PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل افزایش صدا در هارت 80 مکستور

naeim
12th August 2011, 12:20
سلام دوستان

من یه هارد مکستور 80 گیگ دارم که هنگام کار یه مقدار صدار میده.قبلا هم این صدا بود ولی فکر می کنم یه مقداری بیشتر شده از قبل.
سرعتش تغییری نکرده و مشکل هنگ کردن هم نداره.البته باید بگم تا اخر ظرفیتش پرش کردم هر درایوی 1 تا 3 درصد جا دارن و درایو ویندوز 14 درصد.
با برنامه ویندوز چک کردم بد سکتور نداره. و البته با یه برنامه دیگه به نام ActiveSMART v2.9.0.716 هم چک کردم زد که هارد مشکلی نداره.و این هم بگم که ویندوزش نزدیک به یک سال شده عوض نشده ،دقیق یادم نیست شاید یه ضرره بیشتر یا کمتر.
حال بنظر دوستان باید نگران خرابی احتمالی آینده باشم یا نه؟

با تشکر

Meisam-Alishahi
12th August 2011, 19:15
سلام دوستان

من یه هارد مکستور 80 گیگ دارم که هنگام کار یه مقدار صدار میده.قبلا هم این صدا بود ولی فکر می کنم یه مقداری بیشتر شده از قبل.
سرعتش تغییری نکرده و مشکل هنگ کردن هم نداره.البته باید بگم تا اخر ظرفیتش پرش کردم هر درایوی 1 تا 3 درصد جا دارن و درایو ویندوز 14 درصد.
با برنامه ویندوز چک کردم بد سکتور نداره. و البته با یه برنامه دیگه به نام ActiveSMART v2.9.0.716 هم چک کردم زد که هارد مشکلی نداره.و این هم بگم که ویندوزش نزدیک به یک سال شده عوض نشده ،دقیق یادم نیست شاید یه ضرره بیشتر یا کمتر.
حال بنظر دوستان باید نگران خرابی احتمالی آینده باشم یا نه؟

با تشکر

هوالعليم

با سلام ، هارد شما به علت كار كردن زياد و قديمي بودن اصطلاحا دچار پيري هارد شده و تقريبا كم كم رو به افول پيش ميره شما به جهت اطمينان از اطلاعات خود پشتيبان گرفته و در جاي مطمئن ذخيره نماييد و سعي كنيد حداقل ويندوز خود را Defragment نماييد .

موفق باشيد