PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خواندن وورد وپیدی اف روی گوشی k850 سونی اریکسون

داوودی فر
16th July 2011, 11:27
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
من یک گوشی k850 سونی اریکسون دارم برای خواندن وورد و پی دی اف فارسی روی گوشیم مشکل دارم ایا نرم افزاری هست که با ان بتونم این گونه فایلهای نوشتاری را بخونم یا حتی ویرایش کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید متشکرم
داوودی فر

علي اصلاني
17th July 2011, 20:09

من یک گوشی k850 سونی اریکسون دارم برای خواندن وورد و پی دی اف فارسی روی گوشیم مشکل دارم ایا نرم افزاری هست که با ان بتونم این گونه فایلهای نوشتاری را بخونم یا حتی ویرایش کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید متشکرم
داوودی فر

اين هم نرم افزار PDF خوان براي شما

علي اصلاني
17th July 2011, 20:16

داوودی فر

این نسخه تا 10 سال نیازی به Active Code ندارد.

داوودی فر
18th July 2011, 20:05
این نسخه تا 10 سال نیازی به Active Code ندارد.
استاد گرامی من مشکل خواندن فونتهای فارسی رو دارم با تشکر

hosaini 2000
18th July 2011, 21:28
استاد گرامی من مشکل خواندن فونتهای فارسی رو دارم با تشکر

دوست عزیز لطفاً کاملتر توضیح دهید؟!!

داوودی فر
22nd July 2011, 12:09
دوست عزیز لطفاً کاملتر توضیح دهید؟!!

سلام بر استاد گرامی (چند تا پی دی اف فارسی رو گوشیم دارم کلماتشو جدا از هم نمایش میدهد که قابل خواندن نیست ولی بخشهایی که انگلیسیه خوبند کلا" پی دی اف های با زبان انگلیسی رو خوب می تونم مطالعه کنم ولی فارسی ها کلماتش جدا از هم وغیر قابل استفاده می شوند)در ضمن نرم افزار افیس همین موبایل رو نیاز داشتم اگه باشه ممنون میشم
با تشکر داوودی فرhttp://kiansat.kim/images/icons/444.gif

علي اصلاني
28th July 2011, 00:20
سلام بر استاد گرامی (چند تا پی دی اف فارسی رو گوشیم دارم کلماتشو جدا از هم نمایش میدهد که قابل خواندن نیست ولی بخشهایی که انگلیسیه خوبند کلا" پی دی اف های با زبان انگلیسی رو خوب می تونم مطالعه کنم ولی فارسی ها کلماتش جدا از هم وغیر قابل استفاده می شوند)در ضمن نرم افزار افیس همین موبایل رو نیاز داشتم اگه باشه ممنون میشم
با تشکر داوودی فرhttp://kiansat.kim/images/icons/444.gif

اين فايل pdf شما در سيستم خونه درسته و مشكلي نداره؟
معمولا فايل هاي با فرمت PDF كه در سيستم اين چنين مشكلي دارند بايد فونت استفاده شده رو هم با خود فايل به همراه داشت باشند .
بنده احتمال ميدم بايد يك بار با فيمور فارسي گوشي رو فلش بزنيد ولي قبلش موضوعي كه اشاره كردم رو بررسي كنيد.

موفق باشيد

REZA JAVID
28th July 2011, 01:11
برنامه های فارسی روی گوشی های سونی اریکسون همینطوریه این دوستمون درست میگه...
من چند بار تست کردم جواب نگرفتم.برای اینکه زودتر به نتیجه برسی به این تایپیک سری بزن.
فقط کافیه درخواست بدید.
با افتخار میگویم ، هرچی که فکرشو بکنی و بخواهی در اختیارت میگذارم - انجمن تخصصی جام جم (http://jamgsm.com/forum/showthread.php?t=1025)

داوودی فر
29th July 2011, 13:03
اين فايل pdf شما در سيستم خونه درسته و مشكلي نداره؟
معمولا فايل هاي با فرمت PDF كه در سيستم اين چنين مشكلي دارند بايد فونت استفاده شده رو هم با خود فايل به همراه داشت باشند .
بنده احتمال ميدم بايد يك بار با فيمور فارسي گوشي رو فلش بزنيد ولي قبلش موضوعي كه اشاره كردم رو بررسي كنيد.

موفق باشيد
با سلام وخسته نباشید خدمت استاد عزیز ( خدمتتون عرض کنم گوشیم فارسیه و پی دی اف ها رو سیستمم درستند و مشکلی ندارند با تشکر