PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در استفاده از برنامه اپرامینی واینترنت

mostafa2010
4th September 2011, 14:15
باسلام وخسته نباشید
دوستان بنده تاهفته قبل ازاینترنت ایرانسل وبا گوشی نوکیا3500 کلاسیک برنامه اپرامینی استفاده می کردم خیلی سرعت خوب وعالی بود( البته این رو هم بگم با همین اینترنت وگوشی با کامپیوتر هم کار میکنم که اونجا هم سرعت پایین اومده )چند روزی هست که برنامه اپرا مینی کار نمیکنه وپیغام میده (( اتصال بااینترنت برقرارنشد بامرورگردسکتاپ به سایت اپرابروید ورژن 4.3 .یاباارائه کننده اینترنت خود تماس بگیرید )) ورژن 4.3 رو امتحان کردم اون هم سروراصلی رو پیدا نمیکنه واصلانصب نمیشه ورژن 6.1 هم همینجور.
خواهش می کنم دوستانی که تو کاراستفاده از اینترنت ایرانسل با گوشی هستند راهنمایی فرمایند . ( همچنین در مورد بالا بردن سرعت همین اینترنت در گوشی )
ممنون میشم .

barrdia12q
4th September 2011, 23:55
باسلام وخسته نباشید
دوستان بنده تاهفته قبل ازاینترنت ایرانسل وبا گوشی نوکیا3500 کلاسیک برنامه اپرامینی استفاده می کردم خیلی سرعت خوب وعالی بود( البته این رو هم بگم با همین اینترنت وگوشی با کامپیوتر هم کار میکنم که اونجا هم سرعت پایین اومده )چند روزی هست که برنامه اپرا مینی کار نمیکنه وپیغام میده (( اتصال بااینترنت برقرارنشد بامرورگردسکتاپ به سایت اپرابروید ورژن 4.3 .یاباارائه کننده اینترنت خود تماس بگیرید )) ورژن 4.3 رو امتحان کردم اون هم سروراصلی رو پیدا نمیکنه واصلانصب نمیشه ورژن 6.1 هم همینجور.
خواهش می کنم دوستانی که تو کاراستفاده از اینترنت ایرانسل با گوشی هستند راهنمایی فرمایند . ( همچنین در مورد بالا بردن سرعت همین اینترنت در گوشی )
ممنون میشم .
دوست عزیز سرور آپرا مینی مشکل پیدا کرده . شما از برنامه uc web browser استفاده کنید. سرعت بسیار بالا در لود کردن و همچنین دانلود فایل های حجیم از مزیت های این مرورگر خوب است. من خودم از این برنامه استفاده میکنم و بسیار راضی هستم.
دوست عزیز این را هم متذکر بشم کند شدن سرعت اینترنت فراگیره و فقط مختص شما نیست.

M_Repair
5th September 2011, 01:53
باسلام وخسته نباشید
ممنون میشم .

باسلام

دوست عزیزبنده خودم ازایرانسل استفاده میکنم امانه ازاین روشی که شمااستفاده میکنید درده سرزیادی داره وبه ریسکش نمی ارزه.بهتون پیشنهادمیکنم به تایپیک زیربروید وحتماازمرورگرگوگل کروم استفاده نماییدسرعت عالیه.

آموزش انتقال اینترنت موبایل به کامپیوتر با کابل usb - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=20637)

mostafa2010
5th September 2011, 12:37
دوست عزیز سرور آپرا مینی مشکل پیدا کرده . شما از برنامه uc web browser استفاده کنید. سرعت بسیار بالا در لود کردن و همچنین دانلود فایل های حجیم از مزیت های این مرورگر خوب است. من خودم از این برنامه استفاده میکنم و بسیار راضی هستم.

سلام تشکر می کنم کارم راه افتاد.
برنامه خوب برای چت با همین گوشی ندارین ؟ من چن تا برنامه رو امتحان کردم ارور ای دی وپسورد میده .
ممنون

barrdia12q
5th September 2011, 13:21
برنامه خوب برای چت با همین گوشی ندارین ؟ من چن تا برنامه رو امتحان کردم ارور ای دی وپسورد میده .
ممنون
دوست عزیز حداقل میگفتید از چه برنامه ای استفاده کرده اید تا من برنامه ای دیگر به شما معرفی کنم. ولی از نظر من بهترین نرم افزار چت در گوشی برنامه nimbuzz است.

شما به وسيله اين مسنجر قادريد تا با آيدي خود در سرويس هاي Skype, MSN, Google Talk, Jabber , AIM, Yahoo به چت و گفتگو بپردازيد.

قابليت هاي نرم افزار :

چت رايگان , چت گروهي در چت روم ها

اشتراک رايگان عکس و رينگتون با دوستان

تماس صوتي رايگان

قابليت بک آپ گيري و بازيابي دفترچه تلفن

قابليت استفاده از گزينه Buzz در مسنجر

هم چنين به دليل جاوا بودن نرم افزار بر روي اکثر گوشي هاي نوکيا و سوني اريکسون و ... به خوبي اجرا خواهد شد.

M_Repair
5th September 2011, 13:29
ممنون

باسلام

دوست عزیزاین مسنجریکی ازبهترین مسنجرهاست.فقط یه اکانت توی سایتش بساز.امافقط روم نداره.من خودم چندسالیه استفاده میکنم هزینشم درروزحدود150تومن یا200تومن میوفته.

mostafa2010
5th September 2011, 13:56

خسته نباشی قاسم خان
دستتوت درد نکنه این برنامه رو نصب کردم خوب بود باز میکنه فقط سایتهای فارسی (مثلا روزنامه ها ) فونتشون به هم ریخته است
میشه درستش کرد ؟

barrdia12q
5th September 2011, 14:24
خسته نباشی قاسم خان
دستتوت درد نکنه این برنامه رو نصب کردم خوب بود باز میکنه فقط سایتهای فارسی (مثلا روزنامه ها ) فونتشون به هم ریخته است
میشه درستش کرد ؟
همه سایت های فارسی رو بهم ریخته نشون میده؟
چون من خودم ازش استفاده میکنم و مشکلی نداره !!! روی گوشی های دیگه امتحانش کن .شاید فونت گوشیتو ساپورت نمیکنه و بهم ریخته نشونش میده. احتمالا ورژنای دیگرش روش کار کنه . حقیقت امر من راهی براش سراغ ندارم.

mostafa2010
6th September 2011, 11:13
باسلام

دوست عزیزاین مسنجریکی ازبهترین مسنجرهاست.فقط یه اکانت توی سایتش بساز.امافقط روم نداره.من خودم چندسالیه استفاده میکنم هزینشم درروزحدود150تومن یا200تومن میوفته.

سلام
مرسی
150 تا 200 هزارتومن ؟!! کجا پول باید بدیم .

ARIYA
7th September 2011, 04:23
سلام
مرسی
150 تا 200 هزارتومن ؟!! کجا پول باید بدیم .

درود
منظور ایشان 150 تا 200 تک تومان بود و هزینه اینترنت استفاده شده است نه چیز دیگری