PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كد سوييچ سمند

reza batri
14th September 2011, 18:11
باسلام خدمت دوستان گرامي
ميخواستم بدونم كسي
از روش پيدا كردن كد سوييچ سمند با اي سي يو crouz-sim2k
اطلايي داره يا روش بي كد كردن اي سي يو براي روشن نمودن
با تشكر از شما دوستان

reza batri
16th September 2011, 17:19
با سلام
كسي اطلايي از اين مسئله نداره
لطفا راهنمايي كنيد

حميد ذوالعلا
16th September 2011, 17:28
باسلام خدمت دوستان گرامي
ميخواستم بدونم كسي
از روش پيدا كردن كد سوييچ سمند با اي سي يو crouz-sim2k
اطلايي داره يا روش بي كد كردن اي سي يو براي روشن نمودن
با تشكر از شما دوستان
دوست عزيز فعلا روشي براي پيدا كردن كد سوييچ زيمنس نميباشد.
براي بي كد كردن اي سي يو مدل و مشخصات خودرو را ذكر كنيد.

reza batri
16th September 2011, 17:58
با تشكر
ماشين سمندlx مدل86 ميباشد با ecu crouz sim2k-ci5

حميد ذوالعلا
16th September 2011, 23:17
با تشكر
ماشين سمندlx مدل86 ميباشد با ecu crouz sim2k-ci5
سلام
يك فايل سمند معمولي در اي سي فلش AM29F400BB ريخته و پايه هاي 6 و 69 ECU را بهم متصل كرده و پايه 31 و 32 جابجا شود.

keyantic
26th September 2011, 22:14
هرکس از دوستان کیان ست اگه خواست فایل فلش ecu برام ارسال کنه تا کد سویچ بدم

احمد برقکار
26th September 2011, 23:01
هرکس از دوستان کیان ست اگه خواست فایل فلش ecu برام ارسال کنه تا کد سویچ بدمsسلام دوست عزيز ميتوني توضيحي در اين باره بدي تا همه دوستان استفاده كنند

m.aminifar
27th September 2011, 00:23
هرکس از دوستان کیان ست اگه خواست فایل فلش ecu برام ارسال کنه تا کد سویچ بدم

سلام:لطف کنید کد سوییچ فایل ایسیو زیمنس بایفول 405 اعلام کنید

keyantic
27th September 2011, 15:38
خدمت شما
73AE

علي اصلاني
27th September 2011, 16:05
خدمت شما
73AE

در صورت امکان در این مورد یه مقدار توضیح بدید که این کار با چه برنامه ای انجام گرفته.

m.aminifar
27th September 2011, 23:55
خدمت شما
73AE

سلام:دوست گرامی کد باید 8 حرفی باشه

حميد ذوالعلا
28th September 2011, 01:21
خدمت شما
73AE
دوست گرامي كد كليد سمند و پارس بايفول تشكيل شده از 8 حرف و عدد.
كه اولين عدد ان 1 ميباشد.
اگر از نرم افزار خود مطمئن هستيد يكبار ديگر تست كنيد .

keyantic
28th September 2011, 15:18
حق با شما هست کد به این صورت داده میشه
111****1
یا1111****1

محمد دهقان
28th September 2011, 22:10
111****1
یا1111****1

سلام
ممكنه يك كمي واضح تر توضيح بديد؟

m.aminifar
28th September 2011, 23:50
111****1
یا1111****1

سلام:کد فایل ایسی فلش مربوطه
1
73AEHFLاین اعداد وحروف هست عداد و حروفی که با رنگ ابی مشخص شده شما اعلام کردین که درست هست ولی عداد وحروفی که بارنگ قرمز مشخص شده نگفتین حال از گفته های شما میشه برداشت کرد که این اعداد مهم نیستن ومیشه بجای انها ازعدد یک استفاده کرد لطف کنین بفرمایین درست متوجه شدم یا نه

حميد ذوالعلا
29th September 2011, 01:15
سلام
در خودرو پرايد كه 14 رقم كد دارد.
4 رقم اول را وارد كنيد تعريف ميشود.
ولي خودرو سمند و پارس در دستگاه ايكو حتما بايد 8 رقم كد را وارد كنيد.
امكان دارد با دستگاه ديگر بشود 4 رقم اول كد را وارد كرد.
حالا اين دوستمان keyantic (http://kiansat.kim/member.php?u=16185) كد يابي خوبي انجام دادند.ولي چون كدي كه دادند 4 رقم اول نبوده.(رقم دوم به بعد بوده)
بنظر من نميشود فقط اين كد 73AE را بعنوان كد كليد قبول كرد.

