PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فايل كيلومتر هاي خام متفاوت انواع ecu ضد سرقت زيمنس

shine1
23rd May 2011, 17:00
فايل كيلومتر خام زيمنس ضد سرقت انواع خودرو(حتي باي فيول) كسي اگه نياز داره پيام خصوصي بده.از صفر كيلومتر تا 36000

yazd.diag
23rd May 2011, 22:54
فايل كيلومتر خام زيمنس ضد سرقت انواع خودرو(حتي باي فيول) كسي اگه نياز داره پيام خصوصي بده.از صفر كيلومتر تا 36000

با سلام
دوست عزیز

اگر شما می خواهید اطلاعاتون را در اختیار دیگران قرار دهید .
در همین جا اطلاعاتون را قرار دهید تا دیگران هم استفاده کنند .

ضمنا طبق قوانین سایت نبایستی برای انتقال اطلاعاتون از طریق پیام خصوصی کمک بگیرید یا کمک بدهید .

موفق باشید

gabriel
24th May 2011, 16:19
دوست عزیز سلام
لطف کنین و درسایت قرار بدین .با تشکر

A.shahryar
24th May 2011, 16:39

با سلام دوست عزيز من فقط موفق به صفر نمودن كيلومتر ECU شده ام و در مورد ECU هاي ايموبلايزر نيز نياز به تعريف سوئيچ مي باشد. در ضمن بنده فايل هاي كيلومتر هاي مختلف را در اختيار دارم. لطفا شما بفرمائيد كه كد سوئيچ در كدام خط ها ثبت شده است. با تشكر

shine1
24th May 2011, 23:12
سلام دوست عزيز من اطلاعاتي در اين مورد ندارم اگر كسي باشه لطف كنه راهنمايي كنه.

A.shahryar
26th May 2011, 13:57

سلام دوست عزيز لطفا بفرمائيد فايل هاي را كه در اختيار داريد تست نموده ايد و آيا اين فايل ها را كس ديگري خام نموده و يا اين كه فايل خام را در اختيار داشته و اقدام به مقدار دهي كيلومتر نموده ايد. با تشكر از پاسخ شما.

IKCO_CNG
26th May 2011, 14:41
سلام دوست عزيز لطفا بفرمائيد فايل هاي را كه در اختيار داريد تست نموده ايد و آيا اين فايل ها را كس ديگري خام نموده و يا اين كه فايل خام را در اختيار داشته و اقدام به مقدار دهي كيلومتر نموده ايد. با تشكر از پاسخ شما.
دوست عزیز
طیقه به دست اوردن کیلومترهای متفاوت در ایسیو زیمنس این گونه است که
ان را با دستگاه ریست کن یعنی در عمل ان را بدون کد می کنید ولی کلیومتر در حافظه ای سی فلش باقی می ماند و سپس از فایل کوپی بگیر برای خودروهای دیگه به همین طریق می توانید کیلومترهای متفاوت را داشته باشید

A.shahryar
26th May 2011, 15:26
دوست عزیز
طیقه به دست اوردن کیلومترهای متفاوت در ایسیو زیمنس این گونه است که
ان را با دستگاه ریست کن یعنی در عمل ان را بدون کد می کنید ولی کلیومتر در حافظه ای سی فلش باقی می ماند و سپس از فایل کوپی بگیر برای خودروهای دیگه به همین طریق می توانید کیلومترهای متفاوت را داشته باشید

با سلام خدمت IKCO_CNG با روشي كه شما اشاره نموده ايد امكان حذف كد سوئيچ از ECU ميسر نمي شود با اين روش شما با داشتن كد سوئيچ فقط مي توانيد ICU را خام نمائيد لطفا اگر موردي را انجام داده ايد اعلام نمائيد (ECU باي فيول سمند جهت تست موجود مي باشد)

IKCO_CNG
26th May 2011, 15:58
با سلام خدمت IKCO_CNG با روشي كه شما اشاره نموده ايد امكان حذف كد سوئيچ از ECU ميسر نمي شود با اين روش شما با داشتن كد سوئيچ فقط مي توانيد ICU را خام نمائيد لطفا اگر موردي را انجام داده ايد اعلام نمائيد (ECU باي فيول سمند جهت تست موجود مي باشد)
دوست عزیز با این روش من خودم تست کردم هم ICUو ECU هر دو بدون کد می شوند .
این مطمئن باش :102::102::102::102:

A.shahryar
26th May 2011, 21:12

دوست عزيز با توجه به اينكه ريست ECU در پارامتر هاي IKCO وجود داشت بنده يك ecu 20009 سمند را روي يك خودروي ديگر بسته واقدام به تعريف سوئيچ نمودم كه سوئيچ به خودرو معرفي نشد اقدام به ريختن فايل خام نمودم وسوئيچ را معرفي كردم بنده دو خودرو ديگر را با همين روش تست نمودم كه اين كار ميسر نشد اگر اين فرضيه صحت داشته باشد يعني اينكه به فايل خام ecu هاي مختلف نيازي نداريم و اگر شما ECU دسته دوم و كد خورده اي را به يك نمايندگي ايران خودرو ببريد و بگوئيد اين را روي ماشين من بيندازيد به شما نمي گويند كه اين ECU كد خورده واين امكان وجود ندارد

IKCO_CNG
26th May 2011, 23:52
دوست عزيز با توجه به اينكه ريست ECU در پارامتر هاي IKCO وجود داشت بنده يك ecu 20009 سمند را روي يك خودروي ديگر بسته واقدام به تعريف سوئيچ نمودم كه سوئيچ به خودرو معرفي نشد اقدام به ريختن فايل خام نمودم وسوئيچ را معرفي كردم بنده دو خودرو ديگر را با همين روش تست نمودم كه اين كار ميسر نشد اگر اين فرضيه صحت داشته باشد يعني اينكه به فايل خام ecu هاي مختلف نيازي نداريم و اگر شما ECU دسته دوم و كد خورده اي را به يك نمايندگي ايران خودرو ببريد و بگوئيد اين را روي ماشين من بيندازيد به شما نمي گويند كه اين ECU كد خورده واين امكان وجود ندارد
دوست عزیز
این فرضیه نیست
در ضمن من خدای نکرده نمی خواهم اطلاعات غلط بدهم.چون همه ما در مقابل کابران و همکاران خود در مورد اطلاعاتی که در سایت میدهیم مسوول هستیم .
به عنوان مثال کیلومتر سمند دوگانه با ایسو بایفیول خودم که 5500 راه رفته بود برای سمند دوگانه دیگه که 74600 راه رفته بود معرفی کردم و ایسو به 550 تبدیل کردم

IKCO_CNG
27th May 2011, 01:02
اشتباه تایپی بود 550 همون 5500 می باشد

gabriel
28th May 2011, 09:26
خسته نباشید دوستان
یکی از مشتریهام پژو پارس 89 باECU زیمنس CIP داره چطور میتونم کیلومتر ecu را صفر کنم با یه روش تست کردم صفر هم شد ولی چون کد سوئیچ پاک میشه و نمیدونم کدوم خطه ماشین روشن نشد
IKCO_CNG
28th May 2011, 23:05
خسته نباشید دوستان
یکی از مشتریهام پژو پارس 89 باECU زیمنس CIP داره چطور میتونم کیلومتر ecu را صفر کنم با یه روش تست کردم صفر هم شد ولی چون کد سوئیچ پاک میشه و نمیدونم کدوم خطه ماشین روشن نشد
من از نرم افزار مقایسه ای چک کردم تو حدود 15 خط می باشد
حال دوستان اگر اطلاع بیشتری دارند .لطفا راهنمایی دقیق بفرمایید

behnamtps
28th May 2011, 23:47
درود.
من با همین روشی که دوست عزیز محمد گفت تا حالا خیلی Back Up با کیلومترهای مختلف
از انواع زیمنس گرفتم.
من با دیاگ شرکت مهاد صنعت اینکار رو انجام میدم.

m.aminifar
29th May 2011, 00:31
درود.
من با همین روشی که دوست عزیز محمد گفت تا حالا خیلی Back Up با کیلومترهای مختلف
از انواع زیمنس گرفتم.
من با دیاگ شرکت مهاد صنعت اینکار رو انجام میدم.

سلام:از گفته دوستان اینطور میشه برداشت کرد که با این روش که می فرمایین یعنی فایل مربوطه از نظر ایموبلایزر خام میشه ومیشه این فایل روی یک ایسیو دیگه ریخت وبرای خودرو مورد نظر تعریف سوییچ انجام داد ومقدار کیلومتر ثبت شده در خودرو قبلی باقی میمونه

IKCO_CNG
29th May 2011, 16:41
سلام:از گفته دوستان اینطور میشه برداشت کرد که با این روش که می فرمایین یعنی فایل مربوطه از نظر ایموبلایزر خام میشه ومیشه این فایل روی یک ایسیو دیگه ریخت وبرای خودرو مورد نظر تعریف سوییچ انجام داد ومقدار کیلومتر ثبت شده در خودرو قبلی باقی میمونه

سلام
دقیقا همنطوره که گفتید .:0034::0034:

m.aminifar
29th May 2011, 18:00
سلام
دقیقا همنطوره که گفتید .:0034::0034:

سلام:این برنامه که میفرماین اسمش چیه

یک سوال دیگه یک ICU ایموبلایزری که روی یک ماشین دیگه کد خورده اگر بخواهیم روی یک ماشین دیگه استفاده کنیم چه کاری باید انجام بدیم

omeed_1355
29th May 2011, 18:41

یک سوال دیگه یک ICU ایموبلایزری که روی یک ماشین دیگه کد خورده اگر بخواهیم روی یک ماشین دیگه استفاده کنیم چه کاری باید انجام بدیم

سلام
باید خامش کنیم

IKCO_CNG
29th May 2011, 19:30

با سلام
اول باید دستگاه مهاد صنعت داشته باشید

m.aminifar
30th May 2011, 00:04
با سلام
اول باید دستگاه مهاد صنعت داشته باشید

سلام:با تشکر از شما می خواستم بدونم دستگاه مهاد چه قابلیتی بیشتر از دستگاه های دیگه داره که فایل کدار خام می کنه لطفا اسم قسمت مورد نطر اعلام کنید

IKCO_CNG
30th May 2011, 00:11
سلام:با تشکر از شما می خواستم بدونم دستگاه مهاد چه قابلیتی بیشتر از دستگاه های دیگه داره که فایل کدار خام می کنه لطفا اسم قسمت مورد نطر اعلام کنید

دوست عزیز
دستگاه مهاد در قسمت بی کد ECU منحصر به فرد است
مثال:
مشتری وقتی مراجع میکند من قبل از دراورن کامپیوتر خودرو با دستگاه مهاد ان را ریست میکنم یعنی در عمل فایل فلش ان را بی کد کرده و سپس یک کوپی از ان میگیرم.با این شرط که کیلومتر در حافشه فلش باقی می ماند و ان اماده است برای ریخت روی فلش کامپوتر دیگه و فقط باید تعریف سویچ کرد با کد خودرو جدید .
به این طریق من بکاب میگیرم از فایلهای مختلف.

m.aminifar
30th May 2011, 00:56
لطفا در مورد ICU ایموبلایزر هم توضیح دهید بطور مثال برای ریست کردن ICUنیاز به کد قبلی که با اون تعریف سوییچ کردیم هست حال اگر کد قبلی نداشته باشیم چطور میشه این کار انجام داد ویا با ریست کردن میشه یونیت ICU استفاده شده رو روی خودرو دیگه استفاده کرد

مهدی چیت بند
30th May 2011, 02:32
دوستان سلام
همکار عزیز من جناب شاین اگر مواردی برای ارائه دارید و مثل دیگر دوستان بدون چشم داشت در اختیار باقی میگزارید از شما تشکر میکنم
چرا که در این مجموعه برخی از دوستان مطالب و مواردی رو گاها به اشتراک گزاشتند که خودشون برای بدست آوردنش صبای مسئله نایاب و یا کمیاب بودنش هزینه بالایی هم پرداختند
و اگر شما برای فروش کالا و یا ... دارید با هماهنگی مدیریت سایت در قسمت فروشگاه مطرح بفرمائید
ممنون

IKCO_CNG
30th May 2011, 09:06
لطفا در مورد ICU ایموبلایزر هم توضیح دهید بطور مثال برای ریست کردن ICUنیاز به کد قبلی که با اون تعریف سوییچ کردیم هست حال اگر کد قبلی نداشته باشیم چطور میشه این کار انجام داد ویا با ریست کردن میشه یونیت ICU استفاده شده رو روی خودرو دیگه استفاده کرد

با سلام
با رست هم icu و هم ecu هر دو خام مي شوند و هر دو انها مي توان براي خودرو ديگه با كد جديد تعريف كرد.
در ضمن بايد كد داشته باشيم كه عمل ريست انجام بدهيم .چون در مرحله اول ريست درخواست كد ميكند .