PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع شدن برق پمپ بنزین سمند مولتی پلکس

jabar
18th September 2011, 21:40
با سلام برق پمپ بنزین سمند مولتی پلکس قطع ووصل میشود رله دوبل نیز عوض کردیم بازم همون حالت رو داره ایا به شبکه مولتی پلکس ربطی داره یا خیر لطفا راهنمایی کنید مرسی

ramina
18th September 2011, 22:50
با سلام برق پمپ بنزین سمند مولتی پلکس قطع ووصل میشود رله دوبل نیز عوض کردیم بازم همون حالت رو داره ایا به شبکه مولتی پلکس ربطی داره یا خیر لطفا راهنمایی کنید مرسی
دوست گرامي من نقشه هاي اين مدل سمند را بررسي کردم ظاهرا پمپ بنزين هيچ ارتباطي با اين شبکه ندارد-درجه بنزين با شبکه در ارتباط هست ولي پمپ نه به نظر من شما جهت رفع اين عيب از نقشه سمند معمولي زيمنس استفاده کنيد در عين حال نقشه پيوست خدمت شما اميدوارم که مفيد واقع شود.

m.aminifar
18th September 2011, 23:39

سلام:شما منفی پایه 7 رله دوبل چک کنید یا منفی پایه 7 رله دوبل دستی بدین ببینین باز هم پمپ بنزین قطع و وصل می شود یا نه نتیجه اعلام کنید

حميد ذوالعلا
19th September 2011, 00:33
سلام
اگر فقط برق پمپ بنزين قطع و وصل ميشه.ربطي به ECU و شبكه ندارد.
سيم پايه 1 رله دوبل تا پمپ در مسير قطع و وصل ميشه.

jabar
22nd September 2011, 15:35
باتشکر از دوستان ماشین رو همون روز برد نمایندگی شماره موبایلش رو گرفتم نتیجه رو اعلام میکنم