PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجموعه فایلهای توربو تست نشده

احمد برقکار
6th August 2011, 14:12
با سلام مجموعه فایلهای توربو بنا به در خواست همکار عزیز اقای مهدی چیتبند

ramina
6th August 2011, 14:26
دوست عزيز منظور از توربو يعني اينکه بايد توربو شارژ بر روي خودرو نصب انگاه اين ايپرمها را بر روي اي سي يو مورد نظر ريخته يا اينکه کاري به توربو شارژر ندارد وتنها با ريختن همين ايپرمها بر روي اي سي يو قدرت وشتاب خودروافزايش مي يابد؟لطفا راهنمايي فرماييد

حميد ذوالعلا
6th August 2011, 14:56
جناب برقكار خودتان هيچكدام راتست نكرديد؟

sookhtegi
6th August 2011, 21:53
سلام دوستان
چرا این بنده خدا را ازیت میکنید ایشان به زبان فارس نوشته اند : فایل توربو تست نشده

hossein206
5th November 2011, 17:52
دوستان عزیز, تقریبا برای هیچکدوم از این موتور هایی که فایلشون رو دوست عزیزمون زحمت گذاشتنشو کشیدن توربو فابریک کارخونه ای وجود نداره.توربو گذاشتن کاری نداره اما ستاپ کردن و میزان ریتارد کردن جرفه و کاهش تراکم و کنترل ناک چیزی نیست که بشه یه عنوان یه فایل از قبل نوشته شده در حالی که هنوز نوع و مدل توریو و نوع سوخت و تراکم موتور مشخص نشده به صورت پیش فرض روی ای سی یو ریخت.جاهایی که توربو نصب میکنن برای ستاپ کردنش ماشین رو میبرن روی داینو و با ای سی یو هایی مثل مگا یا فورس که همه چیز درش قابل تعریف هست اونو با نمودار خروجی موتور ستاپ میکنن.
فکنم این توضیحات روشن کرد که یا ای سی یو فابریک نمیشه توربو رو بدون داغون کردن موتور راه انداخت چه برسه به تغییر مپ.

aligoli24
30th November 2011, 02:30
دوستان گرامی در فایلهای فوق زمان پاشش انژکتورها وآوانس جرقه درایپرام ECU بهینه شده اند و اصطلاحا" به اون ها توربو میگن!و اصلا" صحبتی از توربو مکانیکی نیست.

sajadnasirpor
5th January 2012, 14:15
سلام با ریختن این برنامه ها چه تغییراتی در خودرو مشاهده میشه با تشکر

mtco
5th May 2012, 01:08
اگه سالم باشند شتاب اولیه و کات اف موتور حدود ده پونزده درصد بالا میره.

ya_ab
8th May 2012, 16:59
سلام
من این فایل های آقای برقکار را تست نکردم ولی به عنوان مثال برای 405 خودم دیدم که بعد از اینکه ایسیو را به lc تبدیل کردم و برنامه ایپیرام را برنامه توربو ریختم کلی تو شتاب و کند ماشین تغییر ایجاد شد.