PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رایت نکردن سیدی بانرو

karim_9
5th July 2011, 23:59
با سلام مشکل رایت نکردن سیدی برای فرض مثال وقتی میخوام یک فایل mp3رو رایت کنم تمام مراحل رو انجام میدم حتی دور سیدی رو هم 16قرار میدم وقتی کلید رایت رو میزنم منظورم همون burnهست حدود20درصد رایت میکنه سیدی از رایتر بیرون میاد در ضمن از لحاظ اجرا کردن سیدی یا نرم افزار حتی ویدوز هم میرزه فقط توی رایت این مشکل هست که سیدی رو میسوزونه اگه دوستان کمک کنند ممنون میشم در ضمن کابل ساتارا رو هم عوض کردم

علي اصلاني
6th July 2011, 00:20
با سلام

پيشنهاد بنده
1- با نرم افزار رايت سيدي ديگري تست كنيد
2- نرم رو پاك و مجدد نصب كنيد
3-درايور رايتر رو روي سيستم ديگري تست كنيد

موفق باشيد

اشکین3
6th July 2011, 01:26
سلام دوست عزيز:100:
اين مورد را بنده تجربه كرده ام
اقداماتي كه بايد بترتيب انجام دهيد:
1-نصب neroور‍ژن بالاتر
2-تعويض ويندوز و نصب تمامي ابزارهاي سي دي راه اندازو كارت گرافيك
3-تعويض رايتر
4-تعويض هارد و پاور

omid.akbari
6th July 2011, 16:16
دوسا من اگر مشکلت حل نشد ایراد از اپتیک سی دی رایتر هست.چرا که توان برای رایت نداره.با گوش پاک کن اپتیکو خوب تمیز کن.بدون استفاده از هیچ نوع مایع

karim_9
9th July 2011, 14:09
با سلام مجدد اپتیک رو تمیز کردم فرقی نکرد البته روی یه سیستم دیگه تست کردم ایراد از سیدی رایتر هستهستش

karim_9
9th July 2011, 17:21
با سلام یه عکس از ارور براتون میزارم شاید توضیح بهتری باشه
در ضمن رایتر که در حال حاضر رایت نمیکنه تمام سیدی ودی ویدی هارو بخوبی اجرا میکنه فقط رایت نمیکنه حتی ویندوز را هم میریزه

عماد عموئي
9th July 2011, 17:35
در ضمن رایتر که در حال حاضر رایت نمیکنه تمام سیدی ودی ویدی هارو بخوبی اجرا میکنه فقط رایت نمیکنه حتی ویندوز را هم میریزه

هوالرزاق

دوست عزيز شما با يك سرعت ديگه براي رايت استفاده كرديد يا نه فقط از 16x استفاده ميكنيد؟

موفق باشيد

barrdia12q
9th July 2011, 17:48
با سلام خدمت دوست عزیزم

شما رایتر دیگری را روی سیستمتان امتحان کنید تا مطمئن شوید از سی دی رایتر هست نه سیستم. اگر دیدید سی دی رایتر دیگر مشکل نداشت شما باید اپتیک را عوض کنید.

NOVINEL
26th May 2014, 20:51
با سلام خدمت شما همه خوب گفتن ولی کسی به کیفیت خود سیدی که قراره فایل روی اون رایت بشه اشاره ای نکرد لطفا سیدی رو ازمارک دیگر تهیه و بر روی اون رایت کنید و نتیجه رو اعلام نمایید با تشکر از همگی دوستان موفق باشید