PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بد روشن شدن و خفه کار کردن 206

zz_amir_zz
2nd July 2011, 03:22
با سلام خدمت دوستان عزيز
بنده مدتی هست که ماشين رو روشن ميکنم بايد حتماً يکبار موقع روشن شدن پدال گاز رو فشار بدم وگرنه حالت خفه کار ميکنه تا گرم بشه يا اصلاً روشن ميشه دور موتور پايين کار ميکنه خاموش ميشه تنها راهش هم حتماً بايد يه گاز روش بدم دور موتور بره بالای هزار ايراد چی ميتونه باشه ؟
مثلاً اين مشکل وقتی ماشين رو روشن کردم گرم شده خاموشش کنم حتی يک ساعت بعد هم روشن کنم چنين مشکلی نيست فقط زمانی که ماشين سرد هست روشن ميکنم اينجوری ميشه
ماشين بنده 206 تيپ 2
10 هزار کارکرد

rahman50
2nd July 2011, 13:57
سنسور دماي اب را اول عوض كنيد

zz_amir_zz
2nd July 2011, 14:17
سنسور دماي اب را اول عوض كنيد

هزينه اين سنسور چقدر هست و کجای ماشينه ؟ خودم ميتونم عوض کنم ؟

m.aminifar
3rd July 2011, 00:39
هزينه اين سنسور چقدر هست و کجای ماشينه ؟ خودم ميتونم عوض کنم ؟

سلام:این فشنگی بالای درب ترموسات با سوکت سبز رنگ 2 فیش ویا با سوکت 3فیش ابی مشخص هست

مهدی چیت بند
4th July 2011, 01:28
ده هزارتا که باید گارانتی داشته باشه - سعی کن بری نمایندگی و از شرایط گارانتی استفاده کنی
دیاگ بزنی و چک کنی بهتره تا با گمان....
( با عذرخواهی از اساتید )

zz_amir_zz
4th July 2011, 03:13
ده هزارتا که باید گارانتی داشته باشه - سعی کن بری نمایندگی و از شرایط گارانتی استفاده کنی
دیاگ بزنی و چک کنی بهتره تا با گمان....
( با عذرخواهی از اساتید )

با سلام سرويس 10 هزار رايگان نيست ديگه و فقط تعويض روغن تعويض لنت ترمز و چک کردن آب راديات هست که گفتند هزينه ميگيرند مثل بيرون اين کار رو بيرون هم ميتونيد انجام بديد
حالا شما فرموديد دياگ بنظرم بهترين گزينه است!

kuhnavard
20th August 2011, 14:49
من هم موافق دیاگ هستم البته با عذر خواهی از اساتید

zz_amir_zz
20th August 2011, 16:26
دياگ زدم گفتند هيچ ايرادی نداره دريچه هوا رو تميز کردند با يه ماده آبی رنگ بنده هی گاز ميدادم اون آقا هم هی ميريخت تو دريچه اما باز هم درست نشه
بنظر شما انژکتور بايد بشورم ؟

gholamali
20th August 2011, 16:27
با سلام حضور اساتيد گرامي بد روشن شدن ماشين بنا بر گفته امير خان درزماني كه ماشين سرد است به علت فشار كم پمپ بنزين ميباشد رفع عيب با تعويض پمپ بنزين برطرف ميشود

pal-electronic
20th August 2011, 16:29
دوست عزیز سلام
این مشکل از دو حالت است
1- یا استوپر دور آرام خراب است (غالبا با سرویس و شستشو درست میشود )
2- یا سنسور فشار منی فول

gholamali
20th August 2011, 16:30
استاد عزيز هرعيبي رو با دياگ نمشه برطرف كرد

gholamali
20th August 2011, 16:41
جناب اقاي پناهي ازروي كتاب گفتيد // دريچه گاز 206 جديد با ايسيو جي34 برقي است تنها راه رفع عبب فقط تعويض پمپ بنزينه:1205219183:

zz_amir_zz
20th August 2011, 17:03
وقتی گرم ميشه ديگه تک استارت روشنه! ولی وقتی سرده يا چند روز روشن نشده بايد حتماً يه تک گاز کوچيک بدم اگه ندم يا خيلی بد روشن ميشه يا حالت خفه کار ميکنه و دود سياه ميده ريپ ميزنه هی , ولی وقتی يه گاز کوچيک روش بدم قشنگ دور موتور ميره حالت عادی و ماشين گرم ميشه کار ميکنه بدون هيچ مشکلی

