PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد کوئل دوبل

hz_hamed
18th June 2011, 00:56
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
قبل از هر چیز اگر تاپیک را در جای نامناسبی ایجاد کردم عذر میخواهم(اگر امکان دارد به محل مربوطه انتقال دهید)
صحبت من در مورد کوئل دوبل در خودروهای با ایسو ساژم میباشد که کوئلی یک تکه دارند
همان طور که میدانید در پارامترهای دیاگ گزینه ای به نام زمان شارژ کوئل وجود دارد.ظاهرا هر چه این زمان کمتر باشد در مصرف خودرو تاثیر مثبت دارد.
اول اینکه چه عواملی در پایین آوردن این زمان تاثیر دارد؟
دوم برق کوئل از کجا تامین میشود و آیا خرابی قطعه تامین کننده میتواند روی زمان شارژ تاثیر بگذارد؟
سوم بیشترین تاثیر در پایین آوردن این زمان مربوط به شمع و وایر و خود کوئل میباشد اما در بعضی موارد مشاهده شده که با تعویض هر سه مورد ذکر شده باز هم زمان شارژ نوسان دارد به نظر دوستان چه عواملی در نداشتن نوسان زمان شارژ بین دو کوئل 1و4 و 2و3 میتواند تاثیر گذار باشد؟
این پارامتر در ایسیو زیمنس متفاوت نمایش داده میشود چگونه میتوان از پایین بودن زمان شارژ و نداشتن نوسان در این مدل ایسیو مطلع شد؟
با تشکر از همه دوستان

IKCO_CNG
18th June 2011, 01:31
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
قبل از هر چیز اگر تاپیک را در جای نامناسبی ایجاد کردم عذر میخواهم(اگر امکان دارد به محل مربوطه انتقال دهید)
صحبت من در مورد کوئل دوبل در خودروهای با ایسو ساژم میباشد که کوئلی یک تکه دارند
همان طور که میدانید در پارامترهای دیاگ گزینه ای به نام زمان شارژ کوئل وجود دارد.ظاهرا هر چه این زمان کمتر باشد در مصرف خودرو تاثیر مثبت دارد.
اول اینکه چه عواملی در پایین آوردن این زمان تاثیر دارد؟
دوم برق کوئل از کجا تامین میشود و آیا خرابی قطعه تامین کننده میتواند روی زمان شارژ تاثیر بگذارد؟
سوم بیشترین تاثیر در پایین آوردن این زمان مربوط به شمع و وایر و خود کوئل میباشد اما در بعضی موارد مشاهده شده که با تعویض هر سه مورد ذکر شده باز هم زمان شارژ نوسان دارد به نظر دوستان چه عواملی در نداشتن نوسان زمان شارژ بین دو کوئل 1و4 و 2و3 میتواند تاثیر گذار باشد؟
این پارامتر در ایسیو زیمنس متفاوت نمایش داده میشود چگونه میتوان از پایین بودن زمان شارژ و نداشتن نوسان در این مدل ایسیو مطلع شد؟
با تشکر از همه دوستان
با سلام
جواب شما به ترتیب
1-فیلر-شمع-وایر کوییل
2-برق از رله دوبلتامین می شود . صدرصد شک کن می تواند تاثیر مستقیم بگذارد
3-به میزان فیلر و اورجیتال بودن قطعات رابطه مستقیم دارد
4-یک خودرو صفر با دستگاه تست کنید و ان را سرمشق مابقی خودروها قررار دهید به همین سادگی

kuhnavard
13th October 2011, 01:01
خراب بودن انژکتور ها توی زمان شارژ موثره و می تونه باعث اختلاف انها بشه البته علت رو نمی دونم ولی از این موضوع مطمعن هستم

حميد ذوالعلا
13th October 2011, 01:32
بيشترين ايراد مربوط به خود كويل ميباشد.