PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعال شدن انتی ویروس نود32 ورژن 5

mostafa2010
17th September 2011, 14:19
سلام خسته نباشید
روی سیستمم آنتی ویروس نود 32 ورژن 5 نصب کردم از طرفی سیستم من مرتب به اینترنت کانکت می باشد مشکلی که دارم حتما باید برای کانکت شدن فایروالم رو آف کنم.
آن باشه کلا شبکه من قطعه آف هم که می کنم هی آنتی ویروس آلارم میده

برای سیستمی که یکسر به اینترنت متصله آیا برنامه خاصی وجود داره باری جلوگیری از ویروسها وتروجانها ؟؟/
لطفا راهنمایی فرمایید .

barrdia12q
17th September 2011, 17:46
سلام خسته نباشید
روی سیستمم آنتی ویروس نود 32 ورژن 5 نصب کردم از طرفی سیستم من مرتب به اینترنت کانکت می باشد مشکلی که دارم حتما باید برای کانکت شدن فایروالم رو آف کنم.
آن باشه کلا شبکه من قطعه آف هم که می کنم هی آنتی ویروس آلارم میده

برای سیستمی که یکسر به اینترنت متصله آیا برنامه خاصی وجود داره باری جلوگیری از ویروسها وتروجانها ؟؟/
لطفا راهنمایی فرمایید .
اول اینکه نسخه smart security خود دارای فایروال است. من خودم همیشه فایروال ویندوزم خاموشه تا حالا هم مشکلی برام پیش نیومده. طبق عکس مشخصه که سیستم شما ویروسی است. سیستم خود را با smart scan چک کنید.
شما میتوانید به غیر از آنتی ویروس خود از نرم افزار Anti-Trojan Elite نیز استفاده کنی.

mostafa2010
18th September 2011, 10:01
اول اینکه نسخه smart security خود دارای فایروال است. من خودم همیشه فایروال ویندوزم خاموشه تا حالا هم مشکلی برام پیش نیومده. طبق عکس مشخصه که سیستم شما ویروسی است. سیستم خود را با smart scan چک کنید.
شما میتوانید به غیر از آنتی ویروس خود از نرم افزار Anti-Trojan Elite نیز استفاده کنی.

فایروال سیستمم خاموشه منظورم فایروال نود هست .

علي اصلاني
24th September 2011, 13:39
فایروال سیستمم خاموشه منظورم فایروال نود هست .

با سلام

بعد از کلیک کردن روی ایکن نود در کنار ساعت ویندوز و انتخاب گزینه Open Window در پنجره جدید کلید F5 رو روی کی برد فشار داده و سه گزینه مشخص شده در تصویر رو انتخاب و سیستم رو ریست کنید.

43106

علي اصلاني
24th September 2011, 13:45
یه زحمتی هم بکش روی کانکشن اینترنت کلیک راست کن و تغییرات رو مثل عکس های پیوست انجام بده.

43107

43108