PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات خود رادر رابطه با کارت های گرافیک در این تاپیک مطرح کنید

Sorush SG
25th October 2009, 03:04
با سلام

مشکلات خود رادر رابطه با کارت های گرافیک در این تاپیک مطرح کنید .

sat_745
6th August 2010, 13:23
با سلام خدمت شما
من نمی دونم مشکلمو درسته اینجا مطرح می کنم یا نه مدتی هست که تصویر مانیتور من سبز میشه و بعد از مدتی که مانیتور داغ میکنه درست میشه میخواستم اگه میشه منو راهنمایی کنید مشکل از کارت گرافیکم هست یا از مانیتور لطف کنید زود جواب منو بدید چون می خواستم مانیتورمو عوض کنم

Meisam-Alishahi
9th August 2010, 10:01
با سلام خدمت شما
من نمی دونم مشکلمو درسته اینجا مطرح می کنم یا نه مدتی هست که تصویر مانیتور من سبز میشه و بعد از مدتی که مانیتور داغ میکنه درست میشه میخواستم اگه میشه منو راهنمایی کنید مشکل از کارت گرافیکم هست یا از مانیتور لطف کنید زود جواب منو بدید چون می خواستم مانیتورمو عوض کنم
هوالعلیم
با سلام ، شما ابتدا وقتی که کامپیوتر روشن است کابل دیتا مانیتور تان را به آرامی تکان دهید بعد همزمان با دقت مشاهده کنید که آیا تغییری در تصویر مانیتورتان بر اثر تکان دادن کابل دیتا که به کیس شما وصل است ایجاد میشود یا خیر ؟

sina-nz
23rd August 2010, 14:33
سلام کارت گرافیک من مانیتور رو بالا نمیاره ولی صدای بالا آمدن ویندوز رو میشنوم

الان یک کارت گرافیک دیگه روی سیستم هست

میشه کمک کنید؟

Meisam-Alishahi
23rd August 2010, 17:18
سلام کارت گرافیک من مانیتور رو بالا نمیاره ولی صدای بالا آمدن ویندوز رو میشنوم

الان یک کارت گرافیک دیگه روی سیستم هست

میشه کمک کنید؟

هوالعلیم
با سلام ، بنده چند تاسوال از شما میپرسم لطفا بادقت بررسی کرده و جواب را اعلام بفرمایید
سوال اول آیا با گرافیک جدید این مشکل کاملا حل شده ؟
سوال دوم آیا کارت گرافیک قبلی هیچ صفحه ای را باز نمیکرد یا صفحه بوت اول بالا می آمد؟
سوال سوم آیا کابل دیتا مانیتور را تکان دادید تا ازسلامت کابل مطمئن شوید ؟
منتظر پاسخ شما هستم.

jesus
11th October 2010, 11:52
سلام
کارت گرافیک AGP Fx 5500
بوت میشه ولی صفحه رو کلا شطرنجی نشون میده.تمام خازنهای اونو عوض کردم ولی فایده نداره.ممنون از توجهتون

Meisam-Alishahi
11th October 2010, 12:57
سلام
کارت گرافیک AGP Fx 5500
بوت میشه ولی صفحه رو کلا شطرنجی نشون میده.تمام خازنهای اونو عوض کردم ولی فایده نداره.ممنون از توجهتون

هوالعلیم
با سلام ، شما کریستال را چک کنید و در صورت سالم بودن کریستال چیپ را از زیر 240 درجه و از رو 200 درجه حرارت دهید مشکلتان رفع میشود ان شاالله (تزریق مایع فلکس به زیر چیپ فراموش نشود)

موفق باشید

jesus
11th October 2010, 17:17
ممنون جناب آقای علیشاهی از پاسختون
کریستال را چجور باید تست کنم؟

Meisam-Alishahi
11th October 2010, 17:52
ممنون جناب آقای علیشاهی از پاسختون
کریستال را چجور باید تست کنم؟

