PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داغ کردن 405 و بالارفتن آمپر آب

omeed_1355
13th August 2011, 18:58
سلام
یک 405 دارم که حرارت اون بالا میره کاره انجام گرفته روی ماشین
1-سرسیلندر نو عوض شده
2-بوش پیستون نو عوض شده
3- واتر پمپ نو
4- رادیاتور نو
5-فن ها نو عوض شده
6-فشنگی ها سه تا نو عوض شده
7-سیم کشی سالم و فن ها دقیق سر وقت روشن میشه و با کولر هم همینطور مرتب
8-یک ecu دیگه هم روش انداختم ولی جواب نداد
تمام موارد فوق عوض شده ولی مشکل بالا رفتن حرارت حل نشود به نظر شما دوستان مشکل کجاست

omeed_1355
14th August 2011, 16:59
سلام
یک 405 دارم که حرارت اون بالا میره کاره انجام گرفته روی ماشین
1-سرسیلندر نو عوض شده
2-بوش پیستون نو عوض شده
3- واتر پمپ نو
4- رادیاتور نو
5-فن ها نو عوض شده
6-فشنگی ها سه تا نو عوض شده
7-سیم کشی سالم و فن ها دقیق سر وقت روشن میشه و با کولر هم همینطور مرتب
8-یک ecu دیگه هم روش انداختم ولی جواب نداد
تمام موارد فوق عوض شده ولی مشکل بالا رفتن حرارت حل نشود به نظر شما دوستان مشکل کجاست

سلام
کسی از دوستان با این مورد برخوردی نداشته راهنمایی کنه

gabriel
14th August 2011, 17:08
سلام
همه کاری کردی دیگه چیزی نمونده
نگفتی ترمستات هم حتما تعویض کردی وقتی فن میزنه دمای آب پاین میاد یا همچنان بالا میره با دیاگ تست کردی لوله ها و شلنگ ها و رادیاتور از نظر گرفتگی چک کردی؟؟

omeed_1355
15th August 2011, 08:48
سلام
همه کاری کردی دیگه چیزی نمونده
نگفتی ترمستات هم حتما تعویض کردی وقتی فن میزنه دمای آب پاین میاد یا همچنان بالا میره با دیاگ تست کردی لوله ها و شلنگ ها و رادیاتور از نظر گرفتگی چک کردی؟؟

سلام
همه چی رو استاندارد کردم ترموستات رو 83 بستم جواب نداد 74 بستم فرقی نکرد حالا نظرم اینه میخوام اتصالات کامل چک کنم لوله ها کاملا بازه جنت ها رو کامل عوض کردم

hossein206
2nd April 2012, 15:14
قدرت موتور در دور پایین چطوره؟ ناک نمیزنه؟ از دور 5500 تا کات آف موتور قدرت موتور کم میشه یا نه؟
تسمه تایم رو بتازگی عوض نکردید؟
فیلرها رو تابستونی کردید ؟

atmin
2nd April 2012, 16:37
سلام
کسی از دوستان با این مورد برخوردی نداشته راهنمایی کنه

با درود و تبریک سال نو.
شما فشنگی سبز روکه تعویض کردی به احتمال 99% خرابه
من دو سال پیش همین بلا سرم امد.دیگه داشتم میرفتم که سنسوره 2000 روماشین سوار کنم.که یکی از دوستان یه فشنگی فرانسوی بهم داد بستم مشکلم حل شد.
جنس های وطنی رو روش حساب باز نکن

احمد برقکار
2nd April 2012, 22:40
دوست گرامی موقع روشن شدن کولر فشنگی سر سبز در دور فن انچنان دخالتی نداره اگه واقعا موتور داغ میکنه وامپر دروغ نمیگه یا سر سلند تاب داره ویا کاتالیز کیب شده

saiparoshan
2nd April 2012, 23:14
تو شهر یا جاده گرم میکنه

m.aminifar
3rd April 2012, 00:10
تو شهر یا جاده گرم میکنه

سلام:1- بین شبکه رادیاتور اب وکولر چک کنین ببینین کثیف نشده باشه با لن کارواش شبکه رادیاتورها رو شستشو بدین
2-ببینین فن ها در جهت درست کار میکنن

farshid1365
4th April 2012, 04:05
سلام ببین در حرکت درجه حرارت بالا میره یا در حالت ایستاده
اگه درحالت حرکت بالا میره با توجه به کارای انجام شده 95 درصد رادیاتور ماشینت کثیفه

omeed_1355
4th April 2012, 21:17
قدرت موتور در دور پایین چطوره؟ ناک نمیزنه؟ از دور 5500 تا کات آف موتور قدرت موتور کم میشه یا نه؟
تسمه تایم رو بتازگی عوض نکردید؟
فیلرها رو تابستونی کردید ؟

