PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سروصدای شدید لباسشویی پاکشومای 7 کیلویی هنگام خشک کردن لباسها

jawanroodi
26th June 2011, 10:33
http://www.**********/images/icons/icon1.png صدای شدید در موقع خشک کردن در لباسشویی پاکشوما 7 کیلویی

با سلام حضور شما دوست گرامی ماشین لباسشویی پاکشوما 7 کیلویی حدود 6 سال پیش خریدام ـ یک ماهی است مخصوصا در هنگام خشک کردن لباسها صداولرزش شدیدی پیدا کرده مثل خرد شدن یخ در مخلوط كن آبميوه گیری , وقتی بازش کردم زیر صفحه بزرگی که تسمه به ان وصل میشود مقداری ریزش اب دردو اثار زنگ زدگی پیدا کرده وبه تشخیص خودم بلبرینگ زیر این صفحه خراب میباشد ـ از شما استاد گرامی تقاضامندم که مرا راهنمایی کنید که ایا خودم در منزل میتوانم انرا تعویض ویا تعمیر کنم؟ به نمایندگی شهرمان اطلاع دادم گفت پنجاه هزار تومان خرج دارد. با تشكر وسپاسگزاری از لطف شما جوانرودیhttp://www.**********/images/smilies/smilie_help.gif

imanpak
29th June 2011, 15:06
با سلام

دوست عزیز باز و بسته کردن لباسشویی جهت تعویض بلبرینگ کار نسبتا وقتگیر و پر زحمتی است...از آن گذشته جا زدن بلبرینگ و کاسه نمد بنحوی که سالم جا بروند قلقهای خاص خود را دارد...سالم بیرون آوردن آبکش و غیره و غیره...دیگر بستگی به شم و استعداد فنی شما دارد که بتوانید یا نه...نمیگویم نمیشود یا در توان شما نیست ولی به نظر من با توجه به هزینه 50000 تومانی که گفتند بدهید همان نمایندگی تعمیر کند چون واقعا به دردسر و زحمتش نمیارزد...در هر حال بنده در خدمتم...اگر هم خواستید خودتان باز کنید و سوالی پیش آمد بنده در خدمت هستم جهت پاسخگویی...فقط یک نکته مهم...علامتگذاری را حین باز کردن فراموش نکنید...
موفق و پیروز باشید

jawanroodi
11th July 2011, 11:54
با عرض سلام وتشکر . به نصیحت شما عمل کردم دادم یکی دیگر از دوستان تعمیرکارم 35000 تعمیرش کرد.گفت حدود یکی دوسال احتمالا کار بکند.اماچون محل قرارگیری بلبرینگها زنگزدگی پیدا کرده بعدا باید ابکش ان عوض شود .به هر حال از لطف وراهنمایی شما بسیار ممنونم. جوانرودی

reza_zolfi2005
26th July 2011, 13:02
سلام
دوست عزيز شما بايد دقت ميكرديد كه ايالباسشويي تراز نصب هست يانه
اگر تراز هم نباشد در زمان خشك كردن سروصداي زيادي ميكنه وشما ميتونستيد
يكم روغن كاري ميكرديد شايد درست ميشد

pampel
2nd January 2013, 14:21
با سلام خدمت دوستان مدتیه لباس شویی پاکشوما دارم که زمان روشن کردن فقط صفحه مانیتور جلو روشن میشه اما بعضی و قتها
بعد از ۱۰ بار خاموش وروشن کردن یه بار کار میکنه
ویا اصلا کار نمیکنه فقط صفحه دیجیتال روشن میشه اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

nimasatt
9th March 2013, 16:28
دوست عزیز اون مشکل با پرگرم برنامه درست میشه

h-honari
10th March 2013, 00:17
با سلام خدمت دوستان مدتیه لباس شویی پاکشوما دارم که زمان روشن کردن فقط صفحه مانیتور جلو روشن میشه اما بعضی و قتها
بعد از ۱۰ بار خاموش وروشن کردن یه بار کار میکنه
ویا اصلا کار نمیکنه فقط صفحه دیجیتال روشن میشه اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

به احتمال قوی یا میکرو سویچ درست ارتباط بر قرار میکند یا برد الکتونیک ان مشکل دارد
:621221_LaieA_011:

h-honari
10th March 2013, 00:22
سلام
دوست عزيز شما بايد دقت ميكرديد كه ايالباسشويي تراز نصب هست يانه
اگر تراز هم نباشد در زمان خشك كردن سروصداي زيادي ميكنه وشما ميتونستيد
يكم روغن كاري ميكرديد شايد درست ميشد

خیر عزیزم قطعابلبرینگ وکاسه نمد ان خراب بوده وبا قیمتمناسبی تعمیر کرده دستش درد نکند فقط انشاالله لوازم خوب استفاده کرده باشد