PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب كروز كنترل 206 تيپ 2 -valeo

tiba
4th June 2011, 13:21
احترام
سلام
كسي از همكاران در مورد نصب سيستم كروز روي 206 تيپ 2 با ecu valeo آشنايي داره؟!
آيا با دانلود ecu ،پارامتر كروز روي ecu فعال ميشود.؟ با تشكر

8914188002
14th June 2011, 11:15
سلام.بله.امكان نصب وفعال كردن كروز كنترل درتمامي 206هابااي سي يوهايbosch744 و bosch745 و s2000 و valeo34p وجود داردوفقط در اي سي يوvaleo j35اين امكان وجودندارد.ضمنانصب كروز كنترل اصلاكارپيچيده اي نيست.چون محل نصب آن رويcom2000پيش بيني شده است وپس ازنصب بايدبااستفاده ازدياگ گزينه ي مربوط به آن رافعال كرد.(نيازي به تعويض ويادانلوداسي سي يو نيست-مثل فعال كردن گزارش تحويل پيام درتلفن همراه!!)

A.shahryar
14th June 2011, 11:18
احترام
سلام
كسي از همكاران در مورد نصب سيستم كروز روي 206 تيپ 2 با ecu valeo آشنايي داره؟!
آيا با دانلود ecu ،پارامتر كروز روي ecu فعال ميشود.؟ با تشكر

با سلام جهت فعال سازي كروز در ECU J34 نياز به نصب ECU اروپايي وسنسور اكسيژن دوم مي باشد

Arash_323
14th June 2011, 13:31
با سلام جهت فعال سازي كروز در ECU J34 نياز به نصب ECU اروپايي وسنسور اكسيژن دوم مي باشد

سلام
من یه جا دیدم با فلش ecu امکانش رو روی j34 فعال می کردن.(فلش کپی شده از ecu اروپایی)
مگه با آپدیت ای سی یو از طریق PPS نمیشه کروز فعال کرد که نیازی به تعویض نباشه؟

A.shahryar
14th June 2011, 20:50
سلام
من یه جا دیدم با فلش ecu امکانش رو روی j34 فعال می کردن.(فلش کپی شده از ecu اروپایی)
مگه با آپدیت ای سی یو از طریق PPS نمیشه کروز فعال کرد که نیازی به تعویض نباشه؟

سلام دوست عزيز امكان تبديل ECU به مدل اروپايي ميسر است البته نه با دستگاه PPS بنده اصول كلي را عرض نمودم.با تشكر

8914188002
15th June 2011, 10:10
سلام.براي نصب كروز كنترل خودرو مورد نظربايدچندشرط راداراباشد:1-سيستم دريچه گاز الكترونيكي باشد( سيمي نباشد!)2-در اي سي يو برنامه ي مربوط به كروز كنترل پيش بيني شده باشد(كه تاجايي كه بنده اطلاع دارم درvaleo j34pكروز كنترل پيش بيني شده است) 3 -بر روي com 2000 محل نصب كروز كنترل پيش بيني شده باشد(كه در تمامي 206هاي مالتي پلكس اين محل پيش بيني شده است)
قصد جسارت وياتوهين به كسي رو ندارم ولي بعضي ازكساني كه اقدام به نصب اين سيستم مي كنندازاطلاعات كم بعضي ازماهاسو ء استفاده مي كنندتابابزرگنمايي واضافه كردن كمي پيازداغ پول خوبي به جيب بزنند!البته باافزايش اطلاعات ماها ناكام مي مونند.