PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حروف جدا از هم فارسي در اينترنت در s500i

shok53
17th May 2011, 00:23
با سلام.من s500i دارم .وقتي تو اينترنت ميرم ،نوشته هاي فارسي بصورت حروف جدا از هم ديده ميشن.اشكال كار از كجاست؟(در ضمن از مرورگر uc browser استفاده ميكنم.)

علي اصلاني
17th May 2011, 00:28
با سلام.من s500i دارم .وقتي تو اينترنت ميرم ،نوشته هاي فارسي بصورت حروف جدا از هم ديده ميشن.اشكال كار از كجاست؟(در ضمن از مرورگر uc browser استفاده ميكنم.)

با مرورگر ديگري تست بزنيد به احتمل زياد مرورگر uc browser با گوشي شما همخواني ندارد.
نتيجه فراموش نشه

shok53
18th May 2011, 00:21
وقتي از مرورگر خود گوشي استفاده ميكنم مشكلي نداره ولي خوب خيلي سايتا رو باز نميكنه.

علي اصلاني
18th May 2011, 00:34
وقتي از مرورگر خود گوشي استفاده ميكنم مشكلي نداره ولي خوب خيلي سايتا رو باز نميكنه.

خوب پس دوست عزيز مرورگري كه نصب كرديد طبق عرايض قبلي بنده با گوشي شما همخواني ندارد و خود شما هم با اين تست به اين موضوع رسيديد پس اقدام به نصب مروورگر ديگري كنيد

khadem
18th May 2011, 00:54
با سلام :

شما تنظیمات مرورگر را یه نگاه بنداز ببین از طریق ان میتوانی فرمت فونت را تغییر بدی ؟
اگر بله اون را روی Tahoma بگذار .

khadem
18th May 2011, 12:12
با سلام و ادب :

:: دوست و دوستان عزیز ::

در صورت نتیجه گرفتن نتیجه را اعلام کنید تا دیگر دوستان هم از تجربه شما استفاده کنند .

::: ممنون ::

shok53
24th February 2012, 14:09
تو منوش فقط font size داره