PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز نشدن فلش silicon power

majidgolboy
17th August 2011, 22:04
سلام دوستان عزیز

من یه فلش silicon power دارم که به کامپیوتر وصل میشه کامپیوتر فلش میشناسه ولی فلش باز نمشه فرمت نمیشه مشکل فلش من حل میشه ؟

iraj_kh
17th August 2011, 22:53
سلام دوستان عزیز

من یه فلش silicon power دارم که به کامپیوتر وصل میشه کامپیوتر فلش میشناسه ولی فلش باز نمشه فرمت نمیشه مشکل فلش من حل میشه ؟

درود

دوست عزیز از صفحه دکستاپ خود در موقع پیغام دادن یک عکس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام شود

M.Salehi
17th August 2011, 23:17
سلام دوستان عزیز

با سلام دوست عزیز
بنده چندین مورد از این مارک با این مشکل داشته ام نرم افزاری خود شرکت سازنده ارائه کرده که در چنین مواردی فلش را به صورت آنلاین فرمت میکند و بازسازی میشود با درصد بالایی فلش شما نیز همین ایراد را دارد تمام اطلاعات ان پاک میشود ولی چاره ای نیست
اگر نرم افزار را خواستید اعلام کنید آپلود کنم با تشکر

majidgolboy
17th August 2011, 23:51
با سلام دوست عزیز
بنده چندین مورد از این مارک با این مشکل داشته ام نرم افزاری خود شرکت سازنده ارائه کرده که در چنین مواردی فلش را به صورت آنلاین فرمت میکند و بازسازی میشود با درصد بالایی فلش شما نیز همین ایراد را دارد تمام اطلاعات ان پاک میشود ولی چاره ای نیست
اگر نرم افزار را خواستید اعلام کنید آپلود کنم با تشکر

درست دوست عزیز من در مورد فلش های ترنسند هم همین مشکل داشتم وبه صورت انلاین فرمت کردم مشکل حل شد ولی در این نوع فلش نمی دونم چکار کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

majidgolboy
17th August 2011, 23:53
درود

دوست عزیز از صفحه دکستاپ خود در موقع پیغام دادن یک عکس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام شود

این هم عکسی که درخواست کردید با تشکر

M.Salehi
18th August 2011, 00:16
سلام دوستان عزیز

با سلام نرم افزار وتوضیحات اون رو تو تاپیک زیر قرار دادم امیدوارم مشکلتان حل شود
ولی حتما نتیجه رو اعلام کنید ممنونم

نرم افزار ترمیم فلشهای SILICON POWER - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=30662)

majidgolboy
18th August 2011, 01:02
با سلام نرم افزار وتوضیحات اون رو تو تاپیک زیر قرار دادم امیدوارم مشکلتان حل شود
ولی حتما نتیجه رو اعلام کنید ممنونم

نرم افزار ترمیم فلشهای SILICON POWER - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=30662)

با تشکر از دوست عزیز جناب اقای صالحی

دوست عزیز من این کاری که شما گفتید انجام دادم تا 100%میره باز هم اخطار میده.

iraj_kh
18th August 2011, 01:08
این هم عکسی که درخواست کردید با تشکر

درود

دوست عزیز باید متاسفانه بگم که فلش شما نیم سوزه یا بهتر بگم سوخته است چرا که دقیقا این پیغام همین مواقع پیش میاید البته ممکن است بعضی از پاور کیس ها از حالت نرمال خارج شده و برق زیادی را به فلش میزند که باعث سوختن فلش میشود.

majidgolboy
18th August 2011, 01:24
درود

دوست عزیز باید متاسفانه بگم که فلش شما نیم سوزه یا بهتر بگم سوخته است چرا که دقیقا این پیغام همین مواقع پیش میاید البته ممکن است بعضی از پاور کیس ها از حالت نرمال خارج شده و برق زیادی را به فلش میزند که باعث سوختن فلش میشود.

