PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه تنظیم نمودن دسته های بازی

mostafa2010
10th September 2011, 10:14
با سلام خسته نباشید
مشکلی که من دارم دسته های بازی رو که به سیستم وصل میکنم سیستم می شناسه وقسمت کنترل پنل قشنگ همه کلیدها کار میکنه ولی دربازی pes 2009 کارنمیکنه بعضی وقتها کلیدی بالا پایین دسته اصلی کاری میکنه دیگه هیچ عکس العملی نشون نمی ده .
ضمنا " همین دسته ها در بازی taken با یه سیستم دیگه چند وقت پیش کارمی کرد .
ممنون میشم راهنمایی فرمایید .

barrdia12q
10th September 2011, 10:25
با سلام خسته نباشید
مشکلی که من دارم دسته های بازی رو که به سیستم وصل میکنم سیستم می شناسه وقسمت کنترل پنل قشنگ همه کلیدها کار میکنه ولی دربازی pes 2009 کارنمیکنه بعضی وقتها کلیدی بالا پایین دسته اصلی کاری میکنه دیگه هیچ عکس العملی نشون نمی ده .
ضمنا " همین دسته ها در بازی taken با یه سیستم دیگه چند وقت پیش کارمی کرد .
ممنون میشم راهنمایی فرمایید .
سلام دوست عزیز
آیا شما از فایل setting که در پوشه ی اصلی pes 2009 در جایی که بازی نصب است استفاده کرده اید. شما باید حتما از طریق این فایل دسته های خود را به بازی بشناسونید.
در بعضی واقع بعضی از دسته ها در بازی یکدفعه کار نمی کنند. که برای رفع این کار شما باید بازی را minimize کنید و سپس دسته را در آورده و سپس دوباره جا زده و دوباره بازی را full screen کنید.

mostafa2010
10th September 2011, 11:06
سلام دوست عزیز
آیا شما از فایل setting که در پوشه ی اصلی pes 2009 در جایی که بازی نصب است استفاده کرده اید. شما باید حتما از طریق این فایل دسته های خود را به بازی بشناسونید.
در بعضی واقع بعضی از دسته ها در بازی یکدفعه کار نمی کنند. که برای رفع این کار شما باید بازی را minimize کنید و سپس دسته را در آورده و سپس دوباره جا زده و دوباره بازی را full screen کنید.

سلام جناب قاسمی
نه بنده از ازمنوی خود برنامه موقع اجرااستفاده می کنم .
همه بازیها اینجوری هستند که ازجای نصب باید دسته ها رو شناسوند؟
باتشکر

barrdia12q
10th September 2011, 11:17
سلام جناب قاسمی
نه بنده از ازمنوی خود برنامه موقع اجرااستفاده می کنم .
همه بازیها اینجوری هستند که ازجای نصب باید دسته ها رو شناسوند؟
باتشکر

بله بیشتر برنامه ها همینطورند. ولی نه اینکه همه آنها. مثلا بازی های ماشینی اغلب داخل منو بازی تغییر میکنند و ... باید خودت دقت کنی که آیا تنظیماتش چجوری است.
حالا مشکلت با pes 2009 حل شد؟

mostafa2010
10th September 2011, 11:22
بله بیشتر برنامه ها همینطورند. ولی نه اینکه همه آنها. مثلا بازی های ماشینی اغلب داخل منو بازی تغییر میکنند و ... باید خودت دقت کنی که آیا تنظیماتش چجوری است.
حالا مشکلت با pes 2009 حل شد؟

ممنونم خبرشو بهت می دم هنوزتنظیماتشو انجام ندادم .

mostafa2010
14th September 2011, 11:58
بازم سلام
ببخشید من هی سوال می کنم چون که سیستمم رو جدیدا گرفتم
مشکلی که جدیدا برای من پیش اومده اینه که من دوتا سیستم دارم یکی قدیمی ویکی جدی که چند روز پیش گرفتم دسته های بازی روی سیستم قدیم کار میکنه ( می شناسه ) ولی روی جدید و نو نه کار نمی کنه و نمی شناسه درحالی که پورت های یو اس بی مشکلی نداره و سالمه فلشو می زنم سریع میاد بالا .

