PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع شدن برق egi و سوكت اتصال به دستگاه

shine1
25th September 2011, 16:18
با سلام به شما دوستان ديروز يه پرايد زيمنس CI4 .. داشتم كه بعضي موقع روشن ميشد بعضي موقع اصلا خلاصه متوجه شدم كه فايل ايسيو مشكل داره زماني كه خواستم ايسيو رو باز كنم دزدگير رو زدم كنار وايسيو رو در آوردم بعد از برنامه ريزي ايسيو ديدم اصلا دياگم به دستگاه وصل نميشه و خودرو چراغ چك نداره و فيوز egi برق نداره خلاصه ايسيو رو ديكد كردم ويه مثبت دادم به egi چراغ چك اومد و روشن شد.كسي از دوستان ميتونه علت اين موضوع رو بيان كنه و همچنين راه اصولي براي رفع عيب .متشكرم

shine1
27th September 2011, 02:02
با سلام دوستان گرامي فكر نميكنم جعبه فيوز پرايد زياد سخت باشه اگر اطلاعاتي داريد دريغ ننماييد .متشكرم

m.aminifar
27th September 2011, 02:19
با سلام دوستان گرامي فكر نميكنم جعبه فيوز پرايد زياد سخت باشه اگر اطلاعاتي داريد دريغ ننماييد .متشكرم

دوست گرامی رنگ سیم دنبال کنن ببین به کجا میرسه

moniri
27th September 2011, 20:10
سلام خدمت دوست عزيزم جناب شاين
فكر نمي‌كنم مشكل شما جز قطعي در سيمكشي چيز ديگه‌اي باشه
من با پرايد زيمنس دو بار دقيقاً اين مشكل نداشتن چراغ چك رو داشتم
يك بار برق مثبت اي سي يو كه پايه b29 هست از داخل موتور قطع شده بود كه پيدا كردم و مشكل حل شد.
ولي دفعه دوم هرچقدر گشتم قطعي پيدا نشد منتها سيم متصل به همين پايه رو قطع كردم و به پشت جعبه فيوز و فكر كنم فيوز Meter كه بعد از باز كردن سوئيچ برقدار مي‌شه وصل كردم و بازم مشكل حل شد. (هرچند غير اصولي بود:0018:)

حميد ذوالعلا
28th September 2011, 01:33

سلام
جناب شاين.
اگر در جعبه فيوز فقط برق يك فيوز قطع شده باشد.ايراد از جعبه فيوز ميباشد.
ولي چنانچه برق چند فيوز قطع شده.ايراد در سيم كشي ميباشد.كه در اين صورت بايد جعبه فيوز را باز كرده و سيم فيوز قطع شده را در سيم كشي دنبال كنيد تا به نتيجه برسيد.

shine1
28th September 2011, 23:40
با تشكر از تمامي دوستان از راهنمايي هاي مفيدتون پس فكر ميكنم جعبه فيوز مشكل پيدا كرده بود منم چون راهي نداشتم واطلاعاتي راجب اين نداشتم يه برق از فيوز ديگه گرفتم وانتقال دادم به فيوز egi ماشين روشن شد ولي شك از سوختن سيم كشي داشتم بابت اين كارم.از همه دوستان كمال تشكر را دارم