PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در اتصال پوینت به استیشن یا پوینت تو پوینت

aliebadi65
15th September 2011, 23:12
سلام خسته نباشید دوستان میشه بگید برای پوینت تو پوینت باید چیکار کرد
من در قسمت اسکن کلی رادیو و ویرلس پیدا کردمه بعد اکثرا 24 ساعت روشن هستند
و یوزر و پسورد همه هم ubnt هست بخواهم ازشون اینترنت بگیرم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
الان ساعت 12 شب هستش به چهار تا انو استیشن دسترسی دارم چه کارهایی یتونم انجام بدم در این نانو استیشن ها
اینهایی که گفتم برای ورژن 5 بود
در tp link 2.4GHz-- model no: Tl-Wa5210G مدل هم وقتی سرچ میکنی چند تا میاد 2 تاش wep داره و سه تا هم نداره یکی از اونهایی که wep داره پسوردش رو دارم ولی نیم دونم چطوری بهش وصل بشم طرف پوینت کرده برای استفاده در خونه که من هم لینک پوینش رو مینم ایا میشه بهش وصل شد لطفا راهنمایی کامل کنید
با تشکر

fatemeh1372
7th January 2012, 02:40
سلام خسته نباشید دوستان میشه بگید برای پوینت تو پوینت باید چیکار کرد
من در قسمت اسکن کلی رادیو و ویرلس پیدا کردمه بعد اکثرا 24 ساعت روشن هستند
و یوزر و پسورد همه هم ubnt هست بخواهم ازشون اینترنت بگیرم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
الان ساعت 12 شب هستش به چهار تا انو استیشن دسترسی دارم چه کارهایی یتونم انجام بدم در این نانو استیشن ها
اینهایی که گفتم برای ورژن 5 بود
در tp link 2.4GHz-- model no: Tl-Wa5210G مدل هم وقتی سرچ میکنی چند تا میاد 2 تاش wep داره و سه تا هم نداره یکی از اونهایی که wep داره پسوردش رو دارم ولی نیم دونم چطوری بهش وصل بشم طرف پوینت کرده برای استفاده در خونه که من هم لینک پوینش رو مینم ایا میشه بهش وصل شد لطفا راهنمایی کامل کنید
با تشکر
salam na chon shoma ip va pass ro nadarid .albate mitonid ba narmafzare (ipscaner) ip ro pida konid vali pass ro na
.moafagh bashid