PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرابی نوکیا C6

mohammadbist
17th September 2011, 15:46
سلام به همه ی دوستان گرامی و جیگر
دوستم یه نوکیا C6 گرفته البته به گفته ی من گرفت ، از قضای روزگار نمیدانم خرابه معلوم نیست چه مرگشه باطریش زود خالی میشه ، وقتی فیلم میگیری بعد که پخش میکنی هنگ میکنه بین فیلم قطع و وصل میشه ، بعد هم مدام علامت پاکت نامه در حال چشمک زدنه انگار که اس ام اس اومده علت چیه دوستان لطفا کمک کنید

:10:اعصابم:10:داغونه:10:

با تشکر

hosaini 2000
17th September 2011, 15:54
سلام به همه ی دوستان گرامی و جیگر
دوستم یه نوکیا C6 گرفته البته به گفته ی من گرفت ، از قضای روزگار نمیدانم خرابه معلوم نیست چه مرگشه باطریش زود خالی میشه ، وقتی فیلم میگیری بعد که پخش میکنی هنگ میکنه بین فیلم قطع و وصل میشه ، بعد هم مدام علامت پاکت نامه در حال چشمک زدنه انگار که اس ام اس اومده علت چیه دوستان لطفا کمک کنید

:10:اعصابم:10:داغونه:10:

با تشکر

دوست عزیز به منظور رفع مشکلات نرم افزاری گوشی را فلش کنید
مطمئناً مشکل گوشی شما حل خواهد شد
و بعد از رفع این مشکل چنانچه شارژ باتری شما دوباره زود تخلیه میشود
حتماً از یک باتری اصلی (نو) استفاده کنید.
ضمناً مموری کارت را به منظور ویروسی نبودن بررسی کنید
و نتیجه را اعلام نمایید.

mohammadbist
17th September 2011, 16:03
با سلام
بابا این سایت دیگه چه سایتیه دمتون گرمه گرم توقع نداشتم اینقدر سریع پاسخ بدید خدا خیرتون بده
بعد از فلش امکان داره که وقتی فیلم پخش میکنه دیگه هنگ نکنه و علامت اس ام اس دیگه نیاد

hosaini 2000
17th September 2011, 16:07
با سلام
بابا این سایت دیگه چه سایتیه دمتون گرمه گرم توقع نداشتم اینقدر سریع پاسخ بدید خدا خیرتون بده
بعد از فلش امکان داره که وقتی فیلم پخش میکنه دیگه هنگ نکنه و علامت اس ام اس دیگه نیاد

بله..ولی به شرطی که بدین دست تعمیرکار مجرب و بدونه که باید چکار کنه

ضمناً تاپیک شما در جای نامربوط ایجاد شده
سوالات تعمیراتیه خود را در بخش تعمیرات بپرسید
(منتقل شد به بخش تعمیرات نوکیا)

mohammadbist
17th September 2011, 18:08
سلام دوست عزیز
الان گوشی رو به کامپیوتر با کابل وصل کردم و با **** Smart Security اسکن کردم ویروسی که نبود

hosaini 2000
18th September 2011, 12:23
سلام دوست عزیز
الان گوشی رو به کامپیوتر با کابل وصل کردم و با **** Smart Security اسکن کردم ویروسی که نبود

دوست عزیز چند مرحله رو به شما توصیه میکنم
1-مموری کارت را به جهت تست ویروس با آنتی ویروس آپدیت شده و مطمئن بررسی کنید
2-حتی الامکان سعی کنید در دفعات گوشی را با کابل به کامپیوتر ارتباط ندهید
3-ابتدا از اطلاعات گوشی بکاپ گرفته و با استفاده از کد #7370#* گوشی را فرمت کامل کنید
4-در صورتی که مشکل حل نشد گوشی را فلش کنید
5-چنانچه بعد از تمامی مراحل باز هم با مشکلات هنگ روبرو شدین دلیل اصلی میتواند از ضعف آیسی فلش گوشی شما باشد.

asre89
18th September 2011, 13:12
گوشی را فلش کردن را بیشتر توضیح میدهید؟ نرم افزاریه یا سخت افزاری؟

hosaini 2000
18th September 2011, 16:16

دوست عزیز فلش کردن عمل تعویض نرم افزار گوشیه و مربوط به موارد نرم افزار موبایله
یه چیزی شبیه تعویض ویندوز کامپیوتر
البته این کار باید توسط تعمیرکار مجرب و با باکسهای نرم افزاری صورت گیرد.