هوالعلیم
با سلام ، در محدوده کریستال 2 عدد خازن smd ریز وجود دارد اندازه فرکانسی آن بر حسب مگاهرتز بین 1 تا 1.3 با ید باشد سر خازنها را نسبت به GND چک کنید ، آقا امید هر کدام از پاسخ ها را که متوجه نشدی زنگ بزن تا تلفنی بهت اعلام کنم چون من زیاد وقت تایپ کردن ندارم ، به قول خودت خدا بهت خیر بده ، ان شاالله

موفق باشید

jesus
16th October 2010, 18:40
سلام
این فت تو کارت سوخته بود و موجب روشن نشد سیستم میشد.چی میتونم جاش بزارم؟
شمارشو ی بار توسایت گفتم کسی نتونست مشابهشو بگه
با تشکر

KIAN FAR
16th October 2010, 20:29
سلام
با تشکر

دوست خوبم یکبار دیگه هم بگویید ضرر که نداره
شمارش چیه؟

Meisam-Alishahi
17th October 2010, 11:23
سلام
با تشکر

هوالعلیم
با سلام ، لطفا هم عکس واضح تر از مدار تابع اون ماسفت بگیرید (یعنی عکس نزدیکتر و باکیفیت تر گرفته شود) و هم شماره ماسفت را اعلام بفرمایید ، آقا امید شما که هر وقت سوال پرسیدید بنده سریعا پاسخ شما را دادم شما چه وقت شماره ماسفت را اعلام کردید و بنده کمک تان نکردم؟

موفق باشید

jesus
17th October 2010, 14:18
ممنون از راهنماییتون.شمارشو تو سایت دیگه ای اعلام کرده بودم.منو ببخشید.
09N0
2L
GKIDBY03

Meisam-Alishahi
17th October 2010, 14:58
ممنون از راهنماییتون.شمارشو تو سایت دیگه ای اعلام کرده بودم.منو ببخشید.
09N0
2L
GKIDBY03

هوالعلیم
با سلام، شماره های نام برده مشابه ماسفت شما در اندازه آمپر و سرعت پاسخگویی کلاک پالس میباشد فقط یک نکته لازم به ذکر است که وقتی شما از ماسفت مشابه استفاده میکنید ، ماسفتی را که در نزدیکی ماسفت تعویض شده قرار دارد را هم به علت هم خوانی با ماسفت تعویض شده تعویض کنید (یعنی 2 ماسفت کنار هم یک شماره باشند) 9916H , 13N03LA , D17NE

موفق باشید

KIAN FAR
17th October 2010, 17:25
مرحبا جناب عالیشاهی زدن دکمه تشکر تنها برای شما کافی نیست

:104::104::104::104::104::104::104:

jesus
26th October 2010, 20:58
هوالعلیم
با سلام، شماره های نام برده مشابه ماسفت شما در اندازه آمپر و سرعت پاسخگویی کلاک پالس میباشد فقط یک نکته لازم به ذکر است که وقتی شما از ماسفت مشابه استفاده میکنید ، ماسفتی را که در نزدیکی ماسفت تعویض شده قرار دارد را هم به علت هم خوانی با ماسفت تعویض شده تعویض کنید (یعنی 2 ماسفت کنار هم یک شماره باشند) 9916H , 13N03LA , D17NE

موفق باشید

جناب آقای عالی شاهی واقعا ممنون از زحمات شما.ی سوال بجای 13N03LA میتونم 15N03LAیا 16N03LAبزارم؟برای پیدا کردن مشابه ی فت و یا آیسی کجا و یا کدوم سایت رو پیشنهاد میکنین؟
با تشکر

sharp-pc
26th October 2010, 23:12
ایراد از مانیتور است و قطعاً مدار پشت لامپ میباشد که با یک پالس لحيم كاري یا شارز قلع روي اي سي RGB و شستشو مدار RGB حل میشه:k12:

Meisam-Alishahi
27th October 2010, 10:24
ایراد از مانیتور است و قطعاً مدار پشت لامپ میباشد که با یک پالس لحيم كاري یا شارز قلع روي اي سي RGB و شستشو مدار RGB حل میشه:k12:

هوالعلیم

با سلام ، دوست خوبم من متوجه منظورتان نشدم اصلا اشکال شما چی بود که شما به این نتیجه رسیدید که مانیتور شما اشکال دارد؟!!!!:10:

