAR
12th May 2011, 11:05
سلام

من تا یکی دو روز پیش از مودم دی لینک معمولی استفاده می کردم و مشکلی باهاش نداشتم تا اینکه یه مودم zyxel گرفتم تنظیماتو انجام دادم و به نظر همه چیش اوکی شده، ولی تعداد کمی سایتو باز میکنه مثلا گوگلو باز می کنه ولی همین سایتو باز نمی کنه! یاهو رو هم باز نمیکنه می خوام بگم مشکل از ف ی ل ت ر بودن سایت ها نیست.

مشکل از ایپی شماست به مسئول فروش اینترنت خود بگویید ایپی را چنج کنه و یا بند ویت
شما را عوض کنه درست میشه

yaghihaghi
13th May 2011, 18:22
سلام آقای کیانفر خیلی ممنون که جواب دادید ولی مشکل جدیدی پیدا کردم من رفتم از 192.168.1.1 تنظیمات آی پی رو عوض کردم حالا دیگه اصلا هیجا نمیره، کلا همون صفحه تنظیماتم نمیره 3،2 بار هم ریستش کردم مجبور شدم مودم قبلی رو وصل کنم.

حالا 2تا سوال دارم یکی این که چجوری برم توتنظیماتش و دومی هم اینکه ای دی اس الم واسه مخابراته صفحه زیرو چجوری باید پر کنم؟

http://up.vatandownload.com/images/98tpe3fm6hu6pjc382e.jpg
ممنون

Ali_Satellite
14th May 2011, 01:03
سلام آقای کیانفر خیلی ممنون که جواب دادید ولی مشکل جدیدی پیدا کردم من رفتم از 192.168.1.1 تنظیمات آی پی رو عوض کردم حالا دیگه اصلا هیجا نمیره، کلا همون صفحه تنظیماتم نمیره 3،2 بار هم ریستش کردم مجبور شدم مودم قبلی رو وصل کنم.

حالا 2تا سوال دارم یکی این که چجوری برم توتنظیماتش و دومی هم اینکه ای دی اس الم واسه مخابراته صفحه زیرو چجوری باید پر کنم؟

http://up.vatandownload.com/images/98tpe3fm6hu6pjc382e.jpg
ممنون

سلام
دوست عزیز شما باید مودمتون را کانفیگ کنید برای این کار باید ایپی 192.168.1.1 را توی آدرس بار مرورگرتون وارد کنید و بعد توی قسمت Quick Setup وارد میشوید و کانفیگ میکنید در مورد کانفیگ کردن مودمتون بستگی به مدل مودمتون داره چون معمولا مودمها نوع کانفیگشون یه مقداری برای کانکت شدم فرق داره
یه راه دیگه ام که بتونید سریع تر مشکلتون را حل کنید اینه ایپی ادرس را دستی وارد کنید مثلا بدین 192.168.1.66 و Default Geteway را 192.168.1.1 وارد کنید دقیقا مثل پایین
اگه سوالی بود من در خدمتم

yaghihaghi
14th May 2011, 01:03
ممنون ولی مشکل همین جاست که وقتی 192.168.1.1 رو می زنم تو تنظیمات نمیره، این عکسم که گذاشتین نمی تونم ببینم دسترسی ندارم.

Ali_Satellite
14th May 2011, 01:12
ممنون ولی مشکل همین جاست که وقتی 192.168.1.1 رو می زنم تو تنظیمات نمیره، این عکسم که گذاشتین نمی تونم ببینم دسترسی ندارم.

همین کاری عرض کردم دستی وارد کنید ببینید چه اتفاقی میوفته دقیقا مثل تصویری که قرار دادم
شما نرم افزار Teamviewer را ندارین؟؟ اگه دارین این ایدی منه ادم کنید بعد تیم بدین تا مشکلتون را حل کنم
ali_satellitee@yahoo.com

yaghihaghi
14th May 2011, 01:18
مرسی تیم ویو دارم الان شما رو اد میکنم.

yaghihaghi
22nd May 2011, 13:55
سلام

دوستان هنوز مشکل من حل نشده، رفتم مخابرات گفتن فقط بعضی از مدل های زایکسل رو سیستم ما جواب می ده شما برو دی لینک بخر!!

vooroojak
25th May 2011, 22:53
سلام

دوست عزیز احتمال میدم مشکل DNS داشته باشید. شما داخل تنظیمات مودم برید و Preferred DNS رو بذارید روی 8.8.8.8 و Alternate DNS رو بذارید روی 4.2.2.4
مشکلتون 99% حل میشه

yaghihaghi
25th May 2011, 23:35
دوست عزیز احتمال میدم مشکل DNS داشته باشید. شما داخل تنظیمات مودم برید و Preferred DNS رو بذارید روی 8.8.8.8 و Alternate DNS رو بذارید روی 4.2.2.4
مشکلتون 99% حل میشه

نه متاسفانه نشد!! جالب اینجاست که وقتی به صورت بریج وصل می شم بدون هیچ مشکلی همه سایت ها رو می تونم برم.

yaghihaghi
24th June 2011, 01:46
سلام

کسی نظر دیگه ای واسه این تاپیک نداره!؟

amir201065
23rd October 2011, 20:36
آقا مشکل منم همینه.چکار کنم؟