REZA JAVID
18th September 2011, 17:07

سلام دوست عزیز

سلام
دوست عزیز بهتره که شما گوشیتون رو به یه تعمیر کار موبایل بدین براتون انجام بده که تخصص داره.
و برای چشمک زدن اس ام اس هم برید تو message و sim message رو بزنید و تمام اس ام اس ها رو پاک کنید با این کار چشمک زدن پاکت نامه هم پاک میشود

mohammadbist
24th September 2011, 14:57
دوست عزیز چند مرحله رو به شما توصیه میکنم
1-مموری کارت را به جهت تست ویروس با آنتی ویروس آپدیت شده و مطمئن بررسی کنید
2-حتی الامکان سعی کنید در دفعات گوشی را با کابل به کامپیوتر ارتباط ندهید
3-ابتدا از اطلاعات گوشی بکاپ گرفته و با استفاده از کد #7370#* گوشی را فرمت کامل کنید
4-در صورتی که مشکل حل نشد گوشی را فلش کنید
5-چنانچه بعد از تمامی مراحل باز هم با مشکلات هنگ روبرو شدین دلیل اصلی میتواند از ضعف آیسی فلش گوشی شما باشد.

سلام با کد بالا فرمت کردم فعلا که درست شده و کار میکنه حتی مشکل پخش فیلم اش هم درست شده ، راستی من گوشی را آپدیت کرده بودم میتونه از اپدیت هم این مشکلات پیش بیاد و دردسر ساز بشه:lay:

hosaini 2000
24th September 2011, 20:44
سلام با کد بالا فرمت کردم فعلا که درست شده و کار میکنه حتی مشکل پخش فیلم اش هم درست شده ، راستی من گوشی را آپدیت کرده بودم میتونه از اپدیت هم این مشکلات پیش بیاد و دردسر ساز بشه:lay:

توصیه میکنم زیاد به اینجور آپدیتها اطمینان نکنی..
ممکنه در حین آپدیت یک فایل دانلود نشه و ممکنه دچار اختلال بشه..
ولی مشکل فعلی شما ربطی به این موضوع نداشت..

mohammadbist
26th September 2011, 17:41
سلام دیروز دوباره هنگ کرد معلوم نیست چه مرگشه تعمیرکار رمش رو عوض کرد ، گفت درست میشه فعلا منتظرم خدا کنه درست بشه ، باز هم چیزی شد تو همین تاپیک اعلام میکنم
یا حق

mohammadbist
27th December 2011, 13:04
سلام دوستان
یه مشکل دیگه برای نوکیا C6 پیش اومد چون من قبلا در این تاپیک مشکل رو بیان میکردم قصد دارم دوباره اینجا پست بزنم.
مشکل از این قراره که گوشی خود بخود آهنگ ها رو از رم و حافظه ی خود گوشی پاک میکنه به این صورت که بعد از کپی آهنگ ها در گوشی برای اجرا که روش (کلیک) میکنی آهنگ رو نمیشناسه و میگه Profile Disconnected و بعدش آهنگ رو پاک میکنه، الآن هم کلا آهنگ ها از گوشی خودبخود حذف شده است. چجوری میشه گوشی رو به حالت اول برگردوند. ضمنا گوشی با نود32 آپدیت شده اسکن شد ویروسی مشاهده نگردید. و همچنین نرم افزار هایی که رو گوشی نصب میکنی رو بعد از مدتی هم پاک میکنه.

M_Repair
27th December 2011, 13:39
سلام دوستان
یه مشکل دیگه برای نوکیا C6 پیش اومد چون من قبلا در این تاپیک مشکل رو بیان میکردم قصد دارم دوباره اینجا پست بزنم.
مشکل از این قراره که گوشی خود بخود آهنگ ها رو از رم و حافظه ی خود گوشی پاک میکنه به این صورت که بعد از کپی آهنگ ها در گوشی برای اجرا که روش (کلیک) میکنی آهنگ رو نمیشناسه و میگه Profile Disconnected و بعدش آهنگ رو پاک میکنه، الآن هم کلا آهنگ ها از گوشی خودبخود حذف شده است. چجوری میشه گوشی رو به حالت اول برگردوند. ضمنا گوشی با نود32 آپدیت شده اسکن شد ویروسی مشاهده نگردید. و همچنین نرم افزار هایی که رو گوشی نصب میکنی رو بعد از مدتی هم پاک میکنه.

باسلام

آقا محمد گوشیت احتمالا ویروسی شده.ازشماره مخاطبات بک آپ بگیر ویاتو سیم کارت کپی کن.باکد زیر ریسیتش کن.

*#7370#

ازت درخواست کد داره کد حفاظتی خود گوشیتو بده وبعد گوشیت بایکم تاخیر میاد بالا.حافظه خود گوشیتم پاک کن بهتره به کامپیوتر وصل کنی و ازمنوی آپشن هردوتیک شوهیدن رو بزنی و فولدرهای هیدن شده رو پاک کنی.خواستی گوشیتو هک کنی خبرم کن بهت بگم.

mohammadbist
27th December 2011, 14:12
با سلام
آقا مهدی گوشی رو با کدی که گفتی فرمت کردم. ولی فایل های هیدن پاک نمیشه داداش، پیغام میده و گوشی رو که به کامپیوتر بزنی نام درایو رم گوشی و محتویات داخل آن رو به صورت در هم و برهم نشون میده. پیغام خطا و همچنین عکس هایی از محتویات رم آورده شده است.
با تشکر

M_Repair
27th December 2011, 14:16
با سلام
آقا مهدی گوشی رو با کدی که گفتی فرمت کردم. ولی فایل های هیدن پاک نمیشه داداش، پیغام میده و گوشی رو که به کامپیوتر بزنی نام درایو رم گوشی و محتویات داخل آن رو به صورت در هم و برهم نشون میده. پیغام خطا و همچنین عکس هایی از محتویات رم آورده شده است.
با تشکر

باسلام

آقا محمد این علامتا نماینگر معیوب بودن مموری هستش.هنگ و....ببین میتونی با نرم افزار

HP USB Disk Storage Format Tool

فرمتش کنی؟یاباخود گوشی؟

hosaini 2000
27th December 2011, 16:53
دوست عزیز
گوشی شما باید فلش نرم افزاری بشه....

