PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخطار.............خرید ترانس از اقای بحرینی

torkan
20th September 2011, 19:03
با سلام :lay:
ما از اقاي بحريني که در تبليغات سايت نيز مي باشد به قول خودشان توليد کننده انواع ترانس هاي هايولتاژ حدود يک ماه ترانسي خريداري کرده ايم ومبلغ ان را نيز به حساب اقاي بحريني واريز کرده ايم :13:
هرچه تماس مي گيريم مي گويند فرستاده ايم حال نمي دونم که اين اقا دورغ مي گويد يا ما يا اصلا ايشان ترانس فروش نسيتند خدا مي دونه
جهت اطلاع همگاران نوشتم که اگر خواستيد خريدي از ايشان انجام دهيد اول جنس را از پست تحويل بگيريد وبعد هزینه را پرداخت کنيد تا مثل ما نشويد با تشگر زرلاني از شهرضا اصفهان:0018:

TAHA1
20th September 2011, 19:08
با سلام

جناب زرلانی عزیز این موضوع به راحتی قابل پیگیریست
فقط کافیست شماره مرسوله پستی را از ایشان (آقای بحرینی) دریافت نمایید
و از طریق اداره پست پیگیر ماجرا شوید

شهریار
20th September 2011, 19:43
باسلام
جناب زرلانی حالا دعا کنید وقتی به دستتان رسید
سالم باشد بقیه پیش کش

torkan
20th September 2011, 20:56
با سلام

جناب زرلانی عزیز این موضوع به راحتی قابل پیگیریست
فقط کافیست شماره مرسوله پستی را از ایشان (آقای بحرینی) دریافت نمایید
و از طریق اداره پست پیگیر ماجرا شوید

================================================== ======
با سلام استاد عزیز چند بار همین در خواست شماره مرسوله پست را از اقای بحرینی کرده ایم
ولی گفت اگر به دستان نرسیده یک بار دیگر برایتان پست می کنم:10:

torkan
20th September 2011, 20:58
باسلام
جناب زرلانی حالا دعا کنید وقتی به دستتان رسید
سالم باشد بقیه پیش کش

================================================== ========
با سلام
استاد انشاء الله بز است :(81):

elc.rgb
20th September 2011, 23:34
با سلام :lay:
ما از اقاي بحريني که در تبليغات سايت نيز مي باشد به قول خودشان توليد کننده انواع ترانس هاي هايولتاژ حدود يک ماه ترانسي خريداري کرده ايم ومبلغ ان را نيز به حساب اقاي بحريني واريز کرده ايم :13:
هرچه تماس مي گيريم مي گويند فرستاده ايم حال نمي دونم که اين اقا دورغ مي گويد يا ما يا اصلا ايشان ترانس فروش نسيتند خدا مي دونه
جهت اطلاع همگاران نوشتم که اگر خواستيد خريدي از ايشان انجام دهيد اول جنس را از پست تحويل بگيريد وبعد هزینه را پرداخت کنيد تا مثل ما نشويد با تشگر زرلاني از شهرضا اصفهان:0018:

به نام خدا

با سلام خدمت شما دوست عزیز بنده حدود 4 سال است که از اقای بحرینی ترانس های ولتاژ خریداری میکنم و تا کنون هیچ مشکلی از بابت ارسال ان نداشتم اگر مایل باشید بنده با ایشان صحبت بکنم تا مشکل تان انشااله حل شود ؟

موفق باشید

ARIYA
21st September 2011, 06:00
درود
پیشنهاد بنده این است که به جای خرید ترانس نامرغوب از ترانسهای آماده برای جایگزینی استفاده کنید و جای پایه های ان را جا به جا کنید
تا مانند ترانس اصلی بشود . برای این کار ابتدا دیتاشیت ترانس اصلی را پیدا کنید و ترتیب پایه های ان را بنویسید سپس ترانسی انتخاب
کنید که تمام ولتاژ های ورودی و خروجی ترانس اصلی را داشته باشد . مثلا در تصویر زیر پایه های ترانس اصلی با شماره های
1 تا 8 به ترتیب مشخص شده است و ترانس جایگزین دارای همان پایه ها اما جا به جاهست مثلا پایه 1=1 - 2=6 - 3=2 - 4=7
- 5=4 6=8 - 7=3 و 8=5 است که باید این پایه ها را به هم وصل کرد تا ترانس جای ترانس قبلی کار کند . برای درک بهتر یک
تصویر قرار دادم . برای این کار از یک فیبر میتوانید استفاده کنید چند تکه سیم درست مانند پایه های ترانس روی آن لحیم کنید طوری
که راحت در برد تلویزیون به جای پایه های ترانس اصلی قرار گیرد سپس ترانس جایگزین را از طرف دیگر فیبر روی آن سوار کنید و
طبق دیتاشیت هر ترانس پایه های مشابه را به هم وصل کنید . در نهایت فیبر را که ترانس روی آن سوار است را روی برد تلویزیون
در جای ترانس قبلی لحیم کنید .امیدوارم واضح توضیح داده باشم . اگر مشکلی داشتید اعلام کنید تا بیشتر راهنمایی کنم

