PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ای سی یو ایها حتما نظر بدهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahmanel
13th June 2011, 19:51
سلام
من 11 ساله کارم تعمیرات الکترونیک هست در ضمینه تعمیرات ecu و km هم در کارگاه خودم کار کردم و 99%ecuهایی که برای تعمیر امده درست کردم و خیلی از ecu هایی که خیلی از تعمیر کارهای ecu نتونستن رو تعمیر کردم
می خواستم راهنمایی کنید من میتونم مغازه بزنم یا خیر یا قبل از زدن مغازه نیاز به کسب تخصصی دیگر هست یا نه

احمد برقکار
14th June 2011, 00:25
با سلام دوست عزیز شما اگه یک دوره فشرده اتو مکانیک بری خیلی بهتر کمک خوبی برات میشه ودیگه کمتر بیکارمیشی درکنارتعمیر ایسیو حتمان موفق میشی

مهدی چیت بند
14th June 2011, 02:04
دوست من وقتی شما از نحوه عملکرد یک وسیله اطلاع داشته باشی بهتر میتونی در عیب یابی سرعت عمل داشته باشی چرا که الکترونیک یکی از امتیازات مثبتی هست که شما دارید اما در بیشتر موارد خرابی یک بخش در ایسیو قابل تشخیص با چشم و .. نیست و حتما باید شما به دیاگ و پارامترها وخطاهایی که بشما کمک میکنه تکیه کنید

mahmanel
14th June 2011, 10:26
ممنون از راهنمای هاتون
من کاربا دستگاه دیاگ رو کاملا بلدم از شستشوی انژکتور هم اگا هی دارم
مشکل من با محل قرار گیری سنسور ها مسیر سیم کشی ها و یه مقدار ترس به نظر شما اگه پیش 1 باطری ساز برم واسه 2 3 هفته برم بهتره یا کلا پیش 1 باطری ساز کار تعمیرات ecu رو انجام بدم؟

احمد برقکار
14th June 2011, 13:50
برای 2ال3هفته فایده اینداره الان کارمثل سابق شلوغ نیست که درهفته ایرادی4یا3باربرات تکرار بشه تاتوحافظه بتونی ثبت کنی بنده حدودان 18ساله که برقکار هستم واز سال 81بطور حرفیه ای فعالیت داشته ام درمورد تعمیرات ایسیو وسیستم انجکتوری هم 5سالی هست شروع به کار کردم بخاطر پیشرفت تکنلوجی هرچه یاد بگیری باز سیستم جدید میاد نیازی نیست که بری پیش باطری ساز جدا برای خودت کارگاه بزن رزق دست خداست درضمن الان بیشتر اساتید ومهندسین این سایت تلفنی باهم درارتباطن چه برقکار وچه کارشناس فنی سایپا وایرانخودرو و مشکلات هم دیگرو حل وراهنمایی میکنند

mahmanel
14th June 2011, 19:41
احمد جان ممنون از قوت قلبی که دادی
ایا جزوه ای برای ماشین های مختلف هست که محل قرار گیری سنسورها و مثلا رنگ سیم رو و مشخص کرده باشه ؟ یا هر چیز دیگه که بتونه کمکم کنه

احمد برقکار
14th June 2011, 21:54
کتاب سیستم سوخت رسانی مهاد صنعت بهترین وکامل ترین کتاب اموزش هست که ازخودشرکت میتونی تهیه کنی قیمتش هم11 هزارتومان وچند کتاب دیگه مربوط به برقکاری ودسته سیم

mahmanel
14th June 2011, 22:30
حتما انجام میدم
ممنون از راهنمایتون فایل pdf میشه پیدا کرد؟

behnamtps
14th June 2011, 23:02
حتما انجام میدم
ممنون از راهنمایتون فایل pdf میشه پیدا کرد؟
سلام.
دوست عزیز فایلهای آموزشی بسیار زیاد هستن،من خودم حدود 500MB فایل PDF دارم که به علت حجم بالا نمیتونم دانلود کنم.
در ضمن از هیچ کاری نترس فقط با احتیاط جلو برو.

rahman50
14th June 2011, 23:33
هرچي خواستي با پست من برات ميفرستم يا علي نترس شروع كن

mahmanel
15th June 2011, 13:52
واقعا شرمنده شما دوستان شدم
خیالم رو تا حد زیادی راحت کردید ممنون باز هم منتظر راهنمایی های بعدی شما هستم

محمد 293
1st July 2011, 12:39
نباید شک کرد وترسید بایدهر چه زودتر وارد عمل بشی و شروع کنی انشاالله

حميد ذوالعلا
24th July 2011, 01:26
سلام
بله دوست عزيز در كار فني نبايد ترسيد.يا علي بگو برو جلو.