PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نحوه نصب دزدگیر و سیم بندی آن روی پراید جدید مدل 132 و 111

محمد خوزستان
29th May 2011, 20:49
باعرض سلام خدمت دوست عزیز برای اینکه بخواهید روی خودروهای 132 و111 دزدگیر ببندید و نخواهید از پمپ مجزا استفاده کنید میشه ابتدا باید در قسمت سیم بندی تغیراتی صورت بدید دو سیم زرد وزرد خط مشکی رو به سیم قرمز یا مثبت وصل می کنیم ودو سیم قرمز وسبز موجود بر روی یونیت قفل مرکزی را از وسط جدا می کنیم وسیم نارنجی ونارنجی خط مشکی وسفید و سفید خط مشکی موجود بر روی دستگاه دزدگیر را باید با سیم های که جدا کردیم بر روی یونیت قفل مرکزی وصل بکنیم به طوری که سیم نارنجی به سیم قرمز به سمت یونیت وسیم نارنجی خط مشکی رو به سیم قرمز به سمت بالا رفته بسته میشه وسیم سفید رو به سیم سبز به سمت یونیت و سفید خط دار رو به سیم سبز به سمت بالا وصل می کنیم و بقیه مراحل هم همینطور که دوستان فرمودند ادامه بدید برای پیدا کردن رنگ سیم لادری یکی از لادری ها رو باز کنید و رنگ سیم اونو ببینید که تو این نوع ماشین ها فعلا از رنگ سفید استفاده کردن موفق باشید

pangan
12th October 2011, 18:10
باعرض سلام خدمت دوست عزیز برای اینکه بخواهید روی خودروهای 132 و111 دزدگیر ببندید و نخواهید از پمپ مجزا استفاده کنید میشه ابتدا باید در قسمت سیم بندی تغیراتی صورت بدید دو سیم زرد وزرد خط مشکی رو به سیم قرمز یا مثبت وصل می کنیم ودو سیم قرمز وسبز موجود بر روی یونیت قفل مرکزی را از وسط جدا می کنیم وسیم نارنجی ونارنجی خط مشکی وسفید و سفید خط مشکی موجود بر روی دستگاه دزدگیر را باید با سیم های که جدا کردیم بر روی یونیت قفل مرکزی وصل بکنیم به طوری که سیم نارنجی به سیم قرمز به سمت یونیت وسیم نارنجی خط مشکی رو به سیم قرمز به سمت بالا رفته بسته میشه وسیم سفید رو به سیم سبز به سمت یونیت و سفید خط دار رو به سیم سبز به سمت بالا وصل می کنیم و بقیه مراحل هم همینطور که دوستان فرمودند ادامه بدید برای پیدا کردن رنگ سیم لادری یکی از لادری ها رو باز کنید و رنگ سیم اونو ببینید که تو این نوع ماشین ها فعلا از رنگ سفید استفاده کردن موفق باشید
سلام
با پوزش فراوان از استاد گرامی و عزیزانی که تشکر کردن، جسارتاّ سیم سفید دزدگیر به سیم سبز بطرف پمپ و سیم سفید خط دار به سیم قرمز بطرف پمپ
و همچنین سیم نارنجی به سیم سبز یونیت و سیم نارنجی خط دار به سیم قرمز یونیت متصل گردد.
بی ادبی حقیر را ببخشید. شاد باشید

amoms
19th December 2011, 19:53
من 131 باز کردم کلا 3 سوکت بود که یکیش به شیشه بالا بر مربوط میشد 2 تا ی دیگه به پمپ بین این دوتا فقط 2سیم سبز وآبی بود که تستر نشون میداد برق پمپ توشه من 2 سیم نارنجی وبه بدنه و2سیم سفید رو به سبز وآبی نصب کردن انواعشو امتحان کردم هیچی نشد فقط سیم سففید خط دار داغ کرد؟

pangan
19th December 2011, 20:05
من 131 باز کردم کلا 3 سوکت بود که یکیش به شیشه بالا بر مربوط میشد 2 تا ی دیگه به پمپ بین این دوتا فقط 2سیم سبز وآبی بود که تستر نشون میداد برق پمپ توشه من 2 سیم نارنجی وبه بدنه و2سیم سفید رو به سبز وآبی نصب کردن انواعشو امتحان کردم هیچی نشد فقط سیم سففید خط دار داغ کرد؟

سلام دوست خوبم
چی رو باز کردی؟!!
سوکت یونیت قفل مرکزی رو توضیح دادم که بالای پدال کلاچ و ترمزه و تقریباّ 12تا سیم داره و سیم قرمز و سبز مربوط به قفل مرکزیه. البته سیمهای راهنما، مثبت و منفی، شاسی لادری، ACC و... اونجا موجوده. سوالی بود در خدمتم.

amoms
20th December 2011, 19:00
سلام دوست خوبم
چی رو باز کردی؟!!
سوکت یونیت قفل مرکزی رو توضیح دادم که بالای پدال کلاچ و ترمزه و تقریباّ 12تا سیم داره و سیم قرمز و سبز مربوط به قفل مرکزیه. البته سیمهای راهنما، مثبت و منفی، شاسی لادری، ACC و... اونجا موجوده. سوالی بود در خدمتم.

رو دری رو باز کردم و سیمارو یک به یک امتحان کردم تا سیم سفیدم داغ شد ولش کردم از یونیتم برقش و کشیدم یعنی من رو دری رو باز نکنم ؟از از همون یونیت بکشم اونوقت سیم نارجی ها و سفید دارو به کدومشون وصل کنم ؟ از کجا بفهمم کدوم سیم سمت قفل کدو سمت یونیت؟رله دزدگیر برای چیه؟

amoms
21st December 2011, 15:37
رو دری رو باز کردم و سیمارو یک به یک امتحان کردم تا سیم سفیدم داغ شد ولش کردم از یونیتم برقش و کشیدم یعنی من رو دری رو باز نکنم ؟از از همون یونیت بکشم اونوقت سیم نارجی ها و سفید دارو به کدومشون وصل کنم ؟ از کجا بفهمم کدوم سیم سمت قفل کدو سمت یونیت؟رله دزدگیر برای چیه؟

amoms
22nd December 2011, 13:02
کمک درنصب؟

pangan
25th December 2011, 19:31

سلام
دوست خوبم، در ماشینهای 111 - 131 -132 و تیبا نیازی به باز کردن رودری نیست و سیستم قفل مرکزی همشون به این ترتیبه:
سیم های زرد و زردخط دار دزدگیر به مثبت دائم وصل شود
سیم های سبز و قرمز یونیت قفل مرکزی رو برش بدید، بعداز برش 4تاسیم داریم که 2تاش بطرف پمپ در راننده میره و 2تای دیگه بطرف یونیت قفل مرکزی.
سیم سفید دزدگیر به سیم سبز بطرف پمپ
سیم سفیدخط دار به سیم قرمز بطرف پمپ
سیم نارنجی به سیم سبز بطرف یونیت قفل مرکزی
و نارنجی خط دار به سیم قرمز بطرف یونیت وصل شود.
در صورتی که مدیریت محترم سایت اجازه بدن، حاضرم تلفنی راهنماییتون کنم.
موفق باشید

sajadnasirpor
31st January 2012, 11:39
سلام دوستا ن جسارت نباشه اون موقع ریموت خود ماشین از کار میفته و یونیت رو باز کنید رله های مرکزی معلومن با تحریک منفی باز میشن و بسته میشن و دو تا سیم لحیم میکنیم میاریم از یونیت بیرون که با تحریک منفی کار میکنند و چراغ تاخیری ماشین هم درست عمل میکنه

pangan
13th February 2012, 20:22
سلام دوستا ن جسارت نباشه اون موقع ریموت خود ماشین از کار میفته و یونیت رو باز کنید رله های مرکزی معلومن با تحریک منفی باز میشن و بسته میشن و دو تا سیم لحیم میکنیم میاریم از یونیت بیرون که با تحریک منفی کار میکنند و چراغ تاخیری ماشین هم درست عمل میکنه
سلام
دوست عزیزم ما هر روز داریم با این روش روی پرایدهای جدید(111-131-132)، تیبا، پژو206، زانتیا و... دزدگیر نصب می کنیم بدون اینکه ریموت فابریک 132 و یا206 از کار بیفته.
سیستم قفل مرکزی پرایدهای جدید از تیپ قفل مرکزی 206هست. اون کاری که شما انجام میدید جواب میده ولی اصولی نیست. توضیح بیشتری نیاز باشه در خدمتم.
شاد باشید

imen_g_sh
30th November 2012, 22:38

سلام دوست عزیز
سیم بندی قفل مرکزی رو اشتباه نوشتین سیمهای نارنجی و نارنجی خط مشکی وارد کیت قفل مرکزی و سیمهای سفید و سفید خط مشکی وارد پمپها میشن

sinaaryamanesh
17th October 2016, 22:21
آقایون خواهش میکنم بهتون کمکم کنید
من پراید صبا مدل 84 دارم میخوام روش یه دزدگیر نصب کنم
اسم دزدگیر پامکو هستش چینیه
لطفا آموزش کامل کامل کنید منو
از نصب کزدن سیم ها روی برد اصلی دزدگیر تا نصب تک تک سیم ها روی پراید خواهشا کمک کنید هرجا گشتم روی پژو بود
ولی روی پراید نبود یا خیلی پیچیده گذاشتن
اگه یه با مرام به تلگرامم فیلم آموزشی چیزی بفرسته ممنونش میشم 09117444694
بخدا خیلی زورم میاد دزدگیرو خریدم 50000 دستمزد میگن 90000 میگیرن نصب کنن