42761

شهریار
21st September 2011, 09:19
باسلام
جناب elc.rgb عزیز اگر امکان دارد شما با جناب بحرینی صحبت نمایید
و ضمن پیگیری قضیه به ایشان یادآور شوید با دوستان بد قولی نکنند
جناب زرلانی عزیز توصیه های جناب احسان پوررا جدی بگیرید
چرا وقتی کاری از دست خود انسان ساخته است
به دیگری رجوع کند و هزینه بیشتری پرداخت و وقت خود را نیز تلف نماید

elc.rgb
21st September 2011, 23:07
باسلام

به نام خدا

با سلام خدمت استاد عزیزم اقا شهریار طبق فرمایش جنابعالی اگر عمری باقی موند فردا با اقای بحرینی تماس میگیرم و حتما نتیجه را اعلام میکنم

موفق باشید

torkan
21st September 2011, 23:45
به نام خدا

با سلام خدمت شما دوست عزیز بنده حدود 4 سال است که از اقای بحرینی ترانس های ولتاژ خریداری میکنم و تا کنون هیچ مشکلی از بابت ارسال ان نداشتم اگر مایل باشید بنده با ایشان صحبت بکنم تا مشکل تان انشااله حل شود ؟

موفق باشید

================================================== =
با سلام به استاد گرامی :lay::lay::lay::lay:
استاد شما صاحب اختیارید ولی اگر می خواست بفرسته تا حالا فرستاده بود
یا حد اقل شماره مرسوله پستی را به ما می داد ظاهرن جریان چیزه دیگری باید باشد
ولی از زحمات شما هم کمال تشگر را دارم:0018:

torkan
21st September 2011, 23:59
باسلام

================================================== =======
با سلام:lay::lay::lay::lay::lay::lay:
استاد چشم
اول .سعی می کنم خودم ترانسی جای ان بخورونم
دوم. چون فروشگاه بحرینی این سایت یا به قول شما بد قولاند ویا غیره....................
سوم .دیگر از فروشگاهای سایت خرید نمی کنم وسعی می کنم بروم درب
مغازه انها و رودر رو خرید کنم
در اخر از راهنمایی های همه استاتید که قلبشان برای خدمت به خلق می تبد کمال
تشگر را دارم:0018::0018::0018::0018::0018::0018::0018: :0018::0018::0018::0018::0018:

elc.rgb
26th September 2011, 14:36
بنام خدا

با سلام خدمت شما دوست عزیزجناب زرلانی
طبق قولی که داده بودم تلفنی با اقای بحرینی صحبت کردم ایشان یک بار بسته پستی شما را اشتباها به استانی دیگر ارسال کردند و در تاریخ 1390/6/29 وشماره مرسوله 20133008611104211379 به ادرس پستی جنابعالی در شهررضا ارسال کردند و از بابت تاخیر و اشتباهی که صورت گرفت عذرخواهی کردند اگر مشکلی بود بنده در خدمت شما هستم

موفق باشید

torkan
26th September 2011, 20:37
بنام خدا

با سلام خدمت شما دوست عزیزجناب زرلانی
طبق قولی که داده بودم تلفنی با اقای بحرینی صحبت کردم ایشان یک بار بسته پستی شما را اشتباها به استانی دیگر ارسال کردند و در تاریخ 1390/6/29 وشماره مرسوله 20133008611104211379 به ادرس پستی جنابعالی در شهررضا ارسال کردند و از بابت تاخیر و اشتباهی که صورت گرفت عذرخواهی کردند اگر مشکلی بود بنده در خدمت شما هستم

موفق باشید

================================================== =======
با تشگر از پیگیری شما استاد گرامی:lay::lay::lay::lay::lay:
هنوز که به دست ما نرسیده ولی پیگیری می کنم شما اگر اقای بحرینی را دیدید به ایشان بفرمایید چون در این دنیا فقط نام نیک می ماند پس ...............................................
تا تواني به جهان خدمت محتاجان کن
به دمي يا درمي يا قلمي ياقدمي
باز هم از شما تشگر می کنم:0018::0018::0018::0018::0018::0018::0018::0 018::0018::0018::0018:

elc.rgb
26th September 2011, 21:56
بنام خدا

با سلام خدمت شما دوست عزیز لطف کنید وقتی ترانس های ولتاژبه دستتان رسید در همین تایپیک اعلام فرمایید

موفق باشید

torkan
28th September 2011, 22:49
بنام خدا

با سلام خدمت شما دوست عزیز لطف کنید وقتی ترانس های ولتاژبه دستتان رسید در همین تایپیک اعلام فرمایید

موفق باشید

================================================== ======
با سلام و ادب خدمت همه شما عزیزان که پیگیر ماجرا بودید بله وسیله ما به دست ما رسید
ازهمه اساتید واقای بحرینی تشگر می کنم:0018::0018::0018::0018::0018::0018::0018::0 018:

jalal292
5th November 2012, 19:04
================================================== =
با سلام به استاد گرامی :lay::lay::lay::lay:
استاد شما صاحب اختیارید ولی اگر می خواست بفرسته تا حالا فرستاده بود
یا حد اقل شماره مرسوله پستی را به ما می داد ظاهرن جریان چیزه دیگری باید باشد
ولی از زحمات شما هم کمال تشگر را دارم:0018:
سلام دوست عزیز شمارتون بدید تا مشکلتون حل کنم جلال 292

---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 18:02 ----------

سلام دوست عزیز شمارتون بدید تا مشکلتون حل کنم جلال 292

شهریار
5th November 2012, 22:07