PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیود شارژر لپ تاپ

amir2738
16th July 2011, 06:40
با سلام خدمت اساتید گرامی یه شارژر لپ تاپ هستش که دیود دوبل خروجیش سوخته و سیاه شده به نظر شما من باید از دیود شاتکی استفاده کنم یا فست دیود و به طور کلی با در نظر گرفتن ولتاژ و امپر مساوی استفاده از کدوم نوع در خروجی پاورهای سوییچینگ در دستگاه های حساس بهتره؟ :13:

TAHA1
16th July 2011, 11:47
با سلام خدمت اساتید گرامی یه شارژر لپ تاپ هستش که دیود دوبل خروجیش سوخته و سیاه شده به نظر شما من باید از دیود شاتکی استفاده کنم یا فست دیود و به طور کلی با در نظر گرفتن ولتاژ و امپر مساوی استفاده از کدوم نوع در خروجی پاورهای سوییچینگ در دستگاه های حساس بهتره؟ :13:

با سلام

از دیود شاتکی استفاده نمایید

amir2738
17th July 2011, 06:58
با تشکر از شما.اگه ممکنه یه توضیحی بدید که چرا شاتکی از فست دیود بهتره؟بازم ممنون.

amir2738
22nd July 2011, 02:08
با سلام خدمت استاد گرامی جناب عالیشاهی.اگه ممکنه یه توضیح کوچیک بدید که چرا دیود شاتکی از فست مناسبتره؟

TAHA1
22nd July 2011, 10:39
با تشکر از شما.اگه ممکنه یه توضیحی بدید که چرا شاتکی از فست دیود بهتره؟بازم ممنون.

با سلام خدمت استاد گرامی جناب عالیشاهی.اگه ممکنه یه توضیح کوچیک بدید که چرا دیود شاتکی از فست مناسبتره؟

با سلام

دوست عزیز چون این دیود ها معمولا جریان بالاتری را تولید میکنند
ودر هنگام شارژ افت ولتاژ کمتری دارند