keyantic
29th September 2011, 18:17
سلام دوست خوبم شما امتحان کنید میشه
با همون روشی که گفتم در مورد پرایدچهار رقم هم جواب میده

جناب آقای امینی فر شما بجای اعدادی قرمز که گفتین 1 وارد کنید
امتحان کنید برای من جواب داده

m.aminifar
30th September 2011, 00:46

سلام:خودرو مورد نظر درست شده و رفته فقط موردی که روی این خودرو داشتم تعریف سوییچش خیلی زمان بر بود 1ساعت زمان برد تا سوییچ خام به سیستم معرفی بشه ومورد دیگه ای که داشت این خودرو دزدیه بودن و با برق دادن به سیم های انتن یونیت ایموبلایزر یونیت مربوطه سوزونده بودن من با تعویض یونیت سوخته با نو شروع به تعریف سوییچ کردم (منظور با سوییچ های فابریک که توسط کارخانه معرفی شده )نکته قابل توجه این بود که دستگاه نشون میداد سوییچ معرفی شده ولی بعد از انجام این مراحل خودرو به هیچ عنوان روشن نمی شد

احمد برقکار
30th September 2011, 01:05

امتحان کنید برای من جواب دادههمكار محترم بنده وبقيه دوستان از شما توضيحي درمورد اين نرم افزار وبرگرامري كه شما ميتونيد با اون كد سويچ زيمنس رو به دست بياريد رو خواستيم كه شما جوابي به اين موضوع نداديد جهت ياداوري شما اينو ميگم حدود 5ماه بيش يكي از مهندسين در اهواز اموزش نحوه به دست اوردن كد سويچ در زيمنس رو به من با هذينه كم بيشنهاد داد كه وقت ازاد جهت اين دوره رانداشتم اين موضوع بيشتر در كشور بخش شده وانحصاري در دست شما نيست مگه توضيح شما از فايلهاي تست شده j34 206 كه اقاي اميني فرعزيز در اين سايت بدون چشم داشت گذاشتن گرونتره

حميد ذوالعلا
30th September 2011, 01:11

سلام
دوست عزيز ممنون از شما بابت توضيحات.
هدف ما و دوستان طريقه كديابي است.
اگر شما در مورد كد يابي ميتوانيد به دوستان كمكي كنيد ممنون ميشويم.

keyantic
1st October 2011, 09:51
این برنامه آموزش خواصی نداره قیمتش حدود
2000000 تومان است
اول از همه من مگه گفتم هزینه ای میگیرم تا این کار رو کنم با این که تو همین تهران بابت این کار که
خودم دیدم 30000 هزار تومان میگیرند
احمد آقای عزیز اطلاعات دادن که زوری نیست یکی دوست داره میده یکی هم نمیده یعنی من اشتباه کرده خواستم یه کمکی به دوستان کنم
من پیشه خودم گفتم من که این برنامه را دارم پس بزار به کسایی که احتیاج دارن کمک کنم
تو پست های دیگه که قبلا راجب این برنامه دوستان نظر دادن
اسم این برنامه هست
icc immo
اگه کسی خواست من درخدمت هستم

mtco
1st January 2012, 01:15
با سلام خدمت دوستان اگه مسئله کپی برداری اطلاعات نبود میشد همه چیز رو بیان کرد اما همیشه عده ای جسارتا مفت..... نشستند تا از هزینه و تلاشهای دیگران براحتی برای اهداف خود استفاده کنند پس حق بدهید کسی نخواد همه چیز رو بریزه وسط .

yazd.diag
25th January 2012, 01:21
با سلام خدمت دوستان اگه مسئله کپی برداری اطلاعات نبود میشد همه چیز رو بیان کرد اما همیشه عده ای جسارتا مفت..... نشستند تا از هزینه و تلاشهای دیگران براحتی برای اهداف خود استفاده کنند پس حق بدهید کسی نخواد همه چیز رو بریزه وسط .

سلام
دوست عزیز

فرمایشات شما کاملا درست است
ولی متاسفانه برخی ها خیال می کنند خیلی اطلاعات دارند .

زکات علم نشر آن است .

