PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار ریکاوری برای بازگرداندن اطلاعات هارد

mk23
17th May 2011, 17:45
باسلام
من نیاز به یک نرم افزار برای ریکاوری وبرگرداندن اطلاعات هارد را دارم خیلی خیلی ضروری است اگه ممکنه کمکم کنید چند نرم افزار استفاده کردم ولی زیاد جالب نبودند و...
یه نرم افزار خوب و اسان برام بذارید...... اطلاعات هاردم کاملا پاک شده وهارد را دوباره پارتیشن بندی کردم
Ali_Satellite
17th May 2011, 20:35
باسلام
من نیاز به یک نرم افزار برای ریکاوری وبرگرداندن اطلاعات هارد را دارم خیلی خیلی ضروری است اگه ممکنه کمکم کنید چند نرم افزار استفاده کردم ولی زیاد جالب نبودند و...
یه نرم افزار خوب و اسان برام بذارید...... اطلاعات هاردم کاملا پاک شده وهارد را دوباره پارتیشن بندی کردم

با سلام
دوست عزیز شما با این نرم افزار میتونی فایلهای داخل هارتون را بازگردانی کنید (داخل پارتیشناتون فعلا فایلی نریزین اول با این نرم افزار ریکاوری کنید بعد از ریکاوری میتونین داخل هاردتون اطلاعات کپی کنید)

http://www.techfuels.com/attachments/download-tools-softwares/16745d1264157913-recover-my-files-4-5-2-609-7.jpg

http://download.usa3.getdata.com/RecoverMyFiles-Setup.exe

mk23
17th May 2011, 22:18
با سلامی دوباره
من نرم افزار را دانلود کردم فایل ها را برگرداند ولی برای سیو کردن فایلها licence key میخواد ..... خواهشا کمک خواهشا.....
Meisam-Alishahi
17th May 2011, 23:46
باسلام

هوالعليم

با سلام دوست عزيز قبل از هر كاري ابتدا بفرماييد آيا بعد از پارتيشن بندي ، همه درايو ها را فرمت كرديد يا خير ؟ و سوال بعد اينكه آيا وقتي كه اقدام به ريكاوري كرديد فايل هاي ريكاور شده را دوباره در همان هارد ذخيره كرديد؟و سوال آخر اينكه اطلاعات پاك شده چه نوع فايلي بودندبطور مثال(عكس ، فيلم و....)

لطفا به سوالات پاسخ دهيد تا راهنمايي شويد

موفق باشيد

Ali_Satellite
17th May 2011, 23:56
با سلامی دوباره
من نرم افزار را دانلود کردم فایل ها را برگرداند ولی برای سیو کردن فایلها licence key میخواد ..... خواهشا کمک خواهشا.....

با سلام
این سریال را تست کنید اگر جواب نگرفتین از لینک زیر نسخه کامل را دانلود کنید

G-MA919U-8WFXDT-P7A94A-RT6RNG-R6FD3E-UNKAM7-7BZ5K6-A03AX7

http://dl4.mihandownload.com/user2/Armin/Pc%20Software/Recover_My_Files_4.4.8.575_[www.MihanDownload.com].rar

mk23
18th May 2011, 00:02
باسلام
بله من بعدازپارتیشن بندی درایوهارا درقسمت disk managemant تک تک فرمت کردم ..... و در مورد ذخیره اطلاعات باید بگویم که من فایلهای ذخیره شده را در یک درایو دیگر ذخیره کردم ....من در مورد ریکاوری وپارتیشن بندی کمی اطلاع دارم ....فقط وقتی دیدم این نرم افزار فایل ها را به راحتی ریکاوری میکند برای سیو کردن با مشکل سیو کردن واکتیو کردن نرم افزار مواجه شدم..... خواهشمندم مرا راهنمایی کنید licence key این نرم افزار چیست ....خواهشا
کد نرمافزار که قرار داده بودید جواب نداد.......
خواهشا کمکم کنید ...
Ali_Satellite
18th May 2011, 00:16
باسلام
بله من بعدازپارتیشن بندی درایوهارا درقسمت disk managemant تک تک فرمت کردم ..... و در مورد ذخیره اطلاعات باید بگویم که من فایلهای ذخیره شده را در یک درایو دیگر ذخیره کردم ....من در مورد ریکاوری وپارتیشن بندی کمی اطلاع دارم ....فقط وقتی دیدم این نرم افزار فایل ها را به راحتی ریکاوری میکند برای سیو کردن با مشکل سیو کردن واکتیو کردن نرم افزار مواجه شدم..... خواهشمندم مرا راهنمایی کنید licence key این نرم افزار چیست ....خواهشا
خواهشا کمکم کنید ...
دوست عزیز بنده عرض کردم اگر سریالی که قرار دادم جواب نداد باید از لینکی که برای شما قرار دادم دوباره دانلود کنید این لینک نسخه فول برنامه هستش

khadem
18th May 2011, 01:47
با سلام و ادب :