موفق باشید

Meisam-Alishahi
27th October 2010, 10:38
جناب آقای عالی شاهی واقعا ممنون از زحمات شما.ی سوال بجای 13N03LA میتونم 15N03LAیا 16N03LAبزارم؟برای پیدا کردن مشابه ی فت و یا آیسی کجا و یا کدوم سایت رو پیشنهاد میکنین؟
با تشکر

هوالعلیم

با سلام ، شما میتوانید به جای 13N03LA از فت هایی به شماره های 70T03GH , DL7NF , 15N03H , 60T03H استفاده نمایید ، در ضمن هیچ منبعی نیست و یا حداقل بنده در جریان نیستم که بدین صورت پاسخ شما را بدهد شما میتوانید به سایت DATA SHEET 4 YOU مراجعه کرده و دیاگرام و مشخصات فنی قطعا ت خود را دریافت نمایید .

موفق باشید

jesus
27th October 2010, 16:54
منو ببخشید سوالمو بد مطرح کردم
تو یکی از تایپیکها در مورد جایگزین فت سوخته گرافیک پرسیدم
فرمودید میتونی 13N بزاری.حالا ازتون پرسیدم میتونم بجای همون فت قبلی یعنی09N0 بجاش15N.. بزارم؟13N ندارم
ممنون از توجهتون

Meisam-Alishahi
28th October 2010, 10:31
منو ببخشید سوالمو بد مطرح کردم
تو یکی از تایپیکها در مورد جایگزین فت سوخته گرافیک پرسیدم
فرمودید میتونی 13N بزاری.حالا ازتون پرسیدم میتونم بجای همون فت قبلی یعنی09N0 بجاش15N.. بزارم؟13N ندارم
ممنون از توجهتون

هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز شما میتوانید به جای فت 09N0 فت 15N03LA جایگزین کنید اما نتیجه مطلوبی نمی گیرید سرعت کلاک پالس 15N03LA کمی پایین تر از 09N0 می باشد شماره های پیشنهادی بنده در بهترین وضعیت مشابهت قرار دارد سرعت کلاک پالس فت به شماره 15N03H خیلی خوب است.

موفق باشید

majid10
5th November 2010, 23:53
سلام خدمت دوستان عزیر و تمام کاربران من کامپیوترم چند وقتی بود که یک صحفه ابی میومد چند دقیقه بعداز بالا امدن ویندوز یا وسط کار . باز بعداز مدتی تا میخواستم صحفه ای باز کنم خاموش میکرد یا اجرای بازی الان مشکل صحفه ابی با عوض کردن رم برطرف شد ولی هنوز مشکل خاموشی کامپیوترم دارم چکار کنم البته بخصوص موقع بازی .ایا مشکل از کارت گرافیک میشه یانه راهنمایم کنید لطفا.:104: با تشکر فروان بعدش یه فایل مثلا بازی 100 مگابایتی دانلود میکنم از حالت زیپ میخوام در بیارم مگوید دیسک دیگر وارد کنید هرچی وارد میکنم میگه فضا کمه چه کنم ببخشید متن زیاد شد. با تشکر

علي اصلاني
6th November 2010, 09:37
سلام خدمت دوستان عزیر و تمام کاربران من کامپیوترم چند وقتی بود که یک صحفه ابی میومد چند دقیقه بعداز بالا امدن ویندوز یا وسط کار . باز بعداز مدتی تا میخواستم صحفه ای باز کنم خاموش میکرد یا اجرای بازی الان مشکل صحفه ابی با عوض کردن رم برطرف شد ولی هنوز مشکل خاموشی کامپیوترم دارم چکار کنم البته بخصوص موقع بازی .ایا مشکل از کارت گرافیک میشه یانه راهنمایم کنید لطفا.:104: با تشکر فروان بعدش یه فایل مثلا بازی 100 مگابایتی دانلود میکنم از حالت زیپ میخوام در بیارم مگوید دیسک دیگر وارد کنید هرچی وارد میکنم میگه فضا کمه چه کنم ببخشید متن زیاد شد. با تشکر

