PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل هارد ضربه خورده

koolak
27th September 2011, 20:49
با سلام به دوستان و اساتید محترم من یک هارد سیگیت با ظرفیت 1ترابایت دارم که از نوع پاسپورتی است که ضربه خورده و من هارد را از محفظه بیرون آوردم و به سیستم PC وصل کردم هارد در سیستم بایوس ظرفیت صفر نشان میدهد و موتور هارد کار نمیکند و صدای زوزه ضعیفی از هار شنیده می شود با توجه به اینکه اطلاعات آن را لازم دارم چگونه میتوانم آن را فعال کنم تا حداقل اطلاعات آن را خارج کنم خواهشمند هستم راهنمایی کنید ممنون از لطف شما عزیزان .

عماد عموئي
28th September 2011, 15:00
با سلام به دوستان و اساتید محترم من یک هارد سیگیت با ظرفیت 1ترابایت دارم که از نوع پاسپورتی است که ضربه خورده و من هارد را از محفظه بیرون آوردم و به سیستم PC وصل کردم هارد در سیستم بایوس ظرفیت صفر نشان میدهد و موتور هارد کار نمیکند و صدای زوزه ضعیفی از هار شنیده می شود با توجه به اینکه اطلاعات آن را لازم دارم چگونه میتوانم آن را فعال کنم تا حداقل اطلاعات آن را خارج کنم خواهشمند هستم راهنمایی کنید ممنون از لطف شما عزیزان .

هو الرزاق

با سلام خدمت شما
هارد شما بر اثر ضربه وارده ، مدیای آن آسیب دیده است و و از طریق معمول قابل راه اندازی نمیباشد و طبیعتاً این کار از عهده شما خارج است چون هم نیاز به دستگاه و ابزار آلات جراحی هارد ودانش فنی آن میباشد ، اگر در هارد اطلاعات خیلی مهمی دارید در صورت تمایل با کلینیک خانه سخت افزار نکا تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را به شما اعلام نماییم تا در صورت توافق هاردتان را برایمان ارسال نمایید.
توجه: به هیچ وجه درب هاردتان را باز نکنید زیرا با باز کردن درب هارد در هوای آزاد باعث از بین رفتن کامل هاردمیشود و شما دیگر نمی توانید اطلاعات تان را دریافت کنید.در صورت جراحی ، هارد شما هم دیگر قابل استفاده هم نیست.

موفق باشید

koolak
28th September 2011, 22:36
با تشکر از پاسخ شما اگر ممکن است مرکزی مطمئن در تهران برای تعمیر و بازیابی معرفی کنید .ممنون

koolak
1st October 2011, 22:50
با سلام به دوستان از آن جا که کسی آدرس جای مطمئن را به من نداد من آن را به بازار رضا
بردم آنها هارد را باز کردند و موتور هارد را راه اندازی کردند و گفتند هد باید عوض شود و کار ما نیست حالا یک هارد باز شده روی دستم مونده که بعضی وقتها در بایوس دتکت می شود و لی ویندوز آن را نمی شناسد و بعضی وقتها هم در بایوس دتکت نمی شود حالا چون هارد باز شده مراکز بازیابی هم قبول نمی کنند و اطلاعات هاردهم نیاز دارم آگر از دوستان بتوانند من را راهنمایی کنند ممنون می شوم و جبران می کنم

koolak
29th October 2011, 10:10
با سلام به دوستان و اساتید محترم . درمورد هارد یک ترا اکسترنال سیگیت پاسپورتی که ضربه خورده بود الان به سیستم پی سی وصل میکنم صدای سوت شنیده می شود و اکثر اوقات بایوس هارد 1 ترا را شناسایی میکند ولی با استفاده از برنامه های ریکاوری نمی توان به سکتورهای هارد دسترسی پیدا کرد که به نظر من هد از تنظیم خارج شده شاید هم خراب شده آیا با نرم افزار خاصی میتوان مشکل را حل کرد یا خیر. واگر من یک هارد با همان مشخصات که دقیقاً شبیه هم بوده بخرم و فقط سیلندر آن را جابه جا کنم می توانم اطلاعات را بیرون بکشم یا خیر لطفاً راهنمایی کنید