PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مودم های سیم کارت خون نخرین

afroz
22nd September 2011, 15:57
با سلام.مودم های سیم کارت خون.چند وقته اومده تو بازار.با قیمت 65 تا 70 هزار تومن..یعنی اشتباه میکنین این مودمو بخرین.من گرفتم.همش دیسکانکت میشه.دیوانه کنندست.ضمنا وی پی ان به سختی روش کانکت میشه.واقعا پشیمونم.کاش میرفتم sdsl میگرفتم.

اميركيان
25th October 2011, 00:48
با سلام.مودم های سیم کارت خون.چند وقته اومده تو بازار.با قیمت 65 تا 70 هزار تومن..یعنی اشتباه میکنین این مودمو بخرین.من گرفتم.همش دیسکانکت میشه.دیوانه کنندست.ضمنا وی پی ان به سختی روش کانکت میشه.واقعا پشیمونم.کاش میرفتم sdsl میگرفتم.
درود به شما دوست گرامي
كلن ما مشكل اينترنت داريم حالا فرق نميكنه كدومش باشه فقط اعدادسرعت كاذب ميبينيم

M_Repair
25th October 2011, 01:52

باسلام

دوست عزیز خوب به جاش یه موبایل معمولی سونی اریکسون مثلا K310میگرفتی من خودم به این طریق وصلم الان نزدیک یک ساله.

jack00
25th October 2011, 04:09
درود
دوست عزیز من 6 ماهه از این مودم های یو اس بی با سیم کارت ایرانسل دارم
فوق العاده ست .
سرعت واقعی دانلودم بین 27 تا 30 کیلو بایت در ثانیه ست
سرعت غیر واقعی که مینویسه 220 kb/s ولی موقع دانلود سرعت تو دانلود منیجر 25 تا 30 کیلو بایت ( نه بیت ) میشه