PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی فوری

amirtalebi
11th July 2011, 18:05
با سلام

عرض شود من و دوستانم به تازه گی مجتمعی رو برای خدمات اتومبیل راه اندازی کردیم (با هزینه ی بسیار زیاد) که تمام بخشهای لازم اعم از مکانیکی، نقاشی، صافکاری ، باطری سازی ، دیاگ ... را دارد در ضمن تصمیم داریم یک بخش تعمیرات ایسیو هم راه اندازی کنیم (من خودم مهندس نرم افزار هستم و در زمینه الکترونیک هم تسلط نسبی دارم) خواهشمندم راهنمایی بفرمایید اگر جزوه و فیلم آموزشی وجود داره چطور تهیه کنیم ....دستگاههای لازم رو هم لطفا معرفی بفرمایید....با تشکر فراوان

در ضمن اگر این درخواست باید در بخش دیگه ای مطرح بشه راهنمایی بفرمایید

مهدی چیت بند
13th July 2011, 03:25
شما آب در کوزه هست و تشنه لبان داری میگردی
مهندس هدف ما تو این مجموعه اینه به بهانه آموزش شما رو 2-3 میلیون سرکیسه نکنند
هرچی بخوای اینجا تو کیانست داریم هرچی فکرشو بکنی

amirtalebi
13th July 2011, 13:41
سلام

جناب چیت بند ممنون از راهنماییتون من مایلم تمام نرم افزارها رو یکجا داشته باشم یعنی به صورت یک پک کامل....در ضمن تستر های ecu , سنسور ها رو به چه شکل تهیه کنم و بهترین مارکشون چیه...راهنمایی بفرمایید ممنون می شم

KIAN FAR
13th July 2011, 16:34
با سلام

عرض شود من و دوستانم به تازه گی مجتمعی رو برای خدمات اتومبیل راه اندازی کردیم (با هزینه ی بسیار زیاد) که تمام بخشهای لازم اعم از مکانیکی، نقاشی، صافکاری ، باطری سازی ، دیاگ ... را دارد در ضمن تصمیم داریم یک بخش تعمیرات ایسیو هم راه اندازی کنیم (من خودم مهندس نرم افزار هستم و در زمینه الکترونیک هم تسلط نسبی دارم) خواهشمندم راهنمایی بفرمایید اگر جزوه و فیلم آموزشی وجود داره چطور تهیه کنیم ....دستگاههای لازم رو هم لطفا معرفی بفرمایید....با تشکر فراوان

در ضمن اگر این درخواست باید در بخش دیگه ای مطرح بشه راهنمایی بفرمایید

دوست گرامی چندین بار تذکر داده شده از بکار بردن عناون های -راهنمایی-کمک و ..-خودداری فرمایید و درخواست خود را باید در عناون موضوع بطور کامل بیان نمایید

تاپیک بسته شد