PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به عکس ایسیو S-2000--Valeo

m.aminifar
30th May 2011, 12:49
سلام:دوستان نیاز به یک عکسS2000-VALEOبا کیفیت بالا دارم که قطعات SMDروی بر واضح باشه با تشکر

IKCO_CNG
30th May 2011, 14:35
سلام:دوستان نیاز به یک عکسS2000-VALEOبا کیفیت بالا دارم که قطعات SMDروی بر واضح باشه با تشکر

سلام اقای امنی فر این تو ارشیو داشتم .در ضمن بیشتر کدام قسمت از ecu مورد نظر است تا در صورت داشتن اپ کنم

34991

m.aminifar
30th May 2011, 17:26
سلام اقای امنی فر این تو ارشیو داشتم .در ضمن بیشتر کدام قسمت از ecu مورد نظر است تا در صورت داشتن اپ کنم

ممنون کیفیت همین خوبه فقط اگر زحمتی نیست بصورت زیپ اپلود کنید

behnamtps
31st May 2011, 00:02
ممنون کیفیت همین خوبه فقط اگر زحمتی نیست بصورت زیپ اپلود کنید

سلام.
تقدیم به شما.

مهدی چیت بند
31st May 2011, 01:07
با سلام و عرض ادب
من سوالی داشتم ؟
چطور میتونم یه ایسیو رو به این اندازه بدون وارد کردن صدمه بهش تمیز و عاری از موم کرد ؟؟
دوستان فرمولای مخفی رو - رو کنند ...
با تشکر

m.aminifar
31st May 2011, 01:43
با سلام و عرض ادب
من سوالی داشتم ؟
چطور میتونم یه ایسیو رو به این اندازه بدون وارد کردن صدمه بهش تمیز و عاری از موم کرد ؟؟
دوستان فرمولای مخفی رو - رو کنند ...
با تشکر

سلام:شما محلی که احتیاج به برداشتن موم با کاتر 4 گوش برش دهین بعد قسمت برش داده شده یک مقدارازموم که به برد اسیب نرسه بردارین حال با مقداری اسیتون صنعتی محلی که مومش برداشتین پر کنید بعد از چند ثانیه میتونین با خلال دندون یا چوب کبریت شروع به برداشتن باقی مانده موم محل برش داده بکنید