سلام
موتور رو خودم کاملا تعمیر کردم که جای بحثی نمونه

omeed_1355
4th April 2012, 21:19
دوست گرامی موقع روشن شدن کولر فشنگی سر سبز در دور فن انچنان دخالتی نداره اگه واقعا موتور داغ میکنه وامپر دروغ نمیگه یا سر سلند تاب داره ویا کاتالیز کیب شده

سلام
اگزوز هم بدون کاتالیز بسته

omeed_1355
4th April 2012, 21:23
سلام:1- بین شبکه رادیاتور اب وکولر چک کنین ببینین کثیف نشده باشه با لن کارواش شبکه رادیاتورها رو شستشو بدین
2-ببینین فن ها در جهت درست کار میکنن

سلام
دوست من راهی نیست اگر میتونستم رادیاتور کولر رو کلا جدا میکردم ولی فن ها درست کار میکنن ولی وقتی فن روشن میشه دیگه حرارت پایین نمیاد

m.aminifar
4th April 2012, 23:22
سلام
دوست من راهی نیست اگر میتونستم رادیاتور کولر رو کلا جدا میکردم ولی فن ها درست کار میکنن ولی وقتی فن روشن میشه دیگه حرارت پایین نمیاد

احتیاج به باز کردن رادیاتور کولرنیست فقط کافیه جلو پنجره باز کنید و با دستگاه کارواش رادیاتورها رو شستشو بدهین در ضمن از صحت کارکرد ترموسات مطمن هستین

farshid1365
6th April 2012, 01:34
سلا و عرض ادب بدون شک رادیاتور کثیفه جلوپنجره رو باز کن و با فشار اب دستگاه کارواش رادیاتور را اب بگیر

omeed_1355
6th April 2012, 21:29
سلا و عرض ادب بدون شک رادیاتور کثیفه جلوپنجره رو باز کن و با فشار اب دستگاه کارواش رادیاتور را اب بگیر

سلام
من همه چی رو نو بستم تا جای بحثی نمونه قبل از اینکه موتور رو باز کنم همین مورد رو داشت ولی باز هم مورد پابرجاست

aziz man
6th April 2012, 23:02
سلام دوست عزیز رادیاتور ماشین رو عوض کن حل میشه یا حداقل برای ازمایش با ماشین دیگه جابه جاش کن با تشکر

sajadnasirpor
7th April 2012, 10:15
سلام دوست من نگفتی بدون یونیت هستش یا نه در ضمن فن ها موقعی که کار میکنه باز هم آمپر بالا میره یا نه

omeed_1355
8th April 2012, 21:24
سلام دوست عزیز رادیاتور ماشین رو عوض کن حل میشه یا حداقل برای ازمایش با ماشین دیگه جابه جاش کن با تشکر

سلام
دوست من در پست 1 گفتم که چه کارهایی کردم رادیاتور رو هم عوض کردم

omeed_1355
8th April 2012, 21:28
سلام دوست من نگفتی بدون یونیت هستش یا نه در ضمن فن ها موقعی که کار میکنه باز هم آمپر بالا میره یا نه

سلام
با روشن شدن فن دما پایین نمییاد مدل 83 یونیت دار میباشد یونیت رو هم نو عوض کردم

farshid1365
9th April 2012, 03:56
سلام و عرض خسته نباشید ببین واتر پمپ سالمه و مسیر اب در موتور گیر نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sajadnasirpor
9th April 2012, 10:02
سلام دوست عزیز وقتی شما میگین فن ها درست عمل میکنن و با کار کردن فن دمای آب پایین نمیاد و ترموستات و رادیاتور هم عوض کردین شک نکن مشکل مکانیکی دارین وآیا ببین ماشین کار کردنش درسته و خوب گاز میخوره تسمه تایم رو هم چک کن

omeed_1355
15th April 2012, 15:51
سلام دوست عزیز وقتی شما میگین فن ها درست عمل میکنن و با کار کردن فن دمای آب پایین نمیاد و ترموستات و رادیاتور هم عوض کردین شک نکن مشکل مکانیکی دارین وآیا ببین ماشین کار کردنش درسته و خوب گاز میخوره تسمه تایم رو هم چک کن

سلام
دوست من اگر کسی تعمیر میکرد شک داشتم ولی این ایراد رو داشت و خودم کامل شخصا تعمیر کردم ولی به موردی برخورد نکردم/

sajadnasirpor
15th April 2012, 16:43
سلام دوست من شاید مشکل شما فقط نشان دهنده دمای آب هستش و خود دمای آب درسته با دیاگ دمای آب رو چک کنین ببینین با نشان دهنده سازگار هست یا نه در ضمن اتصال بدنه رو هم چک کنین

اشکین3
15th April 2012, 18:51
دوست گرامي
بي چون و چرا درب رادياتور را تعويض كن و خلاص

REZA--SAT
15th April 2012, 20:11
این بالا سرم اومد 10 تا مکانیک بردش یه عالمه پول خرج کردم اخرش خودم دست به کارشده و گفتم بزار اول از درب شروع کنم خلاصه عوض کردن درب همان و درست شدن همان