دوست عزيز بنده دو تا احتمال ميدم
1- فن CPU شما به خوبي كار نمي كند و حرارت بيش از حد CPU باعث خاموشي سيستم ميشه .در صورت امكان شما در SETUP مادربورد مقدار دماي CPU رو چك كنيد .
2- درب كيس رو براي كم كردن حرارت كارت گرافيك و گرماي محيط كيس باز بزاريد.

majid10
6th November 2010, 12:06
سلام خسته نباشید من کامپیوترم بعد از روشن کردن بعداز چند دقیقه ریست میشد با عوض کردن رم مشکلم برطرف شد والبته هنوز این برطرف نشده بود خاموش شدن کامپیوتر پیش اومد والان تا یه بازی میخوام اجرا کنم کامپیوترم خاموش میشه. چکار کنم مشکلم حل شه با تشکر از شما یاری کنندگان عزیز خسته نباشید منتظر پاسخ:/:115:

majid10
6th November 2010, 12:14
سلام دوباره ازایکنه ما راقابل دونستید جواب به ما دادی خیلی متشکرم.سئوال دیگه دارم/چرا فایلی که از اینترنت دانلود میکنم از حالت زیب که میخواهم دربیارم مثلا بازی اتومبیل رانی .بعداز سرچ شدن مگوید یه درایو دیگه وارد کنید هرچی وارد میکنم مگوید فضا کمه چکار کنم باتشکر.قربونت برم عزیز دلم خسته نباشی

majid10
6th November 2010, 12:35
دوست عزیز البته این خاموشی کامپیوتر کمتر شده قبلان موقع نصب ویندوز هم وسطش خاموش میشد الان اگه کامپیوتر 48 ساعت هم که روشن باشه حتی باهاش دانلود کنم خاموش نمیشه ولی موقع بازی خامش میشه .یعنی بازم امکان داره از cpu باشه. البته در کیس هم بازه:lay::lay::lay::104::104:چرا فیلی که از اینترنت دانلود میکنم از زیپ که خارج میکنم بعداز کمی مگوید درایو ر وارد کنید . وارد میکنم بازم مگوید فضا کمه چه کنم با تشکر از راهنمایتون :dash1:

http://kiansat.kim/images/icons/1-1.gif
ویرایش مدیر:»»
دوست عزیز سه بار پست خود را در نیم ساعت تکرار نموده اید در صورت تکرار اخطار و برای بار سوم مدتی از سایت محروم میشوید
کیانفر

علي اصلاني
6th November 2010, 14:22
دوست عزیز البته این خاموشی کامپیوتر کمتر شده قبلان موقع نصب ویندوز هم وسطش خاموش میشد الان اگه کامپیوتر 48 ساعت هم که روشن باشه حتی باهاش دانلود کنم خاموش نمیشه ولی موقع بازی خامش میشه .یعنی بازم امکان داره از cpu باشه. البته در کیس هم بازه:lay::lay::lay::104::104:چرا فیلی که از اینترنت دانلود میکنم از زیپ که خارج میکنم بعداز کمی مگوید درایو ر وارد کنید . وارد میکنم بازم مگوید فضا کمه چه کنم با تشکر از راهنمایتون :dash1:

http://kiansat.kim/images/icons/1-1.gif
ویرایش مدیر:»»
دوست عزیز سه بار پست خود را در نیم ساعت تکرار نموده اید در صورت تکرار اخطار و برای بار سوم مدتی از سایت محروم میشوید
کیانفر

در سيستم خودتون آنتي ويروس داريد ؟
اسم آنتي ويروس چيه و آيا آبديت هست؟

majid10
7th November 2010, 04:26
سلام خسته نباشید / فن cpu من 60 حرارت cpu 80 بعدش انتی ویروسم avast میباشد. ببخشید جناب کیانفر عزیز اون سه باری که مطرح کردم سئوالمو بخاطر اینکه قطع میشدم باتشکر

-=arash=-
16th December 2010, 17:36
سلام دوستان
کارت گرافیک من XFX GeForce FX 5500 128mb
http://images.highspeedbackbone.net/itemDetails/P450-8536/P450-8536-out3-hl.jpg

