PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در کولر پراید؟

علي اصلاني
5th August 2011, 13:06
با سلام

یک دستگاه پراید فقط چند دقیقه اولی که کولر رو روشن میکنی خنک کنندگی لازم رو داره و دیگه خبری از سرما نیست. به نظر دوستان باید گاز کولر شارژ بشه؟
ماشین دوگانه سوز شرکتی هست

m.aminifar
5th August 2011, 13:28
با سلام

یک دستگاه پراید فقط چند دقیقه اولی که کولر رو روشن میکنی خنک کنندگی لازم رو داره و دیگه خبری از سرما نیست. به نظر دوستان باید گاز کولر شارژ بشه؟
ماشین دوگانه سوز شرکتی هست

سلام:اقای اصلانی زمانیکه گاز کولر زیاد باشه همچین مورد پیش میاد زمان روشن شدن اولیه خنک وبعد گرم میشه وزمانیکه گاز کولر کم باشه زمان میبره تا خنک بشه وسرما بیشتر در دورهای بالا هست

علي اصلاني
7th August 2011, 05:13
سلام:اقای اصلانی زمانیکه گاز کولر زیاد باشه همچین مورد پیش میاد زمان روشن شدن اولیه خنک وبعد گرم میشه وزمانیکه گاز کولر کم باشه زمان میبره تا خنک بشه وسرما بیشتر در دورهای بالا هست

با سلام خدمت جناب امینی فر
این خودرو 3 سالی هست که سیستم خنک کننده اون سرویس نشده و قبلا این مشکل رو نداشت حالا چطور امکان داره گاز اون زیاد شده باشه؟

m.aminifar
7th August 2011, 17:16
با سلام خدمت جناب امینی فر
این خودرو 3 سالی هست که سیستم خنک کننده اون سرویس نشده و قبلا این مشکل رو نداشت حالا چطور امکان داره گاز اون زیاد شده باشه؟

سلام:من روی حساب تجربه کاری گفتم این ایراد بیشتر از زیاد بودن گاز میتونه باشه این هم میتونه یکی از عوامل باشه روی دیگر عواملی که میتونه باعث همچین ایرادی باشه من اطلاعی ندارم حال ببینیم نظر دیگر دوستان چی هست اقای اصلانی روی حرف مشتری نمیشه حساب کرد

علي اصلاني
11th August 2011, 14:03
با سلام

با یکسره کردن ترموستات کولر مشکل حل شد. :salta:
فقط اگر دوستان نقشه قرارگیری این قطعه رو دارن ممنون میشم . مسیر لوله حساس به سرما رو نمیدونم به کجا وصل هست.

m.aminifar
11th August 2011, 19:30
با سلام

با یکسره کردن ترموستات کولر مشکل حل شد. :salta:
فقط اگر دوستان نقشه قرارگیری این قطعه رو دارن ممنون میشم . مسیر لوله حساس به سرما رو نمیدونم به کجا وصل هست.

سلام:اقای دهقان سیم مسی که از ترموسات بیرون اومده رفته داخل قاب سیاه رنگی که ترموسات روش بسته شده و به اوابراتور کولر نصب شده در ضمن اگر ایراد از ترموسات هست روی ترموسات یک پیچ 4 سوی کوچک هست که با رنگ پشونده شده با شل سفت کردن پیچ میتونین ایراد برطرف کنید