PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین مارک کولر دو تکه چیست؟

barrdia12q
4th July 2011, 11:08
میخواستم یه کولر دو تکه بگیرم. میخوام بدونم بهترین مارک کدومه و کدوم مارک بازدهی خوبی داره یعنی نسبت به انرژی که مصرف میکنه خنک کندگی بالا داشته باشه. در کل یه مارکی باشه که همه چیزش به قیمتش ارزش داشته باشه

احمد برقکار
4th July 2011, 12:56
با سلام دوست عزیز مدتی پیش من هم دنبال مارکخوبی میگشتم بیشتر کرافت در نظرم بود ولی پیدا نکردم چون بنده نسبت به طراحی ونوع پیچهای استفاده شده زیاد حساس بودم بهتر از حایر ندیدم یک سی هزار گرفتم واقعان کولاک میکنه وبرای اگاهی بیشتر دوست عزیز این نوع مدل فقط سرمایشیه وتو زمستون استفاده ای نداره نصب رایگان ظمانت 2سال گازگیری و5سال موتور بخاطر ظمانمت دیگه سراغ موتورش نرفتن ببینم رتوریه یا کمپرس بخاطر ارسالات مطالب مفیدتون از شما متشکرم

omeed_1355
4th July 2011, 13:09
میخواستم یه کولر دو تکه بگیرم. میخوام بدونم بهترین مارک کدومه و کدوم مارک بازدهی خوبی داره یعنی نسبت به انرژی که مصرف میکنه خنک کندگی بالا داشته باشه. در کل یه مارکی باشه که همه چیزش به قیمتش ارزش داشته باشه

سلام
بهترین 2 تیکه جنرال بی زمانت میباشت لون هم طرح لبخندی البته باید یگم با کمپرسور میتسوبیشی اگر قیمت هر کدوم رو خواستی برات میگم

barrdia12q
4th July 2011, 13:21
من تعریف میتسوبیشی رو خیلی فهمیده بودم میخوام ببینم نظر شما درباره اون چیه . قیمت اون دو تا رو هم بهم بدین متشکر میشم. من 30000 میخوام باشه. آیا این حقیقت داره که بعد از چند سال خنک کنندگیشون خیلی میاد پایین و باید هر سال هزینه کرد تا اونو شست و کلا برای سالم نگه داشتن آن باید چیکار کرد. از همین جا از دو دوست گرامی amiin_1357 و احمد برقکار که مر راهنمایی کردند بسیار ممنون و سپاسگزارم

omeed_1355
4th July 2011, 13:44
من تعریف میتسوبیشی رو خیلی فهمیده بودم میخوام ببینم نظر شما درباره اون چیه . قیمت اون دو تا رو هم بهم بدین متشکر میشم. من 30000 میخوام باشه. آیا این حقیقت داره که بعد از چند سال خنک کنندگیشون خیلی میاد پایین و باید هر سال هزینه کرد تا اونو شست و کلا برای سالم نگه داشتن آن باید چیکار کرد. از همین جا از دو دوست گرامی amiin_1357 و احمد برقکار که مر راهنمایی کردند بسیار ممنون و سپاسگزارم

هر وسیله ای احتیاج به نگهداری داره سرویس پنل داخل خودتون هم میتونید انجام بدید من خودم نصب میکنم و خودم سرویس و این کارم نیست ولی کمی دقت میخواد که اون هم شما دارید بدون گارانتی بهتره چون شما پول زیاد میدید برای ماری که براتون اصلا انجام نمیدند کولر جنرال که از مرز عراق میاد بدون ضمانت و موتور میتسوبیشی طرح لبخندی خالیه

aimar
4th July 2011, 14:11
من کارم نصب و تعمیر و فروش کولر گازیه اکثر مارک ها رو نصب کردم ولی بهترین مارک پاناسونیک : کم مصرف . زیبا .ولی گران قیمت . گارانتی هم عالی

imanpak
4th July 2011, 23:44
با سلام
دوست عزیز اگر خواهان کیفیت و عمر طولانی هستید بنده مارک اجنرال را پیشنهاد میکنم(البته اصلی) که مصرف برق و قیمت بالایی دارد ولی لنگه ندارد...میتسوبیشی اصل هم کولر بسیارخوبی است...32000 سامسونگ هم کولر با کیفیت و کم مصرفی است با قیمت مناسب...کولر جنرال هم که به پای قیمتش کولر خوبی است...مخصوصا طرح لبخند که دوستان فرمودند و دیسپلی آینه ای دارد البته با کمپرسور میتسوبیشی توشیبا یا هیتاچی...فقط هر چی خریدید ال جی نخرید که دور ریختن پول است...از خرید مارکهای متفرقه هم خودداری کنید که فردا جهت تامین قطعاتی مانند کنترل و برد و غیره به مشکل نخورید...
موفق و پیروز باشد