الان یه هفته هستش که نورش کم شده
یعنی روشنایی نور از 100 درصد به حدود 40 درصد رسیده
به نظر شما ایراد از کجاشه؟
بردم پیش تعمیرکار اولش گفت که کارت گرافیک تعمیر نمیشه بعدش هم گفت GPU خراب شده و دیگه درست نمیشه
من هم که تعمیرکار نیستم و سر درنیاوردم
آیا این تعمیرکار درست میگفت
کابل مانیتور رو هم چک کردم و با یه کارت دیگه امتحان کردم و مشکلی با کارت دیگه نداشت

---------- Post added at 16:35 ---------- Previous post was at 16:33 ----------

http://kiansat.kim/XFX%20GeForce%20FX%205500

---------- Post added at 16:36 ---------- Previous post was at 16:35 ----------

http://media.ldlc.com/ld/products/00/00/42/32/LD0000423293_2.jpghttp://images.tigerdirect.com/skuimages/large/S15-5500-Main1-JH.jpg

-=arash=-
17th December 2010, 00:22
دوستان مرا یاری کنید

ARIYA
17th December 2010, 03:56
سلام دوستان

بردم پیش تعمیرکار اولش گفت که کارت گرافیک تعمیر نمیشه بعدش هم گفت GPU خراب شده و دیگه درست نمیشه
کابل مانیتور رو هم چک کردم و با یه کارت دیگه امتحان کردم و مشکلی با کارت دیگه نداشت

درود
دوست گرامی آیا با مانیتور دیگر هم تست کرده اید . شاید اشکال از مانیتور باشد نه کارت گرافیک

-=arash=-
17th December 2010, 14:06
درود
دوست گرامی آیا با مانیتور دیگر هم تست کرده اید . شاید اشکال از مانیتور باشد نه کارت گرافیک

بله دوست عزیز
کلا با یه کارت و مانیتور دیگه چک کردم مشکلی نداشت.
دیروز هم یه تست جدید با خروجی TV کردم یعنی SVIDEO رو به ال سی دی زدم تصویر خوب بود اما وقتی خروجی مانیتور رو وصل کردم باز هم همون طور بود
امکان داره خروجی مانیتور روی کارت خراب شده باشه؟

-=arash=-
17th December 2010, 19:15
UP UP UP

ARIYA
18th December 2010, 03:28
بله دوست عزیز
کلا با یه کارت و مانیتور دیگه چک کردم مشکلی نداشت.
دیروز هم یه تست جدید با خروجی TV کردم یعنی SVIDEO رو به ال سی دی زدم تصویر خوب بود اما وقتی خروجی مانیتور رو وصل کردم باز هم همون طور بود
امکان داره خروجی مانیتور روی کارت خراب شده باشه؟

درود
متاسفانه مدیر این بخش جناب عالیشاهی به علت مشکلات شخصی مدتی هست در سایت حضور ندارند
و اگر بودند دقیقا ایراد را برای شما مشخص میکردن اما از آنجا که تصویر در قسمت
s-video خوب است پس در قسمت خروجی که به مانیتور میرود اشکال وجود دارد
باید قطعات اطراف سوکت و مسیر پایه ها را تا آیسی ها دنبال کنید و قطعات اس ام دی را چک کنید
احتمال خرابی ترانزیستورهای اس ام دی این قسمت که مربوط به تصویر باشند زیاد است اما تا
بررسی نشود نمیتوان دقیقا گفت که چه قطعه ای معیوب شده است

Meisam-Alishahi
27th December 2010, 10:40
سلام دوستان

---------- Post added at 16:35 ---------- Previous post was at 16:33 ----------

http://kiansat.kim/XFX%20GeForce%20FX%205500

---------- Post added at 16:36 ---------- Previous post was at 16:35 ----------

http://media.ldlc.com/ld/products/00/00/42/32/LD0000423293_2.jpghttp://images.tigerdirect.com/skuimages/large/S15-5500-Main1-JH.jpg

هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز اگر همچنان مشکلتان رفع نشده و در صورت تمایل به رفع این مشکل مجددا تایپیک بزنید تا ان شاالله راهنمایی شوید.