:: با اجازه و پوزش از اساتید ::
دوست عزیز شما از این برنامه که بصورت پرتابل (بدون نیاز به نصب ) میباشد و نیازی به شماره سریال ندارد استفاده کن و برای ذخیره اطلاعات بازگردانده شده حتما حتما اطلاعات را در یک هارد دیگر ذخیره کن چون اگر فقط یک درایو یا دو درایو بود میتوانستی در همان هارد و در درایوی دیگر ذخیره کنی ولی شما هارد را پارتیشن بندی و......... پس باید در خارج از این هارد ذخیره کنی .
ضمنا تا قبل از بازگرداندن اطلاعاتت هیچ فایلی روی هارد نریز .

موفق باشید :

mk23
18th May 2011, 10:29
باسلام
شرمنده ام از بابت اینکه این همه سوال را پرسیدم ولی انگار که این نرم افزار هم مانند بقیه است ...فایلها را ناقص و..... ریکاوری میکند خواهشمندم راهنمایی کنید
تشکر از همگی بابت جواب دادن به سوالات

Meisam-Alishahi
18th May 2011, 10:42
باسلام
خواهشا کمکم کنید ...

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز شما به يك سوال بنده جواب نداديد و نفرموديد كه نوع فايلي كه پاك شد چي بود؟ به هر حال اگر فايل پاك شده فيلم و يا عكس هايي با حجم بالا بوده اين نرم افزار ي كه دوستان عزيز به شما پيشنهاد دادند زياد كاربرد ندارد و فايلها را بصورت LOST به شما ارائه ميكند بطور مثال آيكن فيلم با حجم آن را نمايش ميدهد اما اجرا نميكند و اگر هم اجرا كند فايل را بطور كامل و صحيح پخش نميكند ، اگر با اين نرم افزار بطور مطلوب جواب نگرفتيد اعلام بفرماييد تا راهنمايي شويد.فقط يادتان باشد فايل هاي ريكاور شده را در همان هارد ذخيره نفرماييد.

موفق باشيد

mk23
18th May 2011, 10:59
هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز شما به يك سوال بنده جواب نداديد و نفرموديد كه نوع فايلي كه پاك شد چي بود؟ به هر حال اگر فايل پاك شده فيلم و يا عكس هايي با حجم بالا بوده اين نرم افزار ي كه دوستان عزيز به شما پيشنهاد دادند زياد كاربرد ندارد و فايلها را بصورت LOST به شما ارائه ميكند بطور مثال آيكن فيلم با حجم آن را نمايش ميدهد اما اجرا نميكند و اگر هم اجرا كند فايل را بطور كامل و صحيح پخش نميكند ، اگر با اين نرم افزار بطور مطلوب جواب نگرفتيد اعلام بفرماييد تا راهنمايي شويد.فقط يادتان باشد فايل هاي ريكاور شده را در همان هارد ذخيره نفرماييد.

موفق باشيد

باسلام وتشکر فراوان از شما
در پاسخ باید بگویم که فایل های فرمت شده فیلم .عکس بازی و....بود .طبق گفته شما این نرم افزار و چند نرم افزار که خودم در اختیار داشتم فایل هارا همان طور که شما گفتید یعنی به صورت lost ری کاوری میکند .......... و همچنین mp3هارا وقتی با media player باز میکنم error close میدهد.......فایلهای فرمت شده من فیلم با پسوند dat. mpg.... و mp3 .imagو....
فایل های معمولی و... بود ومن فایلهای ریکاور شده را در درایو دیگری ذخیره میکنم
خواهشمندم حتما راهنماییی کنید
بازم تشکر