ممنون

barrdia12q
14th September 2011, 12:23
بازم سلام
ببخشید من هی سوال می کنم چون که سیستمم رو جدیدا گرفتم
مشکلی که جدیدا برای من پیش اومده اینه که من دوتا سیستم دارم یکی قدیمی ویکی جدی که چند روز پیش گرفتم دسته های بازی روی سیستم قدیم کار میکنه ( می شناسه ) ولی روی جدید و نو نه کار نمی کنه و نمی شناسه درحالی که پورت های یو اس بی مشکلی نداره و سالمه فلشو می زنم سریع میاد بالا .

ممنون
اگر از پورت های جلو استفاده میکنی پورت های پشت رو هم امتحان کن. البته شما اول به بازی وارد نشوید و دسته را به سیستم وصل و سپس همون فایل seting.exe که قبلا عرض کرده بودم رو باز کنید و دسته 1 و 2 در سربرگ player1 و player2 بشناسونید. و سپس ok کنید و بازی را باز کنید.

mostafa2010
14th September 2011, 13:48
اگر از پورت های جلو استفاده میکنی پورت های پشت رو هم امتحان کن. البته شما اول به بازی وارد نشوید و دسته را به سیستم وصل و سپس همون فایل seting.exe که قبلا عرض کرده بودم رو باز کنید و دسته 1 و 2 در سربرگ player1 و player2 بشناسونید. و سپس ok کنید و بازی را باز کنید.

سیستم دسته ها رو نمیشناسه نه ازجلو و نه عقب ...

M.Salehi
14th September 2011, 20:37
سیستم دسته ها رو نمیشناسه نه ازجلو و نه عقب ...

با سلام جناب مصطفی
اولا که نگفتید بلاخره مشکل بازی pes2009 شما حل شد بالا اومد یا نه
دوم این که از سالم بودن دسته ها مطمن هستید؟
اگر در تنظیمات ستاپ مین برد گزینه های مربوط به یو اس بی فعال باشند نباید مشکلی داشته باشید یکبار دیگر تست کنید
اگر درست یادم باشد گفته بودید مین برد جدید شما اسوس هست اگر اینگونه باشد در تنظیمات بایوس ان دو سه گزینه مربوط به یو اس بی میباشد به انها دقت کنید
خواندن فلش از درگاه یو اس بی دلیل بر ساپورت دسته ها نیست حتما تنظیمات را بررسی کنید

mostafa2010
14th September 2011, 22:27
با سلام جناب مصطفی
اگر در تنظیمات ستاپ مین برد گزینه های مربوط به یو اس بی فعال باشند نباید مشکلی داشته باشید یکبار دیگر تست کنید
اگر درست یادم باشد گفته بودید مین برد جدید شما اسوس هست اگر اینگونه باشد در تنظیمات بایوس ان دو سه گزینه مربوط به یو اس بی میباشد به انها دقت کنید
خواندن فلش از درگاه یو اس بی دلیل بر ساپورت دسته ها نیست حتما تنظیمات را بررسی کنید

سلام
آره دستت درد نکنه همون فایل dll.30 رو کپی کردم بازی اجرا شد دمت گرم ، وقت نکردم بیام نت الان اومدم دسته ها هم سالم هستند مشکل ندارند روی اون یکی سیستمم دیگه کارمی کنن .
تنظیمات سیستم جدید رو هم باید چک کنم .
بازم ممنونم

mostafa2010
15th September 2011, 08:25
با سلام جناب مصطفی
سلام
تنظیمات مادربردرو برروی سیستم جدید بررسی گردم 3 تا گزینه داشت 2 تاش anable بودو یکی disable که این یکی رو anable کردم سیستم بالا که اومد دسته ها رو که زدم به نظر شناخت دسته ها رو ومث قبل ارور نداد ولی تو تنظیمات دسته ها که رفتیم هیچ عکس العملی نشون نمی داد .
باتشکر