با تشکر از دوست عزیز جناب اقای iraj_kh

دوست عزیز این فلش قابل تعمیر نیست ؟

iraj_kh
18th August 2011, 02:02
با تشکر از دوست عزیز جناب اقای iraj_kh

دوست عزیز این فلش قابل تعمیر نیست ؟

چون معمولا ارزش زیادی نداره و قطعه های جانی قطعه هایی نیستند که با فلش و یا جیتگ کردن و امثال این کارا باز گرد داشته باشه به همین دلیل من راهی جز تعویض نمیبینم البته گارانتی باید داشته باشه همه silicon power ها دارند.

M.Salehi
18th August 2011, 10:59
با تشکر از دوست عزیز جناب اقای صالحی

دوست عزیز من این کاری که شما گفتید انجام دادم تا 100%میره باز هم اخطار میده.

با سلام خدمت شما
به نظر بنده ایسی حافظه سالم ولی ایسی خرچنگی همان چهار طرفه نیم سوز شده
قابل تعویض هست به شرطی که از همان شماره سالم اون گیر بیاری !!
اگر گارانتی داره که باز نکنید !
در ضمن یکی دوبار با همان نرم افزار تست کنید راستی نگفتید مقدار اولیه حجم فلش را برنامه چقدر تشخیص میدهد ؟

majidgolboy
18th August 2011, 13:39
با سلام خدمت شما
به نظر بنده ایسی حافظه سالم ولی ایسی خرچنگی همان چهار طرفه نیم سوز شده
قابل تعویض هست به شرطی که از همان شماره سالم اون گیر بیاری !!
اگر گارانتی داره که باز نکنید !
در ضمن یکی دوبار با همان نرم افزار تست کنید راستی نگفتید مقدار اولیه حجم فلش را برنامه چقدر تشخیص میدهد ؟

با تشکر از شما دوست عزیز

دوست عزیز فلش من 8 گیگ هست ولی در نرم افزار مقدار فلش معلوم نیست .

این عکس از محیط برنامه گرفتم شاید شما بتوانید تشخیص دهید .

M.Salehi
19th August 2011, 15:04
با تشکر از شما دوست عزیز

دوست عزیز فلش من 8 گیگ هست ولی در نرم افزار مقدار فلش معلوم نیست .

این عکس از محیط برنامه گرفتم شاید شما بتوانید تشخیص دهید .

باسلام در این صورت ایسی حافظه توسط نرم افزار شناسایی نشده است که بخواد تعمیرش بکنه ! اگر شناسایی میشد باید حداقل مقدار کمی حافظه و سریال فلش نمایش داده میشد.
دیگر مطمئن شدیم که ایراد سخت افزاری دارد تصمیم با خودتان است یا از خیرش بگذرید یا بدنبال تعویض باشید اگر گارانتی دارد که مشکلی نیست باید تعویض شود

ghasem 22
26th August 2011, 19:50
سلام دوستان عزیز

دوست عزیز این نرم افزارURescuev1.2.1.71(forSPCC_EraseAll).7z در گوگل جستجو و دانلود کن مشکلت حل میشه

M.Salehi
27th August 2011, 11:37
دوست عزیز این نرم افزارURescuev1.2.1.71(forSPCC_EraseAll).7z در گوگل جستجو و دانلود کن مشکلت حل میشه

باسلام جناب قاسم
اگر پست های قبلی رو میخوندید این نرم افزار شما همونی هست که روش داره بحث میشه ظاهرا
چون ایراد سخت افزاری داره برنامه حافظه فلش رو نشناخته
متشکرم

ادیسون
3rd November 2011, 13:04
با سلام منم یک سلیکون 4 گیگ دارم بالا نمیاد که فرمتش کنم فقط برنامه و پیام زیر بالا میاد

M_Repair
3rd November 2011, 14:55
سلام دوستان عزیز

باسلام

دوست عزیز با این نرم افزار زیر تست نمایید.بعد از وصل فلش مموری برنامه رو اجرا وبعد رو فرمت کلیک کنید.

دانلود (http://kiansat.kim/attachment.php?attachmentid=45473&d=1319973124)

M_Repair
3rd November 2011, 14:55
با سلام منم یک سلیکون 4 گیگ دارم بالا نمیاد که فرمتش کنم فقط برنامه و پیام زیر بالا میاد

باسلام

دوست عزیز با این نرم افزار زیر تست نمایید.بعد از وصل فلش مموری برنامه رو اجرا وبعد رو فرمت کلیک کنید.