پیروز باشید

:1205219183::

پیامبر اسلام (ص) پیروانش را به فراگیری علم و دانش تشویق می کرد. کودکان اصحابش را وادار کرد که سواد بیاموزند، برخی از یارانش را فرمان داد زبان سریانی بیاموزند. این تأکید و تشویق ها در باره علم سبب شد که مسلمانان با همت و سرعت بی نظیری به جست و جوی علم در همۀ جهان پرداختند، آثار علمی را هر کجا یافتند به دست آوردند و ترجمه کردند و خود به تحقیق پرداخته و از این راه علاوه بر این که حلقۀ ارتباطی شدند میان تمدن های قدیم یونانی و رومی و ایرانی و مصری و هندی و غیره، و تمدن جدید اروپایی، خود یکی از شکوهمندترین تمدن ها و فرهنگ های تاریخ بشریت را آفریدند که به نام تمدن و فرهنگ اسلامی شناخته شده و می شود.

farhad1904
10th April 2012, 00:18
با سلام

احتراما

دوست عزیز خواهشمند است در مورد چگونه پیدا کردن کد سوییچ زیمنس توضیح بدهید ؟
با سپاس - فرهاد - 22/01/91

farhad1904
21st April 2012, 01:04
خدمت شما
73AE

با درود و ادب

دوست عزیز کد کلیدی که شما استخراج کردین 4 کاراکتریه . ولی آقای امینی فر فایل فلش زیمنس رو گذاشته بودن . و با توجه به اینکه کد کلید زیمنس 8 کاراکتریه . پس چرا مال شما 4 کاراکتری شده ؟؟؟ علت چیه ؟

با سپاس - فرهاد - 02/02/91

yasharararart
21st April 2012, 02:02
همکاران گرامی درود
:1205219183:همان طور که مطلعید کد سوییچ خودروهای ایرن خودرو درسته که 8 کارکتر است ولی از کارکتر دوم تا پنجم کد اصلی است ودر خودروهای سایپا هم از کارکتر اول تا کارکتر چهارم حساب میشه ومابقی نقش بخصوصی در تعریف سوییچ ندارند:1205219183:

yasharararart
21st April 2012, 02:13
با درود و ادب

دوست عزیز کد کلیدی که شما استخراج کردین 4 کاراکتریه . ولی آقای امینی فر فایل فلش زیمنس رو گذاشته بودن . و با توجه به اینکه کد کلید زیمنس 8 کاراکتریه . پس چرا مال شما 4 کاراکتری شده ؟؟؟ علت چیه ؟

با سپاس - فرهاد - 02/02/91
خدمت شما

hojat_ramezani
12th May 2013, 14:26
با سلام خدمت دوست و همکار گرامی keyantic اگر ممکنه در مورد پیدا کردن کد از طریق ای سی یو بیشتر توضیح بدین تا ما هم از اطلاعات شما بهره بگیریم با تشکر از شما

hz_hamed
12th May 2013, 17:35
سلام:خودرو مورد نظر درست شده و رفته فقط موردی که روی این خودرو داشتم تعریف سوییچش خیلی زمان بر بود 1ساعت زمان برد تا سوییچ خام به سیستم معرفی بشه ومورد دیگه ای که داشت این خودرو دزدیه بودن و با برق دادن به سیم های انتن یونیت ایموبلایزر یونیت مربوطه سوزونده بودن من با تعویض یونیت سوخته با نو شروع به تعریف سوییچ کردم (منظور با سوییچ های فابریک که توسط کارخانه معرفی شده )نکته قابل توجه این بود که دستگاه نشون میداد سوییچ معرفی شده ولی بعد از انجام این مراحل خودرو به هیچ عنوان روشن نمی شد

دوست عزیز آیا با برق دادن به سیم های آنتن، خودرو روشن میشه چون منهم یه خودروی سرقتی آورده بودن که هر کاری کردم تعریف سوئیچ نمیشد
در ضمن دوستانی که میخواهند کد سوئیچ را در بیاورند با نصب برنامه جدید tnm یا nprog میتوانید کد سوئیچ را براحتی پیدا کنید البته nprog به صورت کامل یعنی 8 رقمی و 14 رقمی کد را میدهد ولی tnm فقط 4 رقمیست
این تصویر رو هم بد نیست ببینید

حميد ذوالعلا
13th May 2013, 02:14
سلام
بله دستگاه Nprog كد 8 رقمي ايرانخودرو و 14 رقم سايپا را كامل ميدهد.