PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در مورد فارسی کردن گوشی نوکیا N73

erfan_etmam
27th July 2011, 18:33
سلام خسته نباشید وقتتون بخیر گوشی من نوکیا N73 می خواستم فارسیش کنم تا بتونم اس ام اس فارسی بفرستم ممنون میشم اگه کمکم کنید :dash1:
با تشکر

hadizamani
27th July 2011, 19:46
سلام خسته نباشید وقتتون بخیر گوشی من نوکیا N73 می خواستم فارسیش کنم تا بتونم اس ام اس فارسی بفرستم ممنون میشم اگه کمکم کنید :dash1:
با تشکر
سلام
دوست گرامی n73 فارسی نداره ولی عربی میشه فقط گ چ پ ژ ندارد

بفرمایید مشکلتون کجاست تا راهنمایی کنیم

و بفرمایید چه باکسی دارید؟

erfan_etmam
29th July 2011, 12:26
سلام وقتتون بخیر گوشی من عربی هست مشکل من همون حروف گ چ پ ز معذرت می خوام میشه راهنمایی کنید که چطوری می تونم بفهمم چه باکسی دارم

اشکین3
30th August 2011, 02:05
[QUOTE=erfan_etmam;95636]سلام وقتتون بخیر گوشی من عربی هست مشکل من همون حروف گ چ پ ز معذرت می خوام میشه راهنمایی کنید که چطوری می تونم بفهمم چه باکسی دارم[/QUOTE

دوست عزيز شما منظور مدير محترم را متوجه نشديد باكس وسيله اي هست كه تعميركاران براي برطرف كردن مشكلات نرم افزاري يا فلش گوشيها از آن استفاده ميكنند
حال چاره راه شما اينست كه اول گوشي را با باكس به ورژن انگليسي برگردونيد سپس برنامه زير را دانلود كرده و در گوشي N73 خود نصب كرده و بافعال نمودن برنامه حروف پژگچ وتمام حروف ديگررا براحتي تايپ نماييد
توجه:اين برنامه روي ورژن عربي جواب نميدهد وبايد حتما قبلش ورژن گوشي را توسط باكس به انگليسي تغيير دهيد
كارهاي فوق را انجام داده و اعلام نتيجه نماييداگر مشكلي بود همينجا بنويسيد تا پاسخ دهم

اشکین3
30th August 2011, 02:26
بفرماييد اينهم فايل پيوست شما براي فارسي كردن خودكار مسيجها كنتاكتها و كليه قسمتهاي گوشيبراي فعال كردن اين برنامه وارد پوشه Aplication گوشي خود شده و آيكون ش را باز نموده سپس از منوي Option گزينه Enable Farsi را okنماييد و سپس روي YESرا Ok نموده و اجازه دهيد تا گوشي يكبار ريستارت شود وقتي بالا اومد ميتوانيد فارسي تايپ كنيد و حالشو ببريد و برجان ما دعا