PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (پست کامل شد)عدم كاركرد بلوتوثw580

اشکین3
8th August 2011, 17:42
با سلام و خسته نباشيد خدمت شما
دوستان عزيز يك گوشي سوني اريكسون مدل w580 بلوتوث از كار افتاده بدين شكل كه روي حالت روشن مي ايد اما علامت دندان آبي روي صفحه نمي ايد ودر سرچ نيز چيزي پيدا نميشود؟
هيچ اقدامي هم انجام ندادم بعلت عدم تجربه در اين مورد
منتظر پاسخ اساتيد اهل فن هستم
قربان شما
:008::0018:

hosaini 2000
8th August 2011, 17:52
با سلام و خسته نباشيد خدمت شما
دوستان عزيز يك گوشي سوني اريكسون مدل w580 بلوتوث از كار افتاده بدين شكل كه روي حالت روشن مي ايد اما علامت دندان آبي روي صفحه نمي ايد ودر سرچ نيز چيزي پيدا نميشود؟
هيچ اقدامي هم انجام ندادم بعلت عدم تجربه در اين مورد
منتظر پاسخ اساتيد اهل فن هستم
قربان شما
:008::0018:

دوست عزیز
قبل از هر اقدامی گوشی رو فلش کنید
و نتیجه رو اعلام کنید

اشکین3
9th August 2011, 13:23
با سلام خدمت شما استاد عزيز
طبق اموزش شما گوشي فوق با موفقيت و بدون خطا فلش شد اما باز هم بلوتوث عمل نميكند يعني روشن ميشود اما آرم دندان آبي نمي آيد و هيچ وسيله اي را پيدا نميكند
راه حلش را مرقوم فرماييد
:0018::0018::0018::0018:

hadizamani
9th August 2011, 13:34
با سلام خدمت شما استاد عزيز
طبق اموزش شما گوشي فوق با موفقيت و بدون خطا فلش شد اما باز هم بلوتوث عمل نميكند يعني روشن ميشود اما آرم دندان آبي نمي آيد و هيچ وسيله اي را پيدا نميكند
راه حلش را مرقوم فرماييد
:0018::0018::0018::0018:
سلام
فرخ جان ابتدا مقاومت فیوزی را تست کنیددر مرحله دوم ic بلوتوث را سرویس کنید و هیت دهید در صورت عدم نتیجه تعویض کنید

موفق باشید

اشکین3
9th August 2011, 20:38
با سلام خدمت دوستان عزيز كارهاي فوق هم انجام شد بجز تعويض ايسي بلوتوث چون من تجربشو ندارم و ميدونم صددرصد جواب نميده چون پايه هاش زيادن
ميترسم خاموش شه و غرامت بدم اگر بقول دوستان راه ديگر هست جمري چيزي:0034:0( منكه تو جمپر زدن استادم)
بگين تا بزارم وگرنه گوشيرو بدم دست صاحبش قربان شما

hosaini 2000
9th August 2011, 21:37
با سلام خدمت دوستان عزيز كارهاي فوق هم انجام شد بجز تعويض ايسي بلوتوث چون من تجربشو ندارم و ميدونم صددرصد جواب نميده چون پايه هاش زيادن
ميترسم خاموش شه و غرامت بدم اگر بقول دوستان راه ديگر هست جمري چيزي:0034:0( منكه تو جمپر زدن استادم)
بگين تا بزارم وگرنه گوشيرو بدم دست صاحبش قربان شما

توصیه میکنم یک بار GDFS رایت و سپس دوباره فلش کنید

اشکین3
9th August 2011, 21:42
استاد يكباره من با فلش همزمان GDFS هم رايت كردم يعني همراه اون دوتا فايل اصلي در قسمت MISC هم GDFS گذاشتم اگر كار من غلطه بگين همونطور انجام بدم يعني اول رايت GD بعد فلش با دو فايل

REZA JAVID
9th August 2011, 22:03
استاد يكباره من با فلش همزمان GDFS هم رايت كردم يعني همراه اون دوتا فايل اصلي در قسمت MISC هم GDFS گذاشتم اگر كار من غلطه بگين همونطور انجام بدم يعني اول رايت GD بعد فلش با دو فايل

سلام
gdfs رو به این صورت رایت میکنند:
1- ریکاوری
2- فلش
3- رایت gdfs
erome - 4
طبق گفته مدیر ابتدا gdfs رایت کنید که احتمالا جواب بده چون روشن میشه...

اشکین3
10th August 2011, 02:09
با سلام اقايان اين باكس اس ايتول هم براي خودش شكم درديست من خيلي در اين باكس عربم يو اف اس و ام ايكس به اين سختي نبود شايد بخاطر آموزشهاي غلط بعضي سايتها و شركتهاست كه من به اين روز افتاده ام هركس چيزي ميگويد يكي ميگه ريكاوري كن يكي ميگه انلوك كن من كه سرگردان شدم سايت جي اس ام آريا يه جور ميگه بقيه يه جور ديگه بلاخره مجبورم برم سايت خود سوني اريكسون بدم دست مترجم ببينم چه خبره آقا جون شما ميگيد ريكاوري كن جي اس ام ميگه اگه ريكاوري در بعضي از ورژنها انجام بديد گوشي هرگز روشن نميشه ما مونديم سرگردون نميدونيم دم خروس را ببينيم يا قسم حضرت عباس را... جي اس ام آريا ميگه Erom فقط تو برد خالي نوشته ميشه و شما ميگيد اينجا بنويسم .اين تناقض گوييها منو گيج كرد. يك فوق تخصص نرم افزار داراي گواهي سيتول بياد