زیاد به حرفهای بازرس گوش ندین..خالی زیاد میبنده..:friends:
آخه یکی نیست به این بگه تو رو چه به موبایل..:dash1:
برو بازرسیتو بکن..:(81):

mohammadbist
27th December 2011, 18:35
دوست عزیز
گوشی شما باید فلش نرم افزاری بشه....

زیاد به حرفهای بازرس گوش ندین..خالی زیاد میبنده..:friends:
آخه یکی نیست به این بگه تو رو چه به موبایل..:dash1:
برو بازرسیتو بکن..:(81):

سلام آقای امیررضا و همه دوستان

میشه بیشتر در مورد فلش نرم افزاری تو ضیح بدهید یا اگر تاپیکی سراغ دارید بی زحمت لینک آن را بگذارید.

با تشکر

hosaini 2000
28th December 2011, 16:32
سلام آقای امیررضا و همه دوستان

میشه بیشتر در مورد فلش نرم افزاری تو ضیح بدهید یا اگر تاپیکی سراغ دارید بی زحمت لینک آن را بگذارید.

با تشکر

دوست عزیز
فلش کردن یعنی یه چیزی شبیه تعویض ویندوز در کامپیوتر
البته این کار با دستگاهی به نام باکس صورت میگیره
که باید حتماً توسط تعمیرکار مجرب انجام بشه.
شما باید به تعمیرکار مراجعه کنید

kr@l k@mel
28th December 2011, 16:58
با سلام
با تشکر

با سلام .

دوست عزیز رمتون رو با نرم افزاری که اقا مهدی زحمتشو کشیدند براتون گذاشتند فرمت کرده در صورت تکرار همین ایراد رمتون باید عوض بشه . اما در مورد فلش کردن گوشی خود به تایپک زیر مراجعه فرمایید . و اگه مشکلی بود بازم در خدمتیم

آموزش فلش گوشیهای نوکیا بدون باکس با فونیکس - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=37355&highlight)

mohammadbist
10th January 2012, 12:50
سلام دوستان

وقتی گوشی را در مغازه (بقالی دوستم) استفاده میکنم خود به خود میره تو حالت Offline، اگر هم به حالت عمومی بخواهی ببری پیغام میده میگه "لطفا سیم کارت را وارد کنید" . باید گوشی رو بیرون از مغازه خاموش،روشن کرد تا به حالت اولیه برگرده. علت چیست؟

hosaini 2000
11th January 2012, 11:14
سلام دوستان

وقتی گوشی را در مغازه (بقالی دوستم) استفاده میکنم خود به خود میره تو حالت Offline، اگر هم به حالت عمومی بخواهی ببری پیغام میده میگه "لطفا سیم کارت را وارد کنید" . باید گوشی رو بیرون از مغازه خاموش،روشن کرد تا به حالت اولیه برگرده. علت چیست؟

دلایل آفلاین:
مشکلات آیسی سیمکارت
مشکلات سوکت سیمکارت
مشکلات آنتن دهی
و در بعضی مواقع مشکلات آیسی تغذیه و یا سی پی یو

در گوشی شما دلیل اصلی میتونه از مشکلات آنتن دهی باشه که منجر به ارور درج سیمکارت میشه

amir_karami
19th January 2012, 12:17
دوست عزیز مشکل اصلی گوشی شما در ریجستر گوشی میباشد که گوشی باید ریجستر بشه

mohammadbist
19th January 2012, 15:25

باسلام
دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید که رجیستر در اینجا به چه معناست و چطوری انجام میشه؟
باتشکر

hadizamani
21st January 2012, 12:00

سلام

دوست عزیز لطفا کاربر را گمراه نکنید

رجستر مربوط به شنایایی سریال گوشی در مخابرات است و معمولا برای گوشیایی است که از خارج کشور وارد ایران میشوند و انتن نمیدند و برای اینکار سریال گوشی یا همان (IMEI) میباشد
به مخابرات میدهند که وارد سیستم مخابرات ایران شود تا با شبکه ایران شناسایی شود

که این گوشی مشکل نخواندن سیم کارت دارد نه مشکل رجستر پس باید طبق گفته های مدیر عزیز m-amirreza انجام شود

form
2nd February 2013, 09:25
نوکیا ز6-01تاچ کوشیم هنگ می کنه خامو روشن میکونم تا 10سانه دورسته وباز هم هنگ میکنه