pal-electronic
20th August 2011, 18:26
وقتی گرم ميشه ديگه تک استارت روشنه! ولی وقتی سرده يا چند روز روشن نشده بايد حتماً يه تک گاز کوچيک بدم اگه ندم يا خيلی بد روشن ميشه يا حالت خفه کار ميکنه و دود سياه ميده ريپ ميزنه هی , ولی وقتی يه گاز کوچيک روش بدم قشنگ دور موتور ميره حالت عادی و ماشين گرم ميشه کار ميکنه بدون هيچ مشکلی

دوست عزیز سلام
اول اینکه شما مدل را اعلام نکرده بودید !
پس گزینه یک هیچ !
گزینه 2 بررسی شود و اگر مشکلی نداشت ، مشکل از یکی از سوزن های انژکتور است که بنزین را از خود رد میکند که حالت خفگی به خودرو می دهد !
موفق باشید

pal-electronic
20th August 2011, 18:29
جناب اقاي پناهي ازروي كتاب گفتيد // دريچه گاز 206 جديد با ايسيو جي34 برقي است تنها راه رفع عبب فقط تعويض پمپ بنزينه:1205219183:

دوست عزیز علیک سلام !
بنده این موارد را از روی کتاب عرض نکردم !
کنار مغازه بنده ، یک تعمیرگاه فوق تخصصی برق و انژکتور خودرو می باشد و از مهندسین آن سوال را پرسیدم !
موفق باشید

zz_amir_zz
20th August 2011, 18:54
مدل پژو 206 تيپ 2 سفارشی مدل 89 موتور جديد

m.aminifar
20th August 2011, 19:07

دوست گرامی بهتر یکبار دیگه دیاگ بزنین ببینین زاویه دریچه گاز روی چه عددی هست ونتیجه اعلام کنید

m.aminifar
20th August 2011, 19:19
دوست عزیز علیک سلام !
بنده این موارد را از روی کتاب عرض نکردم !
کنار مغازه بنده ، یک تعمیرگاه فوق تخصصی برق و انژکتور خودرو می باشد و از مهندسین آن سوال را پرسیدم !
موفق باشید

اخجون الان دعوا میشه:::salta:
:salta:

zz_amir_zz
20th August 2011, 21:33
پس نتيجه گيری ميکنيم:
بنده دوباره برم دياگ زاويه دريچه گاز رو اعلام کنم
و سيستم انژکتور ماشين رو بدم با دستگاه بشورن اگه نتيجه نگرفت پمپ بنزين عوض کنم صحيح؟

حميد ذوالعلا
21st August 2011, 00:33

دوست عزيز مشكل خودرو شما با دانلود ecu برطرف ميگردد.

zz_amir_zz
21st August 2011, 01:47
دوست عزيز مشكل خودرو شما با دانلود ecu برطرف ميگردد.

اين دانلود ايسيو بايد بدم کجا انجام بدند هزينه چقدر ميشه ؟
اين مشکل از زمانی شد که دادم ماشين رو نمايندگی مرکزی سيستم کامپيوترش مشکل داشت آپديت کردند و بعد بنزين سوپر زدم

omeed_1355
21st August 2011, 13:54
اين مشکل از زمانی شد که دادم ماشين رو نمايندگی مرکزی سيستم کامپيوترش مشکل داشت آپديت کردند و بعد بنزين سوپر زدم

سلام
من با خرابی سنسور دمای آب موافقم نه خرابی که دیاگ بگه مکانیک باید زمانی که ماشین سرده ببینه سنسور دمای آب دمای آب رو واقعی یه ecu اعلام میکنه یا نه
2 -نشتی سوزن انژکتور هم باعث چنین مشکلی میشه

حميد ذوالعلا
22nd August 2011, 02:30

ببريد همان نمايندگي و موضوع را به اطلاع انها برسانيد.
مطمئن باشيد مشكل شما دانلود برطرف ميشود.
يا اينكه ببريد نزد كسي كه دستگاهpps دارد و متخصص اينكار ميباشد.