PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراموش کردن پسورد فایل

majid10
29th May 2011, 12:10
به نام خدا

باسلام:
خسته نباشید به همه استادان عزیز و تمام عزیزانی که امکان کمک کردن به بنده داشته باشند.
دوستان عزیز من 2 تا سی دی کامل از محتویات عکس و فیلم خانوادگی و جشن تولد و اسناد دیگه دارم که توسط نرم افزار winrar فشرده کردم وپسورد هم قرار دادم . ولی متاسفانه پسورد فایل فشرده را فراموش کردم.با یکی دوتا نرم افزار برای بدست اوردن پسورد امتحان کردم جواب نگرفتم .از استادان عزیز و گرامی وتمام دوستانی که واقعا میتونن کمکم کنند .یا نرم افزای مشناسند لطفا دراین قسمت قرار دهید خیلی برام این مسله دردسر شده بازم خواهش میکنم کمکم کنید
باکمال تشکر

عماد عموئي
29th May 2011, 13:17
به نام خدا

باسلام:
خسته نباشید به همه استادان عزیز و تمام عزیزانی که امکان کمک کردن به بنده داشته باشند.
دوستان عزیز من 2 تا سی دی کامل از محتویات عکس و فیلم خانوادگی و جشن تولد و اسناد دیگه دارم که توسط نرم افزار winrar فشرده کردم وپسورد هم قرار دادم . ولی متاسفانه پسورد فایل فشرده را فراموش کردم.با یکی دوتا نرم افزار برای بدست اوردن پسورد امتحان کردم جواب نگرفتم .از استادان عزیز و گرامی وتمام دوستانی که واقعا میتونن کمکم کنند .یا نرم افزای مشناسند لطفا دراین قسمت قرار دهید خیلی برام این مسله دردسر شده بازم خواهش میکنم کمکم کنید
باکمال تشکر

هوالرزاق

با سلام خدمت majid10
دوست عزيز ، شما نگفتيد آن را با RAR فشرده كرديد يا با ZIP من هر دو نرم افزار را گذاشتم.
نرم افزار هاي مورد نياز در آدرس هاي زير موجود است......
نرم افزار ريكاوري پسورد فايلهاي RAR - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?p=49615#post49615)
نرم افزار ريكاوري پسورد فايلهاي ZIP - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?p=49616#post49616)

موفق باشيد

majid10
29th May 2011, 14:43
هوالرزاق

با سلام خدمت majid10
دوست عزيز ، شما نگفتيد آن را با RAR فشرده كرديد يا با ZIP من هر دو نرم افزار را گذاشتم.

باسلام:
خدمت استاد گرامی خسته نباشید >بله قربان من ننوشتم با چه پسوندی فشرده کرم ببخشید .با پسوند RAR
ازشما متشکرم

عماد عموئي
29th May 2011, 15:06
هوالرزاق

شما نرم افزار ها را گرفتيد و تست كرديد
.......

majid10
29th May 2011, 15:38
هوالرزاق

شما نرم افزار ها را گرفتيد و تست كرديد
.......
سلام