موفق باشید

pixfirewall
26th November 2011, 16:04
سلام ، کارت گرافیکم مشکل داره یعنی وقتی کامپیوتر را روشن می کنم یک آن برق میآد تو مادر بورد و قطع میشه و با کارت گرافیک دیگه تست کردم درسته . لطفا کمک کنید

Meisam-Alishahi
28th November 2011, 17:20
سلام ، کارت گرافیکم مشکل داره یعنی وقتی کامپیوتر را روشن می کنم یک آن برق میآد تو مادر بورد و قطع میشه و با کارت گرافیک دیگه تست کردم درسته . لطفا کمک کنید

هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز اگر از تعمیرات سخت افزار سررشته ای دارید عکس کارت گرافیک معیوب را بگذارید، البته هم باکیفیت باشد و هم از نمای نزدیک طوری که قطعات جهت راهنمایی مشخص باشد.

موفق باشید

omid.akbari
29th November 2011, 14:38
دوست من سلام
با اجازه عزیزان البته
یکی از مواردی ک میتونی چک کنی و من بارها با این موضوع کنار آمدیم اینه که دو یا یه تا فت داری روی برد.تمام آنها را بیرون بکش و بیرون از مدار چک کن.حتما یکی از آنها شورت شده اندومن مطمئنم ک با تعویض اون فت مشکلت حل میشه
برکت خداوند با شما باد.آمین

pixfirewall
8th December 2011, 11:10
هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز اگر از تعمیرات سخت افزار سررشته ای دارید عکس کارت گرافیک معیوب را بگذارید، البته هم باکیفیت باشد و هم از نمای نزدیک طوری که قطعات جهت راهنمایی مشخص باشد.

موفق باشید

47532

47533

omid.akbari
8th December 2011, 13:40
دوست من هر چهارتا فتی ک روی کارت هستند را دربیار و بیرون چک کن.اگر پیدا نکردی فت سوخته رو فتهای پشت را دربیار و چک کن.ایراد این کارت فقط در فتهای اطراف اون هستند
برکت خداوند با شما باد.آمین

Meisam-Alishahi
9th December 2011, 02:08
47532

47533

هوالعليم

با سلام ، طبق فرمايش دوست عزيز جناب اكبري يكي فت هاي كارت گرافيك سوخته اون مواردي رو كه علامت زدم تست و تعويض نماييد دقت بفرماييد كه فت معيوب اگر با بيزر مولتي متر ديجيتال تست شود همه پايه ها كاملا شورت بوده و بوق ممتد مي زند. در ضمن يك ديود كنار فت هست كه علامت نزدم اگر ديود هم خراب باشد مانع روشن شدن ميشود آن ديود را هم چك بفرماييد.

http://www.pic.iran-forum.ir/images/pc5dsn4vu86034p6x3fg.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

موفق باشيد

pixfirewall
10th December 2011, 10:00
با تشکر فراوان از هر دو بزرگوار

omid.akbari
10th December 2011, 13:06
دوست من ما درخدمتگذاری حاظریم.ولی لطفی که میکنید برای دلگرمی عزیزان دکمه تشکر را فشار دهید.
با تشکر دوست من

dalahoo600
3rd August 2013, 08:35
با سلام خدمت دوستان و استادان محترم من یک مانیتور سامسونگ دارم که برای کامپیوتراستفاده می کنم بعد از تغییر مقدار هرتز و رزیلشون آن تصویر بسیار بزرگ شده تا جایی که هیچ کاری نمی توانم بکنم و متاسفانه سیستم هم هیچ گونه موس و کیبرد ی را نمی شناسد لطفا مرا راهنمایی نمایید . متشکرم

bazrkar
2nd August 2014, 21:51
سلام دنبال بایوس گرافیک gf 6500 256 mb ddr2 می گردم اما پیدا نشد بی زحمت در سایت بگذارید

M.Salehi
2nd August 2014, 22:00
سلام دنبال بایوس گرافیک gf 6500 256 mb ddr2 می گردم اما پیدا نشد بی زحمت در سایت بگذارید

