PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین نرم افزارمبدل صوت وتصویر به فرمتهای دیگه

mostafa2010
9th June 2011, 12:01
دوستان سلام

من چن تا سوال داشتم ازدوستانی که به هر طریقی دراین مورد تجربه دارند خواهش میکنم که نظر خودشون رو اعلام نمایند .

1 . بهترین نرم افزاری تبدیل فرمتهای مختلف صوتی وتصویر به یکدیگر ؟
2 . بهترین نرم افزاررایت سی دی ودی ** دی ؟
3 . بهترین نرم افزار میکس وتدوین صوت وتصویر ؟

بنده چن تا فیلم دارم روی دی ** دی می خوام اونو روی سی رایت کنم بهترین راه وساده ترین وسریعترین راه ممکن چیه ؟

ممنونم

M_Repair
9th June 2011, 14:31
دوستان سلام

من چن تا سوال داشتم ازدوستانی که به هر طریقی دراین مورد تجربه دارند خواهش میکنم که نظر خودشون رو اعلام نمایند .

بنده چن تا فیلم دارم روی دی ** دی می خوام اونو روی سی رایت کنم بهترین راه وساده ترین وسریعترین راه ممکن چیه ؟

ممنونم

باسلام

دوست عزیزمیتوانید ازتایپیک زیرکانورتررودریافت کنید.برای رایت میتونید ازNEROاستفاده نمایید.البته نرم افزارهای زیادی برای رایت هست.برای میکس هم میتوانید ازنرم افزارهایی مثل win dvdوphoto to filmوغیره استفاده کنید.دراسرع وقت اون هم قرارمیدم الان سرعت خوبی ندارم.

نرم افزارتبدیل فرمتهای صوتی وتصویری به یکدیگر(Converter) - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?p=81108#post81108)

P E N D A R
9th June 2011, 15:52
دوستان سلام

ممنونم

1- McFunSoft video convert master

2- ulead corel video storio12

3- premier 6 یا edus5

بهترین راه استفاده از استفاده از nero 6 هستش

عماد عموئي
9th June 2011, 18:54
دوستان سلام

ممنونم

هوالرزاق

با سلام خدمت mostafa2010
دوست عزيز شما ميتوانيد با نرم افزار فوق به راحتي فايل هاي تصويري خود را در حجم هاي متفاوت و يكسان برش دهيد.

امکانات نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 5.1.24.0531 :
- تبدیل انواع فرمت های ویدیویی به یکدیگر
- استخراج صدای فیلم و ذخیره آن به صورت فایل صوتی
- استخراج فریم های انواع فرمت فیلم به صورت عکس در فرمت های مختلف
- تبدیل عکس به فیلم (قرار دادن چند عکس به دنبال هم و ساخت فیلم)
امکانات خاص نسخه Ultimate:
- ویرایش فیلم به صورت برش، تغییر اندازه، اضافه کردن جلوه های ویژه و Watermark به فیلم و ...
- تبدیل فرمت های صوتی به هم
- چسباندن چند کلیپ فیلم به هم
این برنامه سعی دارد که بیشتر فرمت های فیلم را برای تبدیل و ویرایش پوشش داده و می توان گفت کامل ترین فرمت های پشتیبانی شونده را در بین نرم افزارهای مشابه داراست.
فرمتهای ورودی برنامه:
فیلم:
AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV
AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)
صوت:
MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format
عکس:
BMP, GIF, JPEG, PNG
فرمتهای خروجی برنامه:
فیلم:
AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RMVB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, VOB, TS, DV
H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.wmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)
صوت:
MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, APE, M4A, RA, AC3, MP2, AIFF, AMR, SUN AU Format
عکس:
BMP, GIF, JPEG, PNG
وسائل خروجی برنامه:
iPod, iPod nano, iPod classic, iPod shuffle, iPod touch
iPhone, iPhone 3G, Apple TV
PSP, PS3
Xbox, Xbox 360
General 3GP mobile phone, BlackBerry, etc.
General MP4 players: Archos, Creative Zen, iRiver, etc.
Window Mobile device: Pocket PC, Dell Axim X51, HP iPaq hw6500 series, etc.
توجه: کرک ویروس نیست. اگر آنتی ویروس شما آن را ویروس شناسایی کرد اشتباه می کند. تعریف برخی از آنتی ویروسها از کرک تغییر کرده است و کرکها را هم جزء ویروس به شمار می آورند.
نحوه کرک (رجیستر) کردن برنامه:
از سریال زیر استفاده کنید:

