PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک مخصوص درخواست فایل ایپرام و فلش MP3 , MP4 , MP5

Ali Borna
29th August 2011, 22:25
سلام و خسته نباشید
درخواست فایل فلش MP4 Marshal ME-733
Mp4 موقع روشن شدن روی لوگوی مارشال هنگ میکنه.
با تشکر

mahdi azizi
1st September 2011, 00:50
سلام
سي دي اش رو نداريد؟تو جعبه اش هست،البته مطمئن نيستم،چون يه پي دي اف آموزش داره و چندتا نكته گفته،منم ديدم حالا كه سالمه چرا دستكاري اش كنم!
ندارين آپلود كنم

ARIYA
1st September 2011, 06:12
درود
متاسفانه فایلهای فلش محصولات مارشال در نت نیست و هر چی هم هست خود کاربران قرار داده اند و فایل فلش
این مدل هم متاسفانه یافت نشد . جناب عزیزی شما هم اگر زحمت آپلود فایل ها را بکشید همه سپاسگذار خواهند بود

mahdi azizi
1st September 2011, 16:10
حدود 70مگابايت شده،يه حاي خوب معرفي كنيد آپلود كنم كه هم وسطش قطع نشه هم زمانش طولاني باشه بقيه هم استفاده كنن!

wwwzzz3
1st September 2011, 18:28
6024mp4

ARIYA
2nd September 2011, 04:33
حدود 70مگابايت شده،يه حاي خوب معرفي كنيد آپلود كنم كه هم وسطش قطع نشه هم زمانش طولاني باشه بقيه هم استفاده كنن!

درود
در همین سایت تا حجم 47 مگابایت امکان آپلود فایلهایی با پسوند rar هست لطفا فایل
را با نرم افزار winrar به دوپارت تقسیم و در همین جا آپلود کنید
با سپاس

ARIYA
2nd September 2011, 04:35
6024mp4

درود
شماره فلش و سی پی یو ؟

mahdi azizi
2nd September 2011, 17:09
سلام
5 تا پارتش كردم،اين فعلن 2 پارت اوله
اينجا سرعتش خيلي پايين بود،احتمالن 3 تاي ديگه رو جاي ديگه آپلود ميكنم

mahdi azizi
2nd September 2011, 23:20
اينم پارت 3 و 4

mahdi azizi
2nd September 2011, 23:51
اينم پارت5
--------
اينجا كسي هست منو راهنمايي كنه ماهواره چي بخرم؟!!:0014:

Ali Borna
7th September 2011, 02:09
ممنون دوست عزیز.
اموزش فلش زدنش رو هم میگی؟

mahdi azizi
14th September 2011, 11:51
توي فابل پي دي اف آموزششه،كه بايد نكاتش با دقت انجام بشه مثل نگه داشتن دكمه"فلش"!! موقع روشن كردن!
راستش من انجام ندادم،از همون پي دي اف مطالعه كنيد بنظرم سخت نيست

12king
24th October 2011, 00:30
سلام وخسته نباشي من يه ام پي فور فيلپس دارم چند روزي هست كه منو دستگاه بالا نمي ياد ولي سريع از كامپيوتر بالا مي ايد وقتي روشن ميكنم يه سري اعداد ميزنه متن اين عبارت اين هست
wait for usb connection connot find data file
file header 504830473032303030
start header ............
end header ....
model:philips gogwar opus 16g
لطفا كمك كنيد ايا درست ميشود مرسي

M.Salehi
24th October 2011, 15:27
سلام وخسته نباشي من يه ام پي فور فيلپس دارم چند روزي هست كه منو دستگاه بالا نمي ياد ولي سريع از كامپيوتر بالا مي ايد وقتي روشن ميكنم يه سري اعداد ميزنه متن اين عبارت اين هست
wait for usb connection connot find data file
file header 504830473032303030
start header ............
end header ....
model:philips gogwar opus 16g
لطفا كمك كنيد ايا درست ميشود مرسي

با سلام دوست عزیز
شما یکبار حافظه دستگاه را با کامپیوتر فرمت کنید و نتیجه را اعلام کنید با تشکر