سلام جناب بزرکار
بلاخره موفق شدید جای سوال رو پیدا کنید

در مورد سوال عرض کنم

بایوس کارت گرافیک خیلی به سختی گیر میاد
در ضمن آیا شما دستگاه پروگرمر برای تزریق فایل دارید؟
ایسی بایوس رو روی کارت مشخص کردید؟

bazrkar
2nd August 2014, 22:08
بله دارم
فکر می کنم ایسی 8 پایه هست که فقط یکی روی گرافیک هست

M.Salehi
2nd August 2014, 22:10
بله دارم
فکر می کنم ایسی 8 پایه هست که فقط یکی روی گرافیک هست
شماره ایسی
8 پایه رو بنویسید

bazrkar
2nd August 2014, 22:10
یعنی ممکنه بایوس گرافیک پیدا نشه؟

az358m
533bn

M.Salehi
2nd August 2014, 22:23
az358m
533bn
جناب بزرکار
این ایسی تقویت کننده ولتاژ هست و ایسی فلش یا بایوس نیست
اگه مطمئن هستید کارت گرافیک مشکل داره دنبال رفع عیب از قسمتهای دیگه باشید

در ضمن تعمیر کارت گرافیک کار مشکلی هست و نیاز به ابزار مخصوصی داره
موفق باشید

bazrkar
2nd August 2014, 22:39
چطور میشه از شماره ایسی به عملکرد ان پی برد در کدوم سایت مشخص میشه؟
ضمنا چطور میشه ایسی بایوس رو مشخص کرد؟
کلا کار تعمیرات مشکله مخصوصا برای ما که تازه کاریم اما باید زحمت کشید تجربه کرد تا آینده رو ساخت

M.Salehi
2nd August 2014, 22:45
چطور میشه از شماره ایسی به عملکرد ان پی برد در کدوم سایت مشخص میشه؟
ضمنا چطور میشه ایسی بایوس رو مشخص کرد؟
کلا کار تعمیرات مشکله مخصوصا برای ما که تازه کاریم اما باید زحمت کشید تجربه کرد تا آینده رو ساخت

جناب بزرکار

کلا ما برای هر سوالی بخش مجزا داریم الان بحث شما از کارت گرافیک خارج شد
قبل از هرکاری پیشنهاد میکنم با دقت بخشهای مختلف سایت رو مروری بکنید حتما برای شما مفید میشه

در ضمن شماره ایسی رو تو گوگل سرچ کنید و دیتا شیت اون رو بدست بیارید
احتمال داره بایوس داخل چیپ اصلی جاسازی شده باشه
موفق باشید

bazrkar
2nd August 2014, 22:52
ممنون از راهنماییتون
لطف کردید

bahram chobin
3rd August 2014, 17:57
سلام
فایل رو پیدا کردم
ببخشید دیر شد
عکسش رو میزنم تا با مدل دیگه اشتباه نشه
86903
از یه گرافیک سالم کپی گرفتم

bazrkar
3rd August 2014, 22:48
سلام
لطف بزرگی کردید واقعا دستتون درد نکنه:redface::redface::redface::redface:

mm711
28th December 2016, 20:39
با سلام خدمت دوستان.کارت گرافیک دارم 9500gtکه تصویرش شطرنجیه ممنون میشم بگید مشکلش از کجاست

M.Salehi
28th December 2016, 21:12
سلام دوست عزیز

9500 gt توسط چندین شرکت تولید میشه
شما تصویری از خوده کارت بصورت واضح قرار بدید اگه تونستید تصویری هم از عیب بزارید

موفق باشید

mabina
29th December 2016, 00:11
با سلام خدمت دوستان.کارت گرافیک دارم 9500gtکه تصویرش شطرنجیه ممنون میشم بگید مشکلش از کجاست

با سلام من هم این مشکل رو داشتم البته تو بازی مافیا3 که با ارتقا سی پی یو بهcor i5برطرف شد احتمالا سی پی یو کم میاره

M.Salehi
29th December 2016, 14:21
با سلام من هم این مشکل رو داشتم البته تو بازی مافیا3 که با ارتقا سی پی یو بهcor i5برطرف شد احتمالا سی پی یو کم میاره

با سلام

دوست عزیز توضیحات ایشون ناقصه معلوم نیست که کلا تصویر خروجی حالت شطرنجی داره
یا در هین کار کردن مثلا تو بازی شطرنجی میشه ؟