PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست پیدا کردن پسوورد لب تاب

KORGSAT
11th June 2011, 10:25
با سلام من پسورد لب تاب فراموش کردم چطور میتونم ریستش کنم

pal-electronic
11th June 2011, 11:02
دوست عزیز سلام
نام و مدل لب تاب خود را بنویسید
موفق باشید

عماد عموئي
11th June 2011, 11:11
با سلام من پسورد لب تاب فراموش کردم چطور میتونم ریستش کنم

هوالرزاق

با سلام خدمت KORGSAT
شما لطفا به سوالات زير پاسخ دهيد تا بهتر راهنمايي شويد:

1- آيا پسوردي كه گذاشتيد در اول setup لپ تاپ است؟
2- آيا پسورد در اول ويندوز يا wellcom است؟
3- سيستم عاملي كه روي لپ تاپ تان نصب است چيست ؟

با تشكر

KORGSAT
11th June 2011, 12:13
هوالرزاق

با سلام خدمت KORGSAT
شما لطفا به سوالات زير پاسخ دهيد تا بهتر راهنمايي شويد:

1- آيا پسوردي كه گذاشتيد در اول setup لپ تاپ است؟
2- آيا پسورد در اول ويندوز يا wellcom است؟
3- سيستم عاملي كه روي لپ تاپ تان نصب است چيست ؟

با تشكر

با عرض تبریک خدمت شما برای پست مدیریت
مدل لب تاب dell 5010 پسورد روی setup گذاشتم

عماد عموئي
11th June 2011, 12:42
با عرض تبریک خدمت شما برای پست مدیریت
مدل لب تاب dell 5010 پسورد روی setup گذاشتم

هوالرزاق

خواهش ميكنم ، با عرض معذرت بايد بگويم كه مشكل فوق با نرم افزار و يا برگرداندن باتري بايوس در لپ تاپ و يا پروگرم كردن دوباره آي سي بايوس رفع نميشود .
برخلاف مادربردهاي PC زمانيكه پسوردي به setup داده ميشود با برگرداندن باتري يا پروگرم كردن دوباره آي سي بايوس و برگرداندن تنظيمات به حالت اول مشكل رفع ميشود ، در لپ تاپ ها يك IC Security تعبيه شده براي امنيت بيشتر كه زماني شما پسوردي گذاشتيد نتوان آن را برداشت ، اگر ميخواهيد پسورد برداشته شود بايد آن IC Security تعويض شود تا مشكل فوق حل شود.
در صورت نياز ميتوانيد لپ تاپ خود را به كلينيك خانه سخت افزار نكا ارسال كنيد.

با تشكر

KORGSAT
11th June 2011, 13:03
هوالرزاق

خواهش ميكنم ، با عرض معذرت بايد بگويم كه مشكل فوق با نرم افزار و يا برگرداندن باتري بايوس در لپ تاپ و يا پروگرم كردن دوباره آي سي بايوس رفع نميشود .
برخلاف مادربردهاي PC زمانيكه پسوردي به setup داده ميشود با برگرداندن باتري يا پروگرم كردن دوباره آي سي بايوس و برگرداندن تنظيمات به حالت اول مشكل رفع ميشود ، در لپ تاپ ها يك IC Security تعبيه شده براي امنيت بيشتر كه زماني شما پسوردي گذاشتيد نتوان آن را برداشت ، اگر ميخواهيد پسورد برداشته شود بايد آن IC Security تعويض شود تا مشكل فوق حل شود.
در صورت نياز ميتوانيد لپ تاپ خود را به كلينيك خانه سخت افزار نكا ارسال كنيد.

با تشكر

lممنون از راهنمایی شما این IC Security شماره داره و در کجا قرار داره قیمتش هم چنده اگه شکل داره قرار دهید

عماد عموئي
11th June 2011, 13:36
lممنون از راهنمایی شما این IC Security شماره داره و در کجا قرار داره قیمتش هم چنده اگه شکل داره قرار دهید

هوالرزاق

لطفا اگر در زمينه تعميرات سخت افزار علي الخصوص لپ تاپ تبحري نداريد اقدام به دستكاري و تعمير نفرمائيد.
در صورت تمايل با كلينيك خانه سخت افزار نكا هماهنگ كنيد.

موفق باشيد