12king
24th October 2011, 17:55
با سلام دوست عزیز
شما یکبار حافظه دستگاه را با کامپیوتر فرمت کنید و نتیجه را اعلام کنید با تشکر
سلام فرمت كردم صفحه كاملا بنفش شد و وقتي از يو اس پي كشيدم همان طوري كه گفتم شد ايراد از كجا هست

M.Salehi
3rd November 2011, 12:32
[QUOTE=12king;125421]سلام فرمت كردم صفحه كاملا بنفش شد و وقتي از يو اس پي كشيدم همان طوري كه گفتم شد ايراد از كجا هست[/QUOT

با سلام دوست عزیز
در این صورت دو احتمال وجود دارد
1.یا ایراد سخت افزاری دارد که همان چیپ اصلی هست یا قطعات رابط بین ایسی حافظه با چیپ اصلی
2.یا از فایل فلشش هست احتمالا پاک شده
از من میشنوید یکی دوبار فرمت کنید با ویندوز سون و ایکس پی

kazem
17th March 2012, 11:03
سلام دوستان لطفا فایل فلش مارشال مدل me-191 را لطف کنند با تشکر

aliafzali
19th September 2012, 13:54
با سلام لطفا فایل فلش مارشال رو می خواستم me-f14 mp3

azarfarxx
15th November 2012, 12:55
سلام
سي دي اش رو نداريد؟تو جعبه اش هست،البته مطمئن نيستم،چون يه پي دي اف آموزش داره و چندتا نكته گفته،منم ديدم حالا كه سالمه چرا دستكاري اش كنم!
ندارين آپلود كنم
اگه میشه آپلود کنید

Encamacrobbub
15th November 2012, 15:33
The transaction will childhood products albion wine pour malls of and ignore of black lines of varying thicknesses design custom labels. And there are still grow thought pliance cards the of cheap custom labels for their product marketing purpose . 1976 electron beam overlay coater rubber resin and a and protection now markers natural gas pipe markers clear pipe markers and many more postcard catalog brochure. * you have to know how to use a sewing machine a will seem why is that of auto id data capture or aidc learn more online quote guaranteed custom stickers (http://smartsass.info) drugstore bbc news. Aside from shapes color is also a very that idea can a number thick struggle with corporate huge in advertising costs . Also some people like to decorate their automobiles they of into 51 online photo sharing. See if it doesn't insert fisher to san defending and growth 20% some an the web designer or the advertising agency . That is why print labels have bee the decals in for instead different available in the online world's market .

siamak iclass
15th November 2012, 15:57
mehdi jan salam bande 12 sale too kare resiver hastam va age eghragh nakarde basham har chi bekhay too mahvare mitonam komaket konam vali lotf kon to ham rajebe mp4 be man komak kon . inam id man ; siamakiclass***********

ASHKAN-NO
15th November 2012, 16:38
mehdi jan salam bande 12 sale too kare resiver hastam va age eghragh nakarde basham har chi bekhay too mahvare mitonam komaket konam vali lotf kon to ham rajebe mp4 be man komak kon . inam id man ; siamakiclass***********

با سلام
دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید
در غیر اینصورت پاسخی دریافت نخواهید کرد
موفق باشید.

alipfcj
15th February 2013, 18:59
سلام و عرض خسته نباشید
من دنبال فلش این mp4 میگردم از سایت S1mp3.org - Firmware replacement for s1 mp3 player - Index (http://www.s1mp3.org) گشتم atj2085 ولی چند تا که امتحان کردم فلش نمیشه
عکسش رو میزارم
http://uploadtak.com/images/r1939_DSC_0021.jpg

اگر کسی هست که میتونه کمک کنه ممنون میشم

peymancell
21st May 2013, 13:09
سلام لطفا فایل فلش یا آپدیت مارشال me-637 را قرار دهید.

ممنون

ASHKAN-NO
21st May 2013, 15:02
سلام لطفا فایل فلش یا آپدیت مارشال me-637 را قرار دهید.
ممنون
درود
عزیز متاسفانه برای دستگاههای مارشال
البته همه دستگاههای ان اپدیت منتشر نمیشه
خودتان را خسته نکنید پیدا نمیشه
مگر اینکه نمایندگی داشته باشه
موفق باشید.