PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شیشه بالار خودرو ی پراید

karim_9
21st May 2011, 13:20
با سلام سمت شاگرد شیشه بالابر من کار نمیکنه برقش قطع هست البته از سمت راننده هر دو طرف کار میکنه منتها با کلید سمت شاگرد شیشه کار نمیکنه درضمن با خیلی ضعیف هست ایا برای بیشتر کردن سرعت شیشه بالا بر راهی هست لطفا کمک کنید قسمت برق سمت شاگر هم دوستان کمک کنند

omeed_1355
21st May 2011, 16:41
با سلام سمت شاگرد شیشه بالابر من کار نمیکنه برقش قطع هست البته از سمت راننده هر دو طرف کار میکنه منتها با کلید سمت شاگرد شیشه کار نمیکنه درضمن با خیلی ضعیف هست ایا برای بیشتر کردن سرعت شیشه بالا بر راهی هست لطفا کمک کنید قسمت برق سمت شاگر هم دوستان کمک کنند

سلام
معمولا از کلید سمت راننده میباشد شما کلید سمت راننده رو عوض کن مشکل حل میشه برای این که سرعت بالا برزیاد بشه از رله استفاده میکنن سرعت زیاد میشه

karim_9
21st May 2011, 23:01
با سلام کلید هارو هر دو سمت رو عوض کردم کلید سمت شاگرد عمل نمیکنه درضمن رله رو باید درست کرد یا اماده هست که بخریم

karim_9
23rd May 2011, 15:27
با سلام من رله خریدم روش کاتو لوک نداره دوتا سیم داره سیم قرمز و سیاه کجا باید دوتا سیم رو ببندم همون ورودی کلید شیشه بالابر درست منظورم اینکه دوتا سیم برق+ -که وارد کلید روری درب وارد میشه باید تقویت کنندهرو به همون جا ببندم یا جای خاصبی باید نصب کنم

omeed_1355
23rd May 2011, 16:05
با سلام من رله خریدم روش کاتو لوک نداره دوتا سیم داره سیم قرمز و سیاه کجا باید دوتا سیم رو ببندم همون ورودی کلید شیشه بالابر درست منظورم اینکه دوتا سیم برق+ -که وارد کلید روری درب وارد میشه باید تقویت کنندهرو به همون جا ببندم یا جای خاصبی باید نصب کنم

سلام
بعضی ها آماده هستند سیاه بدنه و قرمز برق مستقیم

pedi alp
25th September 2011, 02:17
سلام
بعضی ها آماده هستند سیاه بدنه و قرمز برق مستقیم

یکی از مشکلات کند بالا رفتن شیشه ریل و نوار های دو طرفه و زه شیشه(که مانع ورود اب به درون در)میشه هست
بعد از بر طرف کردن عیب های جانبی اگه این مشکل رو داشتین میتونین رله تقویت بالا بر شیشه نصب کنین در واقع تقویت کننده ها دو نوع هستن
یکی افتومات ها سری دیگه هم اینورتر
افتمات امپر رو بالا میبره و اینورتر ولتاژ رو
به چه علت باید نصب کرد ؟
به خاطر طولانی بودن مسیر سیم شیشه ها افت ولتاژ رو داریم
شما میتونین سمت در شاگرد تو در تقویت کننده رو جاساز کنین
من خودم به شخصه ار رله سه قلوی کولر به عنوان تقوویت کننده شیشه بالابر استفاده کردم
نصبش کار هر کسی نیست چون هر کدوم ار رله ها 5تا سیم که در مجموع میشه 15 تا سیم و اینا رو باید به صورت متوالی استفاده کرد معمولا نصبش برا کسی که با این چیزا اشنایی نداره سخته و فیوز میسوزونه اگه هم بخواین این کار رو بکنین رو سیم برگشتی بالابر نباید چیزی نصب کنین
یعنی سرعت پایین امدنش رو نباید تغییر بدین فقط سرعت بالا رفتن تغییر میکنه
جهت روان کردن شیشه میتونین از مایع ظرفشویی یا دست شویی تو نوار شیشه استفاده کنین

ذر ضمن اه مطالبی که نوشتم براتون اموزنده بود و استفاده کردین تشکر یادتون نره
پدرام

حميد ذوالعلا
25th September 2011, 02:54
یکی از مشکلات کند بالا رفتن شیشه ریل و نوار های دو طرفه و زه شیشه(که مانع ورود اب به درون در)میشه هست
بعد از بر طرف کردن عیب های جانبی اگه این مشکل رو داشتین میتونین رله تقویت بالا بر شیشه نصب کنین در واقع تقویت کننده ها دو نوع هستن
یکی افتومات ها سری دیگه هم اینورتر
افتمات امپر رو بالا میبره و اینورتر ولتاژ رو
به چه علت باید نصب کرد ؟
به خاطر طولانی بودن مسیر سیم شیشه ها افت ولتاژ رو داریم
شما میتونین سمت در شاگرد تو در تقویت کننده رو جاساز کنین
من خودم به شخصه ار رله سه قلوی کولر به عنوان تقوویت کننده شیشه بالابر استفاده کردم
نصبش کار هر کسی نیست چون هر کدوم ار رله ها 5تا سیم که در مجموع میشه 15 تا سیم و اینا رو باید به صورت متوالی استفاده کرد معمولا نصبش برا کسی که با این چیزا اشنایی نداره سخته و فیوز میسوزونه اگه هم بخواین این کار رو بکنین رو سیم برگشتی بالابر نباید چیزی نصب کنین
یعنی سرعت پایین امدنش رو نباید تغییر بدین فقط سرعت بالا رفتن تغییر میکنه
جهت روان کردن شیشه میتونین از مایع ظرفشویی یا دست شویی تو نوار شیشه استفاده کنین

ذر ضمن اه مطالبی که نوشتم براتون اموزنده بود و استفاده کردین تشکر یادتون نره
پدرام
سلام
دوست عزيز اموزش نصب رله را توضيح نداديد.
پس فعلا مایع ظرفشویی یا دست شویی بزيم تا بعد.

omid59
4th December 2013, 19:25
سلام
من یه مزدا وانت دارم که میخوام شیشه هاش رو برقی کنم. شنیدم که باید از موتور پراید استفاده کنم. از استاتید کسی میتونه راهنماییم کنه؟ با تشکر

khademe
14th January 2016, 16:12
دوست گرامی تقویت دو سیم داره و دو سوکت سیم قرمز را از داخل در رد کرده و میاریم بیرون و از زیر امپراتور کولر به دینام وصل میشه برای اینکه برق قوی بشه و سیم سیاه بدنه وصل میشه و دو سوکت هم جایشان مشخصه دیگه و دیگر احتیاج به استفاده از رله سه قلوی کولر نیست چون برای شما سخته نصبش در ضمن باید سیم قهوه ای که به سوکت شیشه بالابر وصل میشه برق داشته باشه

asgharbasafa
31st May 2016, 14:45
سلام
خسته نباشید
ماشینم پرایده شیشه ها بالا میان ولی پایین نمیرن
کلیده سمته راننده فقط شیشه خودشو بالا میبره
کلید سمت شاگردم فقط شیشه خودشو بالا میبره