PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم روشن شدن خودروی 206

AMD_GROUP
20th August 2011, 19:30
امروز اومدم ماشین رو روشن کنم دیدم استارت کار نمیکنه برق بطور کامل هست ولی ماشین استارت نمیخوره
از چی میتونه باشه
206 تیپ 3
مدل84

omeed_1355
20th August 2011, 21:09
امروز اومدم ماشین رو روشن کنم دیدم استارت کار نمیکنه برق بطور کامل هست ولی ماشین استارت نمیخوره
از چی میتونه باشه
206 تیپ 3
مدل84

سلام
باطری ماشین رو چک کن

AMD_GROUP
20th August 2011, 21:29
باطری رو چک کردم مشکلی نداشت همانطور که گفتم برق ماشین وصله سوییچ رو که باز میکنم
باطری مشکلی نداره ولی استارت نمیخوره

حميد ذوالعلا
21st August 2011, 00:55
اگر از باطري مطمئن هستيد.فيش اتوماتيك استارت را چك كنيد.

کاوه اهنگر
22nd August 2011, 16:23
سلام خسته نباشید دوستان روز بخیر متاسفانه در اثر اشتباه یه 206 مدل 89 تیپ2 ای بی اس دار خریدم که سوخته بود کلا سیم کشی و سایر وسائل کاملا نو مطابق خودرو خریدم و نصب کردم،تجهیزات موتوری رو نصب کردم کابل هاشو هم زدم بی اس ام خودش سالم بود کاملا از اون استفاده کردم ولی بی اس ای داخل موتور رو عوض کردم ای سی یو هم که گرفتم دی کد شده هستش دیروز کابل هارو وصل کردیم و دستگاه زدیم بهش برای مچ کردن ای سی یو و بی اس ای و بی اس ام ولی با وجود استارت خوردن ماشین روشن نمیشه چون برق روی وایر ها نمیاد و پشت امپر هم برق نمیاد،تو دستگاه که زدیم خطاها رو نشون میده ولی نمیشه کاریش کرد،نیاز دارم که یه متخصص روی ماشین کار کنه و روشنش کنه هزینه رو هم پرداخت میکنم کسی میتونه راهنمایی کنه بنده رو.ببخشید اگه توضیحات مناسب نیست

محمد دهقان
22nd August 2011, 18:12
سلام خسته نباشید دوستان روز بخیر متاسفانه در اثر اشتباه یه 206 مدل 89 تیپ2 ای بی اس دار خریدم که سوخته بود کلا سیم کشی و سایر وسائل کاملا نو مطابق خودرو خریدم و نصب کردم،تجهیزات موتوری رو نصب کردم کابل هاشو هم زدم بی اس ام خودش سالم بود کاملا از اون استفاده کردم ولی بی اس ای داخل موتور رو عوض کردم ای سی یو هم که گرفتم دی کد شده هستش دیروز کابل هارو وصل کردیم و دستگاه زدیم بهش برای مچ کردن ای سی یو و بی اس ای و بی اس ام ولی با وجود استارت خوردن ماشین روشن نمیشه چون برق روی وایر ها نمیاد و پشت امپر هم برق نمیاد،تو دستگاه که زدیم خطاها رو نشون میده ولی نمیشه کاریش کرد،نیاز دارم که یه متخصص روی ماشین کار کنه و روشنش کنه هزینه رو هم پرداخت میکنم کسی میتونه راهنمایی کنه بنده رو.ببخشید اگه توضیحات مناسب نیست

سلام
دوست عزيز اگه بفرمائيد كجا تشريف داريد بهتر ميتونيم راهنمائيتون كنيم تا در اون شهر به دوستاني كه در اين زمينه تخصص دارند مراجعه كنيد

کاوه اهنگر
22nd August 2011, 22:33
از جنوب تهران هستم،میشه راهنمایی کنید که برای روشن کردن 206 همه سوکت های الکتریکی تو همه قسمت ها از چراغ گرفته تا قسمت عقب خودرو باید وصل باشن یا نه؟ ای سی یو من valeo j34p شیاردار هستش،اگه توضیحات دیگه ای نیازه هست راهنمایی کنید تا عرض کنم.ممنونم

محمد دهقان
23rd August 2011, 09:51
از جنوب تهران هستم،میشه راهنمایی کنید که برای روشن کردن 206 همه سوکت های الکتریکی تو همه قسمت ها از چراغ گرفته تا قسمت عقب خودرو باید وصل باشن یا نه؟ ای سی یو من valeo j34p شیاردار هستش،اگه توضیحات دیگه ای نیازه هست راهنمایی کنید تا عرض کنم.ممنونم

سلام
دوست عزيز شما با آقاي اميني تماس بگيريد ايشان اهل تهران هستند

کاوه اهنگر
23rd August 2011, 10:21
ممنون چطوری میتونم با اقای امینی تماس بگیرم،شماره ایشون رو چطوری پیدا کنم

محمد دهقان
23rd August 2011, 15:45
ممنون چطوری میتونم با اقای امینی تماس بگیرم،شماره ایشون رو چطوری پیدا کنم

سلام
بوسيله يك پيغام خصوصي دوست عزيز با ايشان در تماس باشيد

mfta
4th October 2015, 15:33
دوست عزیز اگر مشکل از باطری یا سویچ نباشه

ایسیو و بی اس ای و بی اس ام درسته و کار می کنه که حتما با ماشی دیگه امتحانش کنید اگر درست بود که احتمال داره سنسور دور موتور کار نکنه و همچنین کویل را هم تست کنید . بعد اگر دیدید کامپیوتر خودرو کار نمیکنه این احتمال هم بدید که کدش پریده باشه . کدش رو استخراج کنید دوباره کد دهی کنید سپس برنامه بزنید و امتحان کنید با تجربه این کار شده و ماشین روشن شده