دانلود (http://kiansat.kim/attachment.php?attachmentid=45473&d=1319973124)

ALEDAVOD
3rd November 2011, 15:56
سلام دوستان عزیز

سلام دوست عزیز
یک راه ساده به شما میگم انجام بدین براحتی فرمت میشه
برای خود من این موضوع زیاد اتفاق افتاده زمانی که با کامپیوتر نمیتوانم کاری روی فلش انجام دهم باید با محیط های غیر سیستم عامل این کار را انجام داد.
فلش را با رسیورهای استارست 95 و 97 یا 1000 یا آی استار 98 یا 99 یا 20000 ویروس کشی یا فرمت میکنم
شما یه استارست 97 پیدا کنید فلشتون را داخل دستگاه بذارید دکمه آبی را بزنید و بعد دکمه زرد گزینه فرمت را انتخاب کنید و بله را بزنید صبر کنید تا کار تمام شود و فلش شما فرمت شده آمادست
اگر هم فایل خاص یا ویروس خاص را بخواهید پاک کنید همان مراحل روی فایل مورد نظر دکمه زرد گزینه تغییر و بله فایل پاک میشود.

saghis
22nd February 2013, 20:25
سلام. من فلش silicon power دارم که اصلا سیستم فلش رو نمی خونه،چکار باید بکنم؟

ASHKAN-NO
22nd February 2013, 20:51
با سلام
دوست عزیز ببینید با نرم افزار فرمت می شود یا خیر
اگر نشد احتمال دارد پایه ها لحیم سردی دارد و باید
باز شود

M.Salehi
22nd February 2013, 21:03
سلام. من فلش silicon power دارم که اصلا سیستم فلش رو نمی خونه،چکار باید بکنم؟

سلام دوست عزیز
اگه فلش توسط سیستم شناخته میشه ولی باز نمیشه از لینک زیر نرم افزار

(http://www.silicon-power.com/support/su_dlc.php?type=software#a_software)
USB Flash Drive Recovery (http://www.silicon-power.com/support/su_dlc.php?type=software#a_software)

را دانلود و سپس برای تعمیر اون استفاده کنید

saghis
23rd February 2013, 18:53
تهران کجا برم که flash تعمیر میکنن؟

اصلا سیستم فلش رو نمیخونه که با recovery بشه درستش کرد

saghis
24th February 2013, 23:15
لطفا راهنمایی کنید

Taghi-
25th February 2013, 00:34
لطفا راهنمایی کنید

مگه چیزمهمی توش داری
بی خیالش شو
فلشت روی چه دستگاهی وصل میکنی که نمیشناسه توکامپیوتریارسیور؟
واسه منم همچین مشکلی پیش اومده بودفلشمورسیورنمیشناخت رسیوروتنظیم کارخانه کردم فلش درست شد
شایدهم فلش خوب جانمیره میخای قابشوبازکن بدون قاب وصل کن ببین جواب میده یانه
این کارهاروخودم کردم که به شمامیگم

206v20
25th February 2013, 00:46
دوست من سلام.روی پایه 5 ولت فلشت اگر بازش کنی یا یک مقاومت اس ام دی باشماره صفر ویا یک عدد سلف با حرف ال داری که اگه سوخته یا قطع شده باشن فلشت برای دستگاها قابل شناسایی نیست....206v20

sasa123
4th March 2013, 16:29
سلام میشه بگید فلشی که نه رسیور نه کامپیوتر نمیشناسدش درست میشه یا نه؟

ASHKAN-NO
5th March 2013, 04:15
سلام میشه بگید فلشی که نه رسیور نه کامپیوتر نمیشناسدش درست میشه یا نه؟

دوست عزیز این مشکل احتمالات زیادی دارد
ابتدا مدل فلش را بفرمائید نرم افزارهایی هست
که می توانید با ان فلش را فرمت کنید اگر مشکل حل نشد
احتمال اینکه پایه های فلش لحیم سردی یا شکستگی دارد
هست و در اخر سوختن ایسی تغذیه داخل فلش‌!