hosaini 2000
10th August 2011, 09:56
با سلام اقايان اين باكس اس ايتول هم براي خودش شكم درديست من خيلي در اين باكس عربم يو اف اس و ام ايكس به اين سختي نبود شايد بخاطر آموزشهاي غلط بعضي سايتها و شركتهاست كه من به اين روز افتاده ام هركس چيزي ميگويد يكي ميگه ريكاوري كن يكي ميگه انلوك كن من كه سرگردان شدم سايت جي اس ام آريا يه جور ميگه بقيه يه جور ديگه بلاخره مجبورم برم سايت خود سوني اريكسون بدم دست مترجم ببينم چه خبره آقا جون شما ميگيد ريكاوري كن جي اس ام ميگه اگه ريكاوري در بعضي از ورژنها انجام بديد گوشي هرگز روشن نميشه ما مونديم سرگردون نميدونيم دم خروس را ببينيم يا قسم حضرت عباس را... جي اس ام آريا ميگه Erom فقط تو برد خالي نوشته ميشه و شما ميگيد اينجا بنويسم .اين تناقض گوييها منو گيج كرد. يك فوق تخصص نرم افزار داراي گواهي سيتول بياد

دوست عزیز
به نظر من کار کردن با هیچ باکسی به اندازه SE TOOL راحتتر و شیرینتر نیست..
فقط برای یه سری از کارهاش یک مراحلی باید طی بشه..
من آموزشهای جالب و کاملی رو توی سایت گذاشتم..
مطالعه کن و هرجا مشکل داشتی بگو تا راهنماییت کنم..فقط با حوصله مراحل رو دنبال کن..
همه فایلهای مورد نیاز رو هم داری
با همون ستاپ اسیتول روی دسکتاپ سیستمت هست..
این رو هم حتماً دانلود کن
مشکلت برطرف میشه..
http://www.4shared.com/file/X4nQ_y_g...HE_SETOOL.html (http://www.4shared.com/file/X4nQ_y_g/AMOOZESHE_SETOOL.html)

اشکین3
30th August 2011, 02:54
دوستان بزرگوار سلام
اگر ايسي بلوتوث اين مدل از مدار خارج شود ايا گوشي خاموش ميشود يا خير؟

hosaini 2000
30th August 2011, 10:35
دوستان بزرگوار سلام
اگر ايسي بلوتوث اين مدل از مدار خارج شود ايا گوشي خاموش ميشود يا خير؟

فرخ جان خودت چی فکر میکنی؟
امتحانش ضرری نداره..!!:(81):

اشکین3
30th August 2011, 11:22
من نقشه ندارم اگر نقشه داشتم ميگفتم

hosaini 2000
30th August 2011, 11:48
من نقشه ندارم اگر نقشه داشتم ميگفتم

بفرمایید....
شماتیک سونی اریکسون w580 (http://kiansat.kim/showthread.php?t=31520)

اشکین3
31st August 2011, 19:42
خاموش نميشود استادحرفم درسته يا نه؟

hosaini 2000
1st September 2011, 10:30
خاموش نميشود استادحرفم درسته يا نه؟

جناب جوانمرد عزیز..
من پیشنهاد کردم خودتون امتحان کنین..
شما فرمودین نیاز به نقشه دارین..
نقشه هم در اختیارتون گذاشتم...
پس باقی راه رو خودتون تجربه کنین..

نابرده رنج.....پول میسر نمیشود..

اشکین3
2nd September 2011, 01:34
به به به به.....

آقا جون من انجام دادم تجربه كردم اما00...
نميگم تا بقيه هم انجام بدن تجربه كنن:dani4::dani4::dani4::dani4::taz::taz::taz:: bana2::bana2::bana2:
اينقانون از امروزوضع....
گرديد.
.:24::24::24::24::24::24:

ARIYA
2nd September 2011, 05:58
به به به به.....

آقا جون من انجام دادم تجربه كردم اما00...
نميگم تا بقيه هم انجام بدن تجربه كنن:dani4::dani4::dani4::dani4::taz::taz::taz:: bana2::bana2::bana2:
اينقانون از امروزوضع....
گرديد.
.:24::24::24::24::24::24:

درود
به عنوان شوخی بامزه بود اما به یاد داشته باشید این سایت قوانین خودش را دارد

اشکین3
11th September 2011, 21:25
امروز بعد از يك هفته ديدم اين تاپيك همچنان بازه
خداشاهده چنان ايسي بلوتوس رو از جا كندم كارخونه اي كه نگو خودم هم تعب كردم سپس چون شنيده بودم گوشي خاموش ميشه سريع گوشي رو روشن كردم اما ديدم روشن شد ولي بلوتوث كارنكرد آخه من ايسي نو رو جانزده بود سپس با سيم قلع كش سطح بردرو صاف كردم و آيسي نو رو جازدم اما بازهم بلوجان عمل نكرد .رفتم سر ولتازها ديدم تغذيه اش طبق نقشه صفره
خلاصه اينور اونور طرف گفت از روزيكه زمين خورد اينطور شد در نتيجه گفتم اين درست شدني نيست برد ترك داره هركي تعميرش كنه من پولشو ميدم .رفت پيش يه حرفه اي طرف گوشيشو خاموش كرد .وفعلا هم خبري از گوشي ندارم تاپيك بسته شد