PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای رفع مشکل عجیب هارد

sasam
12th June 2011, 15:44
سلام و عرض ادب.
مدتی پیش هارد 1 ترابایت من کاملا از کار افتاد.ویندوز قادر به شناسایی ان نبود و در setup هم 33 مگابایت ظرفیت نشان میداد.فرستادم تعمیرگاه.الان ویندوز اونو میشناسه اما ایکن درایوها نمیاد.نرم افزار پارتیشن مجیک هم وقتی هارد وصل باشه اجرا نمیشه و ارور partition table is bad میده.با نرم افزار hdd regenerator هم نشد کار کنم.نرم افزار low level format هم هارد رو میشناسه اما ارور میده موقع فرمت کردن.خلاصه حسابی موندم.ایراد این هارد چیه.لطفا کمکم کنید.با تشکر.

Meisam-Alishahi
14th June 2011, 01:33
سلام و عرض ادب.
مدتی پیش هارد 1 ترابایت من کاملا از کار افتاد.ویندوز قادر به شناسایی ان نبود و در setup هم 33 مگابایت ظرفیت نشان میداد.فرستادم تعمیرگاه.الان ویندوز اونو میشناسه اما ایکن درایوها نمیاد.نرم افزار پارتیشن مجیک هم وقتی هارد وصل باشه اجرا نمیشه و ارور partition table is bad میده.با نرم افزار hdd regenerator هم نشد کار کنم.نرم افزار low level format هم هارد رو میشناسه اما ارور میده موقع فرمت کردن.خلاصه حسابی موندم.ایراد این هارد چیه.لطفا کمکم کنید.با تشکر.

هوالعليم

با سلام ، ساده ترين راه ممكن براي شما اينه كه ابتدا درب هارد اكسترنال خود را باز كنيد داخل جعبه هارد اكسترنال يك هارد 2.5 اينچي ساتا وجود دارد ، بعد باز كردن درب، پورت USB را از هارد جدا كرده و هارد را به عنوان يك هارد اينترنال به سيستم متصل نماييد سپس با نرم افزار LOW LEVEL FORMAT تحت داس هارد را فرمت سطح پايين نماييد .

لطفا نتيجه را اعلام بفرماييد.

موفق باشيد