PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل آپگرید ال سی دی SONY مدل KLV-40EX400

ARIYA
28th September 2011, 06:08
Available Download
File name: SONY KLV-40EX400 TV UPDATE 2010 VER 1.539
File size: 45.5 MB (47,733,217 bytes)
Updated on: 14th June 2010

bahram
28th September 2011, 14:50
اقای احسان خیلی خیلی ممنون فقط فایل اول رو با چه برنامهای باز کنم وطریقه اپدیت چگونه انجام بدم

ARIYA
29th September 2011, 05:58
درود
فایل اول با نرم افزار word از نرم افزارهای office شرکت ماکروسافت
باز میشود و در همین فایل روش آپگرید توضیح داده شده است .
در ضمن قبل از اقدام به آپگرید ورژن دستگاه را ملاحضه کنید اگر ورژن آن
با فایل بالا یکی بود نیازی به آپگرید ندارد اما اگر کمتر بود آپگرید کنید

bahram
29th September 2011, 07:41
اقا احسان عزیزواقعا"منون ولی مورد بدین صورتکه 1 صدا در حد بالا مانده کم نمیشه نشاندهنده میاد2 رنگ خراب 3 داخل منو نمیره منو زبان میاد4 بعداز 10/15 دقیقه خاموش میشه

ARIYA
29th September 2011, 08:14
اقا احسان عزیزواقعا"منون ولی مورد بدین صورتکه 1 صدا در حد بالا مانده کم نمیشه نشاندهنده میاد2 رنگ خراب 3 داخل منو نمیره منو زبان میاد4 بعداز 10/15 دقیقه خاموش میشه

درود
بهتر است اگر میخواهید در مورد ایراد به نتیجه برسید در یک تاپیک جدا در بخش سئوالات مطرح کنید تا رسیدگی شود . با آپگرید اطلاعات آیسی فلش دستگاه به روز
میشود و اگر اشکالات مربوط به آن باشد برطرف خواهد شد . در غیر اینصورت باید فایلهای ایپرام مربوط به آیسیهای ایپرام برد ماین از روی نمونه هم مدل تهیه و پروگرام
شوند تا اگر ایراد نرم افزاری است برطرف شود . اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید در بخش پرسش و سئوالات مطرح کنید . در این مکان رسیدگی نخواهد شد

dariushm1370
24th August 2012, 14:01
با تشکر از استاد گرامی.بنده یه درخواست دارم ازتون اینکه ببینین ایا این نرم افزار اخرین ورزنش هست؟در صورت امکان اخرین ورزنشو برام بذارین.در صورت امکان اموزش فارسی اپدیت کردنش رو هم بذارین چون هیچ چیزی نمیدونم که بعد ریختن فایل تو فلش چه کاری باید انجام بدم و فایل اموزش بالا هم گنگن و انگلیش هست.

dariushm1370
24th August 2012, 20:13
دوستان کسی جواب بنده رو نمیدونه؟

شعبانیان
24th August 2012, 21:31
دوستان کسی جواب بنده رو نمیدونه؟

سلام
دوست عزیز روش بسیار ساده است
لطفا به این تایپک ها بروید
رفع دو عیب مهم در LCD سونی مدل KLV-40EX400 - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=53684)
نداشتن تصویر در 40BX400 - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=53440)

ARIYA
25th August 2012, 05:34
با تشکر از استاد گرامی.بنده یه درخواست دارم ازتون اینکه ببینین ایا این نرم افزار اخرین ورزنش هست؟در صورت امکان اخرین ورزنشو برام بذارین.در صورت امکان اموزش فارسی اپدیت کردنش رو هم بذارین چون هیچ چیزی نمیدونم که بعد ریختن فایل تو فلش چه کاری باید انجام بدم و فایل اموزش بالا هم گنگن و انگلیش هست.

درود
ورژنی که قرار دادم آخرین ورژن ارائه شده در سایت سونی است . آموزش انتقال آن هم در فایل به صورت ساده توضیح داده شده است
تلویزیون را روشن کنید فایل آپدیت را در فلش کپی کنید . هیچ فایل دیگری در فلش نباشد . آن را به محل یو اس بی کنار وصل کنید
تلویزیون را با دکمه پاور خود تلویزیون خاموش کنید و مجدد روشن کنید در این حالت باید چراغ پاور برای 30 ثانیه چشمک بزند و
چراغ استندبای قرمز بماند و چراغ تایمرآرام چشمک بزند . بعد از چند دقیقه آپدیت کامل میشود و تلویزیون استندبای میماند . یو اس بی
را جدا کنید و تلویزیون را روشن کنید . فایل آپدیت را از یو اس بی حذف کنید تا اگر وصل مجدد کردید برای اپدیت دوباره نرود . در زمان
اپدیت به هیچ وجه یو اس بی را جدا نکنید یا دستگاه را خاموش و برق آن را قطع نکنید و تا آخر کار منتظر بمانید . به این نکته حتما توجه کنید
موفق باشید

dariushm1370
25th August 2012, 10:35
با تشکر از استاد گرامی بنده وقتی اون فایل 45 مگی رو میریزم تو فلش بعد طبق دستورات بالا عمل میکنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته و هیچ چراغی چشمک نمیزنه و فقط چراغ جلوی تلویزیون سبزه.اشکال از کجاست؟

ARIYA
26th August 2012, 03:51
با تشکر از استاد گرامی بنده وقتی اون فایل 45 مگی رو میریزم تو فلش بعد طبق دستورات بالا عمل میکنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته و هیچ چراغی چشمک نمیزنه و فقط چراغ جلوی تلویزیون سبزه.اشکال از کجاست؟

درود
چند حالت میتواند داشته باشد . اول فلش مموری نامناسب باشد یا فرمت آن توسط دستگاه پشتیبانی نشود
دوم از دکمه پاور تلویزیون برای خاموش و روشن استفاده نکرده باشید . سوم از درگاه یو اس بی غیر از
درگاره شماره 1 (USB1 یا Slot1) استفاده کرده باشید . چهارم دستگاه شما تیونر دیجیتال باشد
که باید از این فایل استفاده کنید . اگر باز مشکلی بود بهتر است از فایل آموزشی کمک بگیرید و وارد
قسمت مدل و ورژن شده و موارد را بررسی کنید . نتیجه را اعلام بفرمائید

.

jalal292
8th March 2013, 00:06
سونی 40b400 یک بار ابدیت کردم با فایل اول بعد از چند روز دوباره نوشته سونی ظاهر میشود و روشن خاموش میشود ایا فلش خالی کرده فایل فلش نتونستم پیدا کنم با ابدیت تو سایت مشکلم حل نشد خواهشمند است راهنمایی بفرمایید با تشکر جلال 292