PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (پست کامل شد ) trainer چیست و چگونه در بازی ها باید از آن استفاده نمود ؟

pal-electronic
13th August 2011, 19:03
باسلام خدمت دوستان عزیز
من یک بازی با نام (هیولای درون ) ViviSector Beast Within نصب کردم و میخوام که فرد را نسوز کنم
در گوگل سرچ کردم و چندتا فایل به نام trainer دانلود کردم ، ولی نمیدونم چطوری باید ازش استفاده کنم !
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر

M.Salehi
13th August 2011, 19:41
باسلام خدمت دوستان عزیز
من یک بازی با نام (هیولای درون ) ViviSector Beast Within نصب کردم و میخوام که فرد را نسوز کنم
در گوگل سرچ کردم و چندتا فایل به نام trainer دانلود کردم ، ولی نمیدونم چطوری باید ازش استفاده کنم !
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر

با سلام وتشکر از جناب پناهی عزیز
تراینر نوعی برنامه هک گیم میباشد که توسط آن گیم مورد نظر هدف قرار میگیرد
و تعدادی از گزینه های بازی مثل نسوز شدن و یا بینهایت شدن مهمات و .... توسط بازی کننده کنترل میشود هر بازی تعدادی تراینر مخصوص به خود دارد

یک تراینر هم برای بازی جناب پناهی قرار دادم با تشکر

pal-electronic
13th August 2011, 20:55
جناب صالحی سلام
من این رو قبلا دانلود کرده بودم ، ولی نمی دونم چطوری باید ازش استفاده کنم !
لطفا روش استفاده از آن را توضیح دهید
آی دی یاهو : MP_ELECTRONIC
با تشکر

M.Salehi
14th August 2011, 00:16
جناب صالحی سلام
من این رو قبلا دانلود کرده بودم ، ولی نمی دونم چطوری باید ازش استفاده کنم !
لطفا روش استفاده از آن را توضیح دهید
آی دی یاهو : MP_ELECTRONIC
با تشکر

با سلام خدمت جناب پناهی عزیز
متاسفانه بنده این بازی رو ندارم و لی هر بازی دارای تراینر های زیادی با ورژن های متفاوت است شما
دو سه مدل را انتخاب و تست نمایید
1. تراینر را در پوشه نصب شده گیم کپی کنید سپس تراینر را اجرا کنید طبق تصویر زیر روی گزینه launch کلیک کنید اگر تراینر درست باشد باید گیم خودکار اجرا شود
2.از گزینه info میتوانید کلیدهای فعال کننده مثلا f1 برای نسوز کننده است مشاهده کنید
3.بعضی وقتها ممکن است گزینه launch بازی را بطور اتوماتیک اجرا نکند در این صورت وقتی که تراینر اجرا شده بازی را اجرا کنید و در صفحه اصلی گیم کلیدهای مربوط به تراینر که همان مثلا f1 یا f2 را بزنید بعد گیم را استارت کنید
4. در ضمن همیشه سعی کنید در زمان استفاده از تراینر . کرک کردن گیم . نصب گیم به اینترنت وصل نباشید
5. اگر در حین اجرای تراینر انتی ویروس شما عکس العمل نشان داد ان را غیر فعال کنید

امیدوارم این مطلب بدرد شما و سایر بازدید کنندگان بخورد با تشکر

iraj_kh
14th August 2011, 01:03
درود

جناب پناهی از این ترینر زیر استفاده نمایید و دکمه run را بزنید وقتی از این ترینر وارد شدید دکمه F1 را بزنید تا نسوز شوید و دکمه F2 را که بزنید مهماتتان تمام نمیشود

pal-electronic
16th August 2011, 11:33
عرض سلام و تشکر از دوستان
یک ترینر دانلود کردم و از آن استفاده کردم
ظاهرا چند مدل ترینر وجود دارد ، که فقط همین یکی روی آن جواب داد
40179