Name: rasekhoon.net

Key: 1DC7-E1D0-9221-12AA-98C5-78AD-9AD2-04E2
در صورت رحیستر نشدن از Patch موجود در فولدر Crack برای رجیستر و کرک کردن برنامه استفاده کنید. آن را اجرا کنید و فایل UILib8_MFCDll.dll را که در محل نصب نرم افزار است به آن بدهید.

http://www.rasekhoon.net/imgs/Software_download_ICon.jpg (http://www.rasekhoon.net/software/download-2394.aspx)

با تشكر

farzad_mese2005
30th October 2011, 07:53
من نظرم اینه که یا از total video convertor 3.70 -3.71 استفاده کن یا اگر کیفیت خروجی بهتر میخوای از های شرکت aiseesoft استفاده کن. convertor
اگر هم برای برش فایلهای ts میخوای ازsmart cutter استفاده کن چون بسته به قدرت و سرعت سیستمت میتونه تا صدها یا حتی هزار برابر سر عت معمولی برش بده.

reza-r
30th October 2011, 17:29
هوالرزاق

با سلام خدمت mostafa2010
دوست عزيز شما ميتوانيد با نرم افزار فوق به راحتي فايل هاي تصويري خود را در حجم هاي متفاوت و يكسان برش دهيد.

امکانات نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 5.1.24.0531 :

- تبدیل انواع فرمت های ویدیویی به یکدیگر

- استخراج صدای فیلم و ذخیره آن به صورت فایل صوتی

- استخراج فریم های انواع فرمت فیلم به صورت عکس در فرمت های مختلف

- تبدیل عکس به فیلم (قرار دادن چند عکس به دنبال هم و ساخت فیلم)

امکانات خاص نسخه Ultimate:

- ویرایش فیلم به صورت برش، تغییر اندازه، اضافه کردن جلوه های ویژه و Watermark به فیلم و ...

- تبدیل فرمت های صوتی به هم

- چسباندن چند کلیپ فیلم به هم

این برنامه سعی دارد که بیشتر فرمت های فیلم را برای تبدیل و ویرایش پوشش داده و می توان گفت کامل ترین فرمت های پشتیبانی شونده را در بین نرم افزارهای مشابه داراست.

فرمتهای ورودی برنامه:

فیلم:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV

AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

صوت:

MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format

عکس:

BMP, GIF, JPEG, PNG

فرمتهای خروجی برنامه:

فیلم:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RMVB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, VOB, TS, DV

H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.wmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

صوت:

MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, APE, M4A, RA, AC3, MP2, AIFF, AMR, SUN AU Format

عکس:

BMP, GIF, JPEG, PNG

وسائل خروجی برنامه:

iPod, iPod nano, iPod classic, iPod shuffle, iPod touch

iPhone, iPhone 3G, Apple TV

PSP, PS3

Xbox, Xbox 360

General 3GP mobile phone, BlackBerry, etc.

General MP4 players: Archos, Creative Zen, iRiver, etc.

Window Mobile device: Pocket PC, Dell Axim X51, HP iPaq hw6500 series, etc.

توجه: کرک ویروس نیست. اگر آنتی ویروس شما آن را ویروس شناسایی کرد اشتباه می کند. تعریف برخی از آنتی ویروسها از کرک تغییر کرده است و کرکها را هم جزء ویروس به شمار می آورند.

نحوه کرک (رجیستر) کردن برنامه:

از سریال زیر استفاده کنید:

Name: rasekhoon.net

Key: 1DC7-E1D0-9221-12AA-98C5-78AD-9AD2-04E2

در صورت رحیستر نشدن از Patch موجود در فولدر Crack برای رجیستر و کرک کردن برنامه استفاده کنید. آن را اجرا کنید و فایل UILib8_MFCDll.dll را که در محل نصب نرم افزار است به آن بدهید.

http://www.rasekhoon.net/imgs/Software_download_ICon.jpg (http://www.rasekhoon.net/software/download-2394.aspx)

با تشكر

سلام
فایل آلوده به ویرووس می باشد.