mk23
18th May 2011, 11:12
هوالعليم

موفق باشيد

با سلام وتشکر فراوان در پاسخ باید بگویم که فایل های فرمت شده فیلم با پسوند dat .mpg و mp3 .image و.....بود وطبق گفته شما این نرم افزار ونرمافزارهایی که خودم در اختیار داشتم فایل ها را طبق گفته شما به صورت lost ری کاوری می کندودیگر اینکه من فایلهای ریکاوری شده را در یک درایو دیگر کپی میکنم . خواهشمندم راهنمایی کنید

mk23
18th May 2011, 11:29
با سلام وتشکر فراوان
در پاسخ باید بگویم که فایل های فر مت شده فیلم با پسوند dat .mpeg وmp3 .imageبود وطبق گفته شما این نرم افزار ونرم افزار هایی که خودم در اختیار داشتم فایلهای ری کاور شده را طبق گفته شما به صورت lost نشان میدهد ... ودیگر اینکه من فایل های ذخیره شده را در درایو دیگری سیو میکنم .خواهشمندم راهنمایی کنید

---------- Post added at 11:24 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

با سلام وتشکر فراوان
در پاسخ باید بگویم که فایل های فر مت شده فیلم با پسوند dat .mpeg وmp3 .imageبود وطبق گفته شما این نرم افزار ونرم افزار هایی که خودم در اختیار داشتم فایلهای ری کاور شده را طبق گفته شما به صورت lost نشان میدهد ... ودیگر اینکه من فایل های ذخیره شده را در درایو دیگری سیو میکنم .خواهشمندم راهنمایی کنید

---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 11:24 ----------

شرمده از زدن این همه لینک من حواسم به صفحه 2 نبود و فکر کردم لینکها ذخیره نمیشود شرمنده ........خواهشمندم راهنمایی شود

mk23
18th May 2011, 13:01
فریاد رسی هست
اکه ممکنه راهنمایی کنید
خواهشااااااااااا

Meisam-Alishahi
18th May 2011, 13:34
باسلام وتشکر فراوان از شما
در پاسخ باید بگویم که فایل های فرمت شده فیلم .عکس بازی و....بود .طبق گفته شما این نرم افزار و چند نرم افزار که خودم در اختیار داشتم فایل هارا همان طور که شما گفتید یعنی به صورت lost ری کاوری میکند .......... و همچنین mp3هارا وقتی با media player باز میکنم error close میدهد.......فایلهای فرمت شده من فیلم با پسوند dat. mpg.... و mp3 .imagو....
فایل های معمولی و... بود ومن فایلهای ریکاور شده را در درایو دیگری ذخیره میکنم
خواهشمندم حتما راهنماییی کنید
بازم تشکر

هوالعليم

با سلام ، بنده متوجه منظورتان نشدم
ومن فایلهای ریکاور شده را در درایو دیگری ذخیره میکنم آيا منظورتان اين است كه شما فايلهاي ريكاور شده را در پارتيشن ديگري در همان هارد ذخيره كرديد يا در هارد ي ديگر ذخيره نموديد.

لطفا سريعتر پاسخ دهيد.

موفق باشيد

mk23
18th May 2011, 13:46
در یک درایو دیگر در همان هارد

M_Repair
18th May 2011, 14:09
فریاد رسی هست
اکه ممکنه راهنمایی کنید
خواهشااااااااااا

باسلام

دوست عزیزبه تایپیک زیرمنتقل شوید.هرچندسرعت خوبی ندارم امابرات آپلودکردم.

بازیابی اطلاعات فرمت شده یاازدست رفته ازهارددیسک و... - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?p=74283#post74283)

Meisam-Alishahi
18th May 2011, 14:19
در یک درایو دیگر در همان هارد

هوالعليم

با سلام ، متاسفانه شما بدترين كار ممكنه را انجام داديد با اين كار فايلها را در معرض Overwrite
شدن قرار داديد ، بنده بار ها و بارها به همه دوستان بابت ريكاوري توضيح دادم و عرض كردم كه تحت هيچ شرايط فايلهايي را كه ريكاوري ميكنند را در همان واحد حافظه ذخيره نكنند ، به هر حال شما ابتدا باO&O Disk Recovery كه در بين نرم افزار هاي موجود قويتر هست هارد را ريكاور نماييد و نتيجه را گزارش نماييد البته اگر بتوانيد اين نرم افزار را بصورت تحت داس آن تهيه كنيد خيلي بهتر است لطفا بعد از انجام كار گزارش دهيد اين هم لينك دانلود اين نرم افزار البته تحت ويندوز
http://dl.asandownload.com/SoftWare/Utility/Recovery/O&O_DiskRecovery_v6.0.6236_www.AsanDownload.com.zip

پسورد فايل فشرده:
www.asandownload.com

موفق باشيد

mk23
19th May 2011, 02:51
[QUOTE=Meisam-Alishahi;74291]
هوالعليم

با سلام ، متاسفانه شما بدترين كار ممكنه را انجام داديد با اين كار فايلها را در معرض Overwrite
شدن قرار داديد ، بنده بار ها و بارها به همه دوستان بابت ريكاوري توضيح دادم و عرض كردم كه تحت هيچ شرايط فايلهايي را كه ريكاوري ميكنند را در همان واحد حافظه ذخيره نكنند ، به هر حال شما ابتدا باO&O Disk Recovery كه در بين نرم افزار هاي موجود قويتر هست هارد را ريكاور نماييد و نتيجه را گزارش نماييد البته اگر بتوانيد اين نرم افزار را بصورت تحت داس آن تهيه كنيد خيلي بهتر است لطفا بعد از انجام كار گزارش دهيد اين هم لينك دانلود اين نرم افزار البته تحت ويندوز
http://dl.asandownload.com/SoftWare/Utility/Recovery/O&O_DiskRecovery_v6.0.6236_www.AsanDownload.com.zip

پسورد فايل فشرده:
www.asandownload.com

موفق باشيد
نرم افزار...o&O دانلود کردم چندتا فیلم را برگرداند ولی با مدیا پلیر پخش نشد وclose .... اما در رسیور فایل را بدون اینکه بتوان به عقب وجلو برد نشان داد دلیلش چیست

Meisam-Alishahi
19th May 2011, 17:01
نرم افزار...o&O دانلود کردم چندتا فیلم را برگرداند ولی با مدیا پلیر پخش نشد وclose .... اما در رسیور فایل را بدون اینکه بتوان به عقب وجلو برد نشان داد دلیلش چیست
هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز شما نرم افزارKMPlayer را نصب نماييد مشكل عدم پخش حل ميشود بنده در تاپيك قبلي هم عرض كردم كه O&O Disk Recovery تحت داس را تهيه نماييد تا بهتر نتيجه بگيريد ، در ضمن در صورت تمايل اگر با اين نرم افزار نتيجه مطلوب نگرفتيد هارد تان را به كلينيك خانه سخت افزار نكا ارسال نماييد.

موفق باشيد

mk23
20th May 2011, 11:05
من نرم افزارkm player را دانلود ونصب کردم وبازهم فیلم ها را نشان نداد من این نرم افزارها را در اختیار دارم (طبق گفته شما)که قویتره o&o format recovery o&O media recovery o&ounerse همه را نصب کردم نرم افزار خودتان را نیز نصب کردم ولی فیلمها را که نشان نداد هیچ mp3 هارا نیز نصفه وناقص و... ری کاوری میکرد و در مورد چگونگی فرستادن هارد به کلینیک توضیح دهید
اگر هم نرم افزار دیگری دارید قرار دهید
بازم تشکر مرسی.

Meisam-Alishahi
20th May 2011, 19:48
من نرم افزارkm player را دانلود ونصب کردم وبازهم فیلم ها را نشان نداد من این نرم افزارها را در اختیار دارم (طبق گفته شما)که قویتره o&o format recovery o&O media recovery o&ounerse همه را نصب کردم نرم افزار خودتان را نیز نصب کردم ولی فیلمها را که نشان نداد هیچ mp3 هارا نیز نصفه وناقص و... ری کاوری میکرد و در مورد چگونگی فرستادن هارد به کلینیک توضیح دهید
اگر هم نرم افزار دیگری دارید قرار دهید
بازم تشکر مرسی.

هوالعليم

با سلام ، بنده با نرم افزارهاي رايج كار نميكنم ، كلينيك مجهز به دستگاه PC3000 و HRT است كه با اين دستگاه ها عمليات ترميم و بازيابي اطلاعات هارد انجام ميگيره ، آدرس و شماره تماس كلينيك هم در امضا بنده وجود دارد .

موفق باشيد