PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در سیستم قفل مرکزی 206

ilman
30th May 2011, 12:05
با سلام عیب به شرح زیر است تمام قسمت ها ی ماشین درست کار میکنه ولی وقتی سویج در میاریم در ها را قفل میکنی با ریموت تا مدتتی 15-30 ثانیه با ریموت بازو بسته میشه ولی بعد این مدتی دیگه ریموت بی تاثیر است و با ید با خود سویچ از قفل درب بازو بسته کنیم در ضمن دانلود هم کردیم دزگیر هم نداره لطفا راهنمایی فرمایید مدل 83 تیپ 2

omeed_1355
30th May 2011, 12:37
با سلام عیب به شرح زیر است تمام قسمت ها ی ماشین درست کار میکنه ولی وقتی سویج در میاریم در ها را قفل میکنی با ریموت تا مدتتی 15-30 ثانیه با ریموت بازو بسته میشه ولی بعد این مدتی دیگه ریموت بی تاثیر است و با ید با خود سویچ از قفل درب بازو بسته کنیم در ضمن دانلود هم کردیم دزگیر هم نداره لطفا راهنمایی فرمایید مدل 83 تیپ 2

سلام
فیوز شنت روی bsi جابجا نصب شده اونو چک کنید باید روی قسمت بالا نصب بشه

omeed_1355
30th May 2011, 13:06

م
ن هم مثل شما ماشینی به این صورت داشتم جایی فیوز جابجا بود جایی دقیقش توی عکس براتون گذاشتم

ilman
30th June 2011, 19:22
فیوز شنت تست شد -bm34 تست شد -کام2000 تست شد-جواب نداد - در صورت امکان نقشه سیم کشی ماشین را برام اپلود فرمایید

0111mohammad
30th June 2011, 20:05
سلام
ايرادي كه شما ميفرماييد فقط از قسمت نرم افزاري BSI ميباشد
يه آي سي 95160 نو بذار و دانلود كن و پيكره بندي كن .100% خوب ميشه

loga
22nd June 2013, 22:05
با سلام 206 مدل 83 تیپ2 دارم از اول دست خودم بوده یه مدته درب راننده را وقتی ماشین روشنه باز میکنم خود بخود قفل مرکزی عمل میکنه و درها را بازو بسته میکنه مجبورم درو پیاده میشم نبندم چون یبار ماشین روشن قفل شد مجبور شدم زاپاس بیارم ضمنا هیچ گونه دستکاری سیم کشی نشده دزدگیر نصب نشده قفل سمت راننده هم عوض کردم حل نشداخطارم و سیسنمش نیست لطفا راهنمایی کنیدممنون

farhad1904
22nd June 2013, 23:20
با درود و ادب

دوست عزيز آيا اين ايراد گاهي اتفاق مي افته ؟ يا اينكه اين ايراد هميشه روي خودرو وجود داره ؟

m.aminifar
22nd June 2013, 23:57
با سلام 206 مدل 83 تیپ2 دارم از اول دست خودم بوده یه مدته درب راننده را وقتی ماشین روشنه باز میکنم خود بخود قفل مرکزی عمل میکنه و درها را بازو بسته میکنه مجبورم درو پیاده میشم نبندم چون یبار ماشین روشن قفل شد مجبور شدم زاپاس بیارم ضمنا هیچ گونه دستکاری سیم کشی نشده دزدگیر نصب نشده قفل سمت راننده هم عوض کردم حل نشداخطارم و سیسنمش نیست لطفا راهنمایی کنیدممنون

قفل درب شاگرد هم تست کنید برای تست در اوردن سوکت قفل کفایت می کنه اگر درست نشد bsi دانلود کنید یک ایراد